Home Testy Konsole Marvel’s Spider-Man | RECENZJA | PS4 Pro 4K HDR
Marvel’s Spider-Man | RECENZJA | PS4 Pro 4K HDR

Marvel’s Spider-Man | RECENZJA | PS4 Pro 4K HDR

2.71K
4

Spider-Man od dawna nie miał dobrej growej adaptacji. Czy studio Insomniac stanęło na wysokości zadania i przełamało ten impas? Zapraszamy do recenzji.

Wstęp

Spider-Man do tej pory był w świecie gier tym dla Batmana czym uniwersum DC dla Marvela w filmach. Produkcja Insomniac Games nie miała oczywiście nigdy zamiaru rywalizować z serią Arkham bo studio, zdaniem scenarzysty Jona Paquette (w wywiadzie z nami) po prostu chciało stworzyć dobrą grę ze Spider-Manem. Jakakolwiek nadwyżka jest oczywiście bardzo mile widzianym bonusem. Jako że postać Petera Parkera jaką cały świat zna i wielbi od lat miała niezbyt wyszukaną poprzeczkę w tej gałęzi show-biznesu, w mojej recenzji zajmę się odpowiedzią na pytanie, jak wysoko udało mu się wznieść?

Spider-Man

(2706)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(4)

  1. MAM PYTANIE CZY KTOŚ PRZECZYTAŁ/ZEDYTOWAŁ TEN TEKST ZANIM GO TU WRZUCONO??

    Bardzo dużo błędów i nie bardzo się da to czytać , a chciałem się jak najwięcej o nowym Pajączku dowiedzieć  ....

    Nie przebrnąłem do końca recenzji :(

  2. Cześć, tekst był kilkukrotnie edytowany i sprawdzany przed publikacją. Zależy co masz na myśli przez \"błędy\". Coś, co może być wg Ciebie błędem, może nim obiektywnie nie być albo na przykład przeszkadza Ci jakiś element stylu :) Bardzo mi przykro, że nie mogłeś dobrnąć do końca recenzji. Jakbyś mógł się podzielić przemyśleniami, to byłoby nam łatwiej się do tego ustosunkować i potencjalnie coś poprawić tak, aby Tobie było lepiej :)
  3. Dokładnie. Napisz konkrety bo ja bez problemu "przebrnąłem" i żadnego błędu nie widzę. Uwierz, że tego typu teksty są sprawdzane kilkukrotnie przez finalną publikacją.

  4. Witam, mam problem

    włączyłem Spiderman na zwykłym ps4 i mam pierwszy raz w grze zmniejszony obraz.. i to konkretnie, jak wejde do menu ps4 to jest ok, jak odpale inną grę - jest ok, a przy tej mam problem :(