Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkie firmware które wyszły masz tutaj: [url="http://www.padaka.net/nmt/"]FIRMWARE NMT[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to z kąd mam wziaść aplikacje NMT?
Cytuje:
NMT apps release notes:
[b]1. Minimum firmware version to use this NMT App is
01-17-080730-15-POP-402-000[/b]
2. FTP Server password moved it to flash
3. Long samba server password supported
4. Adapted Nzbget password protection for Clutch Web UI (of
Transmission BT client)
5. Newer version of nzbget (0.4.1)
6. Modified transmission-daemon to execute a user script upon
download completion

Sprawdzalem i aplikacje NMT z 00-17-080710-15-POP-402 nie dzialaj. Edytowane przez crash515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='crash515' post='112148' date='05.08.2008, 22:41 ']No to z kąd mam wziaść aplikacje NMT?
Cytuje:
NMT apps release notes:
[b]1. Minimum firmware version to use this NMT App is
01-17-080730-15-POP-402-000[/b]
2. FTP Server password moved it to flash
3. Long samba server password supported
4. Adapted Nzbget password protection for Clutch Web UI (of
Transmission BT client)
5. Newer version of nzbget (0.4.1)
6. Modified transmission-daemon to execute a user script upon
download completion

Sprawdzalem i aplikacje NMT z 00-17-080710-15-POP-402 nie dzialaj.[/quote]
U mnie też kicha na najnowszej becie z aplikacjami nmt z 10.07.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jakas kiszka , brakuje jedego oprogramowania

janek_pl - masz to?, podrzucisz -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Alcazar' post='112132' date='05.08.2008, 20:45 ']a ja uważam że pliki firmware beta są przeznaczone dla użytkowników troszke bardziej zaawansowanych , a przedewszystkim zaradnych , wiec dla bezpieczenstwa dla uzytkowników poczatkujących proponuje update automatyczne za posrednictwem samego Popcorna.[/quote]

Widzisz - nie we wszystkim jest się alfą i omegą - mimo że uważam się za osobę troszkę bardziej zaawansowaną i zaradną nie poradziłem sobie z bezproblemową aktualizacją. Ale od czego jest forum... :o-_- Reasumując - zamiast pisać frazesy pomógłbyś głupszemu jak to na forum w zwyczaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam to co koledzy pisza....najnowsza beta - napisze skrotowo 7.31 nie dziala z nmt 7.10 - ale za to dziala z beta wczesniejsza czyli 7.25 .Takze na razie zostaje na becie 7.25 i nmt 7.10.

Popieram tez kolege wyzej - tez mam nieco doswiadczenia w programowaniu najrozniejszych urzadzen-jednak tutaj brak jasnosci informacji- i z tego wynikl balagan. Nie wiem jak jest na macierzystym forum network media-ale dla betatesterow jest chyba oddzielny dzial-gdzie normalni ludkowie jak my nei mamy wstepu i jestesmy odcieci od informacji-takze nie dziwcie sie ze czegos nie wiemy-tylko prosze was o zerkniecie na forum producenta-podejrzewam ze nie jestesmy sami ze swoimi problemami i nie tylko nam to nmt nie pasuje z ostatnia beta.

Dajcie znac jak bedzie cos wiadomo.


przy okazji jak juz pisze-interesuje mnie nbzget-dlatego mecze te nowe bety-macie moze linka gdzie mozna o tym wiecej poczytac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bartlo79' post='112155' date='05.08.2008, 23:19 ']przy okazji jak juz pisze-interesuje mnie nbzget-dlatego mecze te nowe bety-macie moze linka gdzie mozna o tym wiecej poczytac?[/quote]

ale nzbget działał już w poprzedniej becie. u mnie hula od miesiąca :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie. Zaraz wam wszystko ruszy!!! Właśnie wysłałem brakujący wam plik NMT 00-17-080730-15-POP-402 do Alcazara.

