Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='janek_pl' post='80186' date='18.01.2008, 17:51 '][b]16 styczeń 2008 WERSJA DLA BETATESTERÓW[/b]
[b]01-15-080117-14-POP-402-000 [/b][/quote]


Czy na tej ostatniej becie chodzą już porządnie samba i inne serwery i serwisy?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='80230' date='18.01.2008, 20:47 ']Czy na tej ostatniej becie chodzą już porządnie samba i inne serwery i serwisy?

Pozdro[/quote]

Niestety nie jestem w stanie stwierdzić jak to jest z tymi poprawkami. Nie mam już PH.

Pozdrawiam Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='janek_pl' post='80309' date='19.01.2008, 11:39 ']Niestety nie jestem w stanie stwierdzić jak to jest z tymi poprawkami. Nie mam już PH.

Pozdrawiam[/quote]

Czemu sprzedałeś, jesli mozna wiedzieć?
Coś lepszego na horyzoncie?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='pmcomp' post='80316' date='19.01.2008, 12:23 ']Czemu sprzedałeś, jesli mozna wiedzieć?
Coś lepszego na horyzoncie?

Pozdro[/quote]


Przeczytaj [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8871"]tutaj.[/url] , a będziesz wiedział jakie mam oczekiwania od takiego sprzętu i jaki jest mój ideał (choć trochę stary)..

Nadal jednak będę śledził rozwój PH.

[b]Proponuje usunąć naszą rozmowę z tego tematu, tak by zostały tylko informacje o nowych softach.[/b]



Pozdrawiam Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wgrałem nowy soft i faktycznie poprawili aspect ratio. Poszły mi też dwa filmy które nie szły na oficjalnym sofcie. Niestety musiałem wrócić do 01-15-080123-14-POP-402 ponieważ nie były dostępne żadne usługi sieciowe i nie miałem ja kopiować na niego filmów. Może jest na to jakiś myk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='martig' post='87616' date='23.02.2008, 10:45 ']Wgrałem nowy soft i faktycznie poprawili aspect ratio. Poszły mi też dwa filmy które nie szły na oficjalnym sofcie. Niestety musiałem wrócić do 01-15-080123-14-POP-402 ponieważ nie były dostępne żadne usługi sieciowe i nie miałem ja kopiować na niego filmów. Może jest na to jakiś myk?[/quote]


Mam prośbę by komentarz to softu był w innym temacie, a tutaj będziemy zamieszczać tylko informację o nowościach. W innym przypadku zrobi się bałagan.

Pozdrawiam

P.s. Zwróć uwagę, czy nie są wyłączone te usługi, jak tak, to je włącz. Sprawdz czy na pewno wgrałeś też nowe nmt, a nie tylko bin. Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki uprzejmości [b]janka_pl[/b] wszyscy mogą przetestować najnowszy beta soft [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8705&view=findpost&p=87533"]00-15-080221-14-POP-402[/url]. Zapraszam wszystkich do testowania i pisania swoich opini na jego temat. Temat powstał w celu niezaśmiecania tematu [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8705"] Nowy Firmware ...info o nowych softach do PH[/url]

Wgrałem nowy soft i faktycznie poprawili aspect ratio. Poszły mi też dwa filmy które nie szły na oficjalnym sofcie. Niestety musiałem wrócić do 01-15-080123-14-POP-402 ponieważ nie były dostępne żadne usługi sieciowe i nie miałem ja kopiować na niego filmów. Przy każdym "zimnym" odpaleniu wyskakiwał mi komunikat żebym pobrał nowe wersje programów do obsługio sieci których dla wersji sofu beta niestety nie ma. W ustawieniach natomiast te opcje są nieaktywne. Może jest na to jakiś myk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='martig' post='87623' date='23.02.2008, 11:03 ']Dzięki uprzejmości [b]janka_pl[/b] wszyscy mogą przetestować najnowszy beta soft [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8705&view=findpost&p=87533"]00-15-080221-14-POP-402[/url]. Zapraszam wszystkich do testowania i pisania swoich opini na jego temat. Temat powstał w celu niezaśmiecania tematu [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=8705"] Nowy Firmware ...info o nowych softach do PH[/url]

Wgrałem nowy soft i faktycznie poprawili aspect ratio. Poszły mi też dwa filmy które nie szły na oficjalnym sofcie. Niestety musiałem wrócić do 01-15-080123-14-POP-402 ponieważ nie były dostępne żadne usługi sieciowe i nie miałem ja kopiować na niego filmów. Przy każdym "zimnym" odpaleniu wyskakiwał mi komunikat żebym pobrał nowe wersje programów do obsługio sieci których dla wersji sofu beta niestety nie ma. W ustawieniach natomiast te opcje są nieaktywne. Może jest na to jakiś myk?[/quote]


Przecież dałem w paczce 3 pliki. Jeden z nich to właśnie ten soft. Instalujesz go z tą różnicą że zamiast wybrać on-line, wybierasz usb. To wszystko

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli w pliku 00-15-080221-14-POP-402.nmt jest właśnie to oprogramowanie? Ja myślałem że jest to po prostu druga część firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='martig' post='87630' date='23.02.2008, 11:37 ']Czyli w pliku 00-15-080221-14-POP-402.nmt jest właśnie to oprogramowanie? Ja myślałem że jest to po prostu druga część firmware.[/quote]
Plik bin idzie do pamieci flash, a mnt na dysk hdd

[b]Pamiętaj zmienić nazwę pliku 00-15-080221-14-POP-402.nmt na syb8634.nmt[/b]

Pozdrawiam Edytowane przez janek_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystk fajnie tylko jak wgrać ten nowy soft.
W popcornie jest tylko funkcja wgrania softu z neta, nmt można wgrać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wgrałes NMT to pewnie masz też na pendrive plik 01-15-080123-14-POP-402-000.bin i usbupdate.html. Teraz wybierasz pendrive następnie czwartą ikonę (playlista?) i tam zobaczysz usbupdate.html - klikasz i masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W wersji beta jest problem podczas przewijania filmów HD ponieważ przestaje być odwarzany dźwięk oraz napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[b]00-15-080221-14-POP-402[/b]
W tej wersji jest problem z przewijaniem filmu HD ponieważ po tej operacji przestaje być odwarzany dźwięk oraz napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzam po przewijaniu i po pauzie brak dźwięku ;) , u mnie napisy są ale może dlatego iż mam je wmuxowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wow wow wow , ten nowy firmware beta jakis szybki jest PH przelacza kazdy tryb praktycznie od razu to plus oczywiscie.

minusem jest za to to co obecnie zaobserwowalem , wczesniej prawidlowo na plytach przezemnie zrobionych i oryginalnych z dzwiekiem zakodowanym z flaga DD EX wzmacniacz wykrywal flage z PH taka jak trzeba teraz za to przy takiej fladze na wzmacniaczu wyswietla sie MPCH co chyba nie jest tym samym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

wgrałem najnowszy oficjalny fw 01-15-080223-14-POP-402. Przy okazji powinien się zrobić upgrade NMT do wersji 00-15-080221-14-POP-402, ale opcja maintenance pokazuje mi, że mam wersję 00-15-080116-14-POP-402

Czy powinienem zrobić upgrade jeszcze raz?

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nnależy wejść ponownie w Instalacja i wybrać Asystent Konfiguracji NMT i wgrać nowy soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

!! szybkość PH !!

witam serdecznie. w mojej kolekcji muzycznej, filmowej strasznie długo trwa przewijanie katalogów w dół czy w górę (page up, page down). czy ktoś może sprawdzić czy w nowej wersji FW poprawili szybkość reakcji PH?? w moim starym KISS'ku śmigało jak ta lala, więc jest to wina FW. narazie nie instaluje nowego FW do PH, bo ponoć są problemy z napisami...przy przewijaniu filmu, napisy ponoć się gubią:) ale gafa:( pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, napisy w nowym sofcie nie dość że po przewinięciu giną to przy zestawie napisy wmuxowane w mkv i oddzielne w srt do tego samego filmu, po przełączeniu na inne bezpowrotnie giną, pomaga jedynie ponowne wczytanie innego filmu bez wmuxowanych napisów, posiadającego jedynie napisy w srt.

Problem dość szczegółowo opisałem na forum NMT, łącznie z metodą jego częściowego ominięcia, błąd został potwierdzony i przyjęty przez PCH team. :)

[url="http://www.networkedmediatank.com/viewtopic.php?t=2158"]KLIK[/url]

Pozdrawiam

Edytowane przez apatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety do kolekcji błędów nowego firmware mogę dołożyć taki: na starej wersji bez problemu odtwarza mi film w kontenerze mkv ..... na nowym Popcorn się wiesza
Jest to jeden konkretny film ale to i tak niepoki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi np. film Transporter odtwarza z takimi fioletowymi przebarwieniami, kiedy na kompie ten sam film działa bezproblemowo. Nie wiem jak bylo przed zmiana softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo na filmie 300 cos jest nie tak z proporcjami, gdyz obraz jest ciut rozciągniety w pionie, niezaleznie od ustawienia zoom. Na kompie jest ok. Edytowane przez _siwy_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reasumując trochę niedobrze że grzebią w kodekach.
Z listy nowych/poprawionych rzeczy w nowym firware nie wynika że powinni to robić.

Liczę że w końcu wyjdzie fajna i stabilna wersja pozbawiona chociaż tak kardynalnych błędów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...