Home News Marvel’s Spider-Man: 18 minut nowego gameplayu
Marvel’s Spider-Man: 18 minut nowego gameplayu

Marvel’s Spider-Man: 18 minut nowego gameplayu

518
0

Dzisiaj na jednym z kanałów na YouTube pojawiła się nowa porcja gameplayu z nadchodzącej gry Insomniac na PS4 – Marvel’s Spider-Man.

Kanał PlayStation Access udostępnił nagranie trwające 18 minut wraz z zapisem gameplayu oraz komentarzem dyrektora kreatywnego projektu Bryana Intihara. Jest ono udostępnione w rozdzielczości 4K. W znacznej mierze zaprezentowana rozgrywka pokrywa się z tym, co dziennikarze mogli ograć na relacjonowanym przez nas niedawnym wydarzeniu.

W przeciągu filmiku ujrzycie zarówno część warstwy fabularnej w postaci przerywników filmowych, segmenty ze swobodnym poruszaniem się po metropolii, jak i również całkiem obszerny fragment misji z głównego wątku. Pewnym nowum, którego możemy się dowiedzieć z nagrania jest to, że gra zaoferuje część wydarzeń tak w dzień, jak i w nocy, lecz nie będzie posiadała dynamicznego cyklu zmiany pory dnia.

Spider-Man

Gra zadebiutuje 7 września na PS4 i wykorzystuje dodatkową moc obliczeniową PS4 Pro.

 

(518)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.