Wkrótce będzie do pobrania w odpowiednim dziale

Pozdrawiam

P.s. Sorki za zamieszanie -_-:o:angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za szybkie dzialanie.
Juz wszystko dziala jak powinno po wgraniu aplikacji NMT z tej bety 01-17-080730-15-POP-402-000.
Prosze tylko pamietac o zmianie nazwy pliku na syb8634.nmt

Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komplet plików do pobrania w odpowiednim dziale. Nie zapomnijcie zmienić nazwy pliku oraz zmodyfikować pliku usbupdate.html

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
janek pl pisze o sofcie 00-17-080730-15-POP-402 z kolei crash515 pisze o sofcie 01-17-080730-15-POP-402-000.N uploadzie jest 00-17-080730-15-POP-402 który zaraz po rozpoczęciu instalacji wywala i prosi o restart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bubu54142' post='112220' date='06.08.2008, 13:57 ']janek pl pisze o sofcie 00-17-080730-15-POP-402 z kolei crash515 pisze o sofcie 01-17-080730-15-POP-402-000.N uploadzie jest 00-17-080730-15-POP-402 który zaraz po rozpoczęciu instalacji wywala i prosi o restart.[/quote]

Soft o początku 00 to aktualizacja aplikacji nmt , a 01 to plk bin ładowany do flasha kukurydzy. Najpierw załaduj plik z roszerzeniem bin a pozniej zmiana nazwy pliku nmt i aktualizacja za pomocą asystenta instalacji nmt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie a najlepiej wzuć na pendriva softy:

01-17-080731-15-POP-402-000

00-17-080730-15-POP-402

Utwórz lub zmień z wcześniejszej bety plik HTML

Zainstaluj soft z pendriva a po restarcie jak poprosi cie o zainstalowanie aplikacji NMT wskaz źródło USB i koniec.
Wszystko zrobione i pięknie działa a DTS się nie przycina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega Alcazar zrobił mały błąd na swojej stronie. Każdy z plików opisał jako oddzielny soft. Prawidłowo powinno być tak jak napisał kol.crash515. Te dwa pliki to jeden soft.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś , kto wrzucił najnowszą betę może potwierdzić , czy działa mu MSP ? Mi nie działa. Kolejny raz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Alcazar' post='112276' date='06.08.2008, 21:03 ']MSP działa bez zarzutu, co dokładnie ci nie działa??[/quote]

Próbuje uruchomić usługę i mam komunikat ,że jest niedostępna. Działa na pewno torrent i możliwość połączenia się z innym popcornem w LAN-ie. Edytowane przez rav4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Alcazar' post='112297' date='06.08.2008, 22:45 ']to moze internet ci nie dziala , ale z MSP jest wszystko wporządku.[/quote]

Raczej wykluczone. Torrenty ściągają się bez zająknięcia. Po powrocie do ostatniej oficjalki też wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Alcazar' post='112307' date='07.08.2008, 00:32 ']wyłącz torrenty i sprawdz MSP?[/quote]

Jakieś dziwne rzeczy się wyprawiają. Spróbowałem przeinstalować aktualizacje raz jeszcze. Tym razem otrzymałem komunikat , że nie można zatrzymać serwera myihome i instalacja została przerwana. Niezrażony komunikatem zatrzymałem usługi i spróbowałem ponownie, niestety z dokładnie takim samym skutkiem. Dziś po powrocie z pracy spróbuje powalczyć z tym tematem.


EDIT: Posiedziałem , poszperałem i znalazłem przyczynę. Okazało się, że pomyliłem adres IP DNS-a. Najwyraźniej poprzednia wersja softu opierała się na numerkach IP przy łączeniu z MSP lub SAYA_TV. Nowsza zapewne opiera się na nazwach domenowych. W każdym razie już wszystko odżyło (łącznie ze mną ;-) ) Edytowane przez rav4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po instalacji najnowszej bety nie mogę się zalogować do klienta torrenta Clutch. Nagle wyskoczyla prośba o zalogowanie i podanie hasła. Ma ktoś pomysł co trzeba wpisać - do tej pory logowałem się automatycznie.
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robza' post='112565' date='09.08.2008, 02:04 ']Po instalacji najnowszej bety nie mogę się zalogować do klienta torrenta Clutch. Nagle wyskoczyla prośba o zalogowanie i podanie hasła. Ma ktoś pomysł co trzeba wpisać - do tej pory logowałem się automatycznie.
Pozdrawiam.[/quote]

login: nmt
pass: 1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='rav4' post='112584' date='09.08.2008, 09:27 ']login: nmt
pass: 1234[/quote]


Dziękuje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='robza' post='112598' date='09.08.2008, 14:15 ']Dziękuje !!![/quote]

Nie radzę ściągać torrentów. Niestety ściągane są na partycje systemową. Co z kolei spowoduje zapchanie jej. Zapchanie partycji uniemożliwi zmianę aplikacji nmt na nowsze. Pół dnia się męczyłem , aby doprowadzić wszystko do porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...