Skocz do zawartości
predipall2015

M9702 V2 Czyli Chinskie OPPO 203 z HDR10+ i Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Nygus napisał:

No właśnie, tylko tak ci się wydaje. Androidowe tv czytają po sieci chyba tylko po DLNA, a po DLNA nie wczytują napisów z zewnętrznych plików, nie bezpośrednio, zawsze można zainstalować KODI i działa, jednak wtedy to nie jest 4K, tylko w najlepszym wypadku FHD. Film i zewnętrzne napisy to tylko bezpośrednio z podpiętego dysku lub pena. Pewnie w samsungu tez tak to działa. To nic szczególnego. Standard. Jednak możliwość czytania napisów po sieci np z komputera, który udostępnia pliki, to już tylko tv boxy lub OPPO/cxuhd. A teraz wyglada na to ze tv LG tez to oferują bezpośrednio.

Miałem na myśli bezp. z dysku... Po sieci to wiem, że bywają problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Adam60 napisał:

Miałem na myśli bezp. z dysku... Po sieci to wiem, że bywają problemy.

Tak, oczywiście, pomyliłeś się. Ja nie pisałem ani słowa wcześniej o odczycie danych bezpośrednio z dysku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@STELVIO

Żadne to rozwiązanie z tv do odtwarzania plików bo nie uzyskasz przekazywania dźwięk bezpośrednio do amplitunera, gdybyś miał earc to można by testować. Co do napisów poczytaj sobie 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@STELVIO
Żadne to rozwiązanie z tv do odtwarzania plików bo nie uzyskasz przekazywania dźwięk bezpośrednio do amplitunera, gdybyś miał earc to można by testować. Co do napisów poczytaj sobie 
 
Mam LG B7 i Denon x4400h. Jak dysk idzie przez laptopa faktycznie lepszy dźwięk niż jak przez tv. Laptop widzę załatwia mi wszystko ale nie jego to miejsce. Dlatego chciałem alternatywę.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Może faktycznie ten chińczyk by to załatwił.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sie boje zapytać jak ty tego lapka masz skonfigurowanego i czy przekazuję ci audio bezpośrednio do amplitunera tak aby to on dekodował dźwięk.

To może kup sobie shield tv sporo tylko do mkv potrzebujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż sie boje zapytać jak ty tego lapka masz skonfigurowanego i czy przekazuję ci audio bezpośrednio do amplitunera tak aby to on dekodował dźwięk.
To może kup sobie shield tv sporo tylko do mkv potrzebujesz.
Na ampli pokazuje dts czy dtx. Daje czadu. Przez tv nie koniecznie. Teraz nie mogę sprawdzić bo jestem daleko od niego. Jakby co to gry mnie kompletnie ale to kompletnie nie interesują. Ten shield to dla mnie nad wyrost.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy nad wyrost? Instalujesz kodi i masz temat pozamiatany kazdy firmat, kazde napisy, kazdy dzwiek, automatyczna biblioteka, automatyczne ściąganie napisów, netflix, youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak? Netflix nienawidzę!!! Miałem i dziękuję. Nie wiem skąd to wieloletnie Wow. Youtube jest wszędzie. Ale cała reszta super. I to będzie lepsze od OPPO? Oryginalnego czy chińskiego? A widziałem ostatnio reklamę Zidoo Z1000-odtwarzacz sieciowy 4k. Niby lepszy niż egreat?



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, STELVIO napisał:

Aż tak? Netflix nienawidzę!!! Miałem i dziękuję. Nie wiem skąd to wieloletnie Wow. Youtube jest wszędzie. Ale cała reszta super. I to będzie lepsze od OPPO? Oryginalnego czy chińskiego? A widziałem ostatnio reklamę Zidoo Z1000-odtwarzacz sieciowy 4k. Niby lepszy niż egreat?

Apple TV 4K jest bardzo dobre do netflixa... Też za nim nie przepadam, ale jest parę naprawdę świetnych filmów, których nie kupisz na płytach... Jeśli chodzi i Apple to odczyt plików tylko po sieci bo nie ma USB w tym urządzeniu. Do plików powinieneś być zadowolony np. z Himedia jak w mojej stopce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod względem jakości obrazu nie będzie lepszy od oppo to logiczne pod względem obsługi i funkcji tak, żaden box na androidzie nie obsługuje hdr+ ani dolby vision trzeba mieć to na uwadze.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga ma się pojawić madvr envy procesor do obrazy kto wie może to urządzenie + box na androidzie czy tam osmc/openelec da obraz lepszy od oppo bo z tego co mi wiadomo komputer pc z odpowiednio wydajna karta graficzna i madvr niszczy oppo.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pod względem jakości obrazu nie będzie lepszy od oppo to logiczne pod względem obsługi i funkcji tak, żaden box na androidzie nie obsługuje hdr+ ani dolby vision trzeba mieć to na uwadze.
A to nawet nie wiedziałem (ale to nic nowego). Tv box w takim razie odpada. Ani HDR+ ani Dolby Vision. Bez sensu.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, D4r3KS napisał:

Swoją droga ma się pojawić madvr envy procesor do obrazy kto wie może to urządzenie + box na androidzie czy tam osmc/openelec da obraz lepszy od oppo bo z tego co mi wiadomo komputer pc z odpowiednio wydajna karta graficzna i madvr niszczy oppo.

Przesadzasz i to grubo. Są rzeczy w których madVR i odpowiednio mocna karta graficzna mają pewną przewagę nad odtwarzaczami stacjonarnymi np. jeśli chodzi o chromę czy upscalowanie obrazu, ale większość osób określiłaby te różnice mikroskopijnