Home News Te filmy warto wybrać na weekend! Hitowa nowość i pozycje obowiązkowe – gdzie je znaleźć?
Te filmy warto wybrać na weekend! Hitowa nowość i pozycje obowiązkowe – gdzie je znaleźć?

Te filmy warto wybrać na weekend! Hitowa nowość i pozycje obowiązkowe – gdzie je znaleźć?

142
0

Netflix regularnie przygotowuje świetnie wyglądające dokumenty o naszej planecie, a tym razem skupia się na zwierzętach, które zamieszkują i zamieszkiwały naszą Ziemię. Jakie jeszcze filmy warto zobaczyć na VoD w ten weekend?

Jaki film warto obejrzeć w weekend? TOP online na Netflix, SkyShowtime i CANAL+ online

“Życie na planecie Ziemia”

Na naszej planecie istniało w przeszłości wiele różnych gatunków, ale to, co widzimy dzisiaj, stanowi tylko niewielki fragment tej historii. Obecnie na Ziemi żyje około 20 milionów gatunków, ale aż 99% populacji zaginęło w dawnych czasach. Nowy dokument Netfliksa to opowieść o niezwykłym przeżyciu i podboju ziemi. Wspólnie z ekspertami od CGI z Industrial Light & Magic, serial “Życie na planecie Ziemia” przedstawia fascynującą historię życia na naszej planecie, korzystając z najnowszych technologii, które pozwalają przywrócić do życia dawno wymarłe istoty.

Dokument dostępny na Netflix.

“Trzech tatuśków”

Trzech najlepszych przyjaciół, którzy są w średnim wieku, znajduje się w opałach, próbując nadążyć za współczesnymi dyrektorami generalnymi i wpływowymi dyrektorami przedszkoli, którzy reprezentują młodsze pokolenie. Ci trzej koledzy w późnym wieku zostają ojcami i nagle stają w obliczu wyzwań związanych z dyrekcją szkoły podstawowej oraz prezesami z młodszej generacji, którzy urodzili się po 1987 roku. Ich konfrontacja z nową rzeczywistością jest nieunikniona. To opowieść o trzech dobrych kumplach, którzy muszą zmierzyć się z postępującymi zmianami w świecie, w którym teraz zostali ojcami. W obsadzie Bill Burr, Bobby Cannavale, Bokeem Woodbine.

Film dostępny na Netflix.

“Czarny demon”

Paul Sturges wraz z rodziną znaleźli się w Meksyku, ale ich podróż nie przebiegała zbyt szczęśliwie. Zostali uwięzieni na rozpadającej się platformie wiertniczej, a w otaczających głębinach czaił się groźny megalodon, ogromny rekin. Teraz wszyscy pragną bezpiecznie wrócić na ląd, ale muszą bronić się przed nieustannymi atakami tej potwornej bestii, która nie cofnie się przed niczym, by chronić swoje terytorium. Ta produkcja to typowy film grozy, należący do kategorii “animal attack”, a dokładniej do jej bardziej specyficznego podgatunku. Ten podgatunek wywodzi się od kultowego filmu “Szczęki” Stevena Spielberga, który stanowi swoisty wzorzec dla tego rodzaju filmów.

Film trafi 28 października na CANAL+ online.

“Zielona mila”

Na co dzień Paul pełni rolę strażnika w więzieniu na południu, dokładniej w Luizjanie, gdzie zajmuje się opieką nad więźniami oczekującymi egzekucji. Jednak to miejsce jest wyjątkowe, a wydarzenia, które tu mają miejsce, zapowiadają się jako niezwykłe. W więzieniu pojawia się John Coffey, człowiek o niespotykanej osobowości – w żaden sposób nie pasuje do zarzutów i skazania go za zabójstwo dwóch dziewięcioletnich dziewczynek. Co więcej, zdaje się posiadać zdolność uzdrawiania innych. Jakie konsekwencje to przyniesie dla jego losu? Czy zmieni swoje przeznaczenie, czy też będzie zmuszony zaakceptować swoją wyrok?

Film zagrożony jest usunięciem z oferty abonamentowej SkyShowtime.

“Podejrzani”

Film przedstawia pięciu kryminalistów: Dean Keaton, McManus, Todd Hockney, Fenster i Verbal Kint. Ich historia zaczyna się od eksplozji statku, która spowodowała śmierć 27 osób i zaginięcie kokainy o wartości 91 milionów dolarów. Świadkiem tego zdarzenia jest ciężko poparzony węgierski imigrant, twierdzący, że widział samego Keysera Soze, uważanego za diabła, a także Verbala Kinta, jednego z podejrzanych kryminalistów. W zamian za obietnicę nietykalności, Verbal postanawia opowiedzieć policji całą historię. Wraz z nim wracamy do chwili aresztowania przez nowojorską policję i późniejszych wspólnych działań, w tym serii napadów.

Film zagrożony jest usunięciem z oferty abonamentowej SkyShowtime.


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(142)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x