Home Testy Telewizory OLED LG LG OLED65W7 TEST giętkiego ekranu OLED (telewizor – tapeta) Ultra HD, HDR, Dolby Vision
LG OLED65W7 TEST giętkiego ekranu OLED (telewizor – tapeta) Ultra HD, HDR, Dolby Vision

LG OLED65W7 TEST giętkiego ekranu OLED (telewizor – tapeta) Ultra HD, HDR, Dolby Vision

15.61K
0

Słowem wstępu

Kilka miesięcy temu, przy okazji testu pierwszego telewizora OLED 2017 napisałem, że LG przygotowało nam na ten rok aż pięć serii ekranów organicznych. Do dnia dzisiejszego udało się już przeprowadzić testy trzech z nich. Począwszy od najbardziej przystępnego LG B7, przez nieco droższy LG C7 i skończywszy na modelu z serii Signature – LG E7. Jak się później okazało doszła jeszcze szósta seria – wyświetlacz Full HD z płaską matryca o oznaczeniu EG9A7. Model ten nie zadomowił się jednak jeszcze na naszym rynku, więc nie jego będzie dotyczył dzisiejszy test. Dziś pod lupę weźmiemy najwyższy model w katalogu LG. Jest nim W7! To on był tematem głównym, wśród dziennikarzy, podczas premiery telewizorów LG na 2017 rok.

Wcześniej testowane modele telewizorów OLED nie różniły się specjalnie między sobą pod względem wyświetlanego obrazu. Jego jakość we wszystkich z nich była podobna, jeśli nie taka sama. Czyli bardzo wysoka. Ekrany bazują bowiem na tej samej matrycy, sterowanej dokładnie tą samą elektroniką. Różnice więc sprowadzają się do osprzętu, wykonania i dodatków dołączonych do telewizora. Niewykluczone, że w przypadku W7 tendencja ta zostanie zachowana. Telewizor ten mocno wyróżnia się jednak inną cechą, o czym w następnym akapicie. Nadmienię jeszcze, że możemy go nabyć w dwóch rozmiarach – 65″, oraz budzące podziw 77″. Dodatkowo na uwagę zasługuje fakt, że kupując go w Polsce od oficjalnych partnerów LG zyskujemy:LG Signature W7

  • Pakiet instalacja: instalację dokonaną przez wykwalifikowany serwis LG (instalacja tego typu ekranu wymaga wiedzy i pewnego doświadczenia aby np. idealnie przylegał do ściany)
  • Pakiet design: możliwość skorzystania z usługi jednego z najlepszych polskich projektantów wnętrz – Roberta Majkuta (www.strefalg.pl)
  • Pakiet startowy zawierający m.in certyfikat z unikalnym numerem posiadanego egzemplarza

(15613)

0 0 głos
Article Rating
Maciej Koper Szef działu testów na HDTVPolska. Posiadacz certyfikatów ISF oraz THX. Zapraszam studia filmowe oraz osoby prywatne do profesjonalnej kalibracji swoich wyświetlaczy: www.skalibrujtv.pl

9
Zobacz więcej komentarzy na forum

Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x