Home News LG: światowa premiera rolowanego OLED TV opóźniona
LG: światowa premiera rolowanego OLED TV opóźniona

LG: światowa premiera rolowanego OLED TV opóźniona

1.03K
0

LG Signature Series OLED TV R to intrygujący koncept, który zyskał wiele uwagi w tym roku. Niestety światowa premiera rolowanego telewizora OLED właśnie została opóźniona.

CES 2019 | WIDEO | Rolowany telewizor OLED staje się faktem – wrażenia i zdjęcia!

Rolowany telewizor OLED to ogromna innowacja, ale jak się okazuje barierą do jej szerszego wprowadzenia są koszty produkcji. Jak wyjawił Kenneth Hong, globalny menedżer LG model Signature Series OLED TV R wejdzie do światowej dystrybucji, ale w późniejszym terminie. Hong w rozmowie z TechRadar zasugerował, że rolowany OLED zadebiutuje pod koniec 2019 na jednym z rynków.

Nie trzeba raczej zbyt mocno dedukować, aby dojść do wniosku, że będzie to Korea Południowa. Ma to ogromny sens, gdyż jest to rodzimy rynek LG, gdzie szansa na dobre przyjęcie tego typu nowatorskiego produktu jest największa.

Tym samym premiera w USA i Europie może nastąpić z dużym opóźnieniem. TechRadar spekuluje, że LG może przesunąć debiut rolowanego OLED w tych dwóch regionach nawet na 2021.


ZOBACZ TAKŻE: CES 2019: LG SIGNATURE OLED R -pierwszy na świecie rolowany telewizor


Źródło: TechRadar

(1030)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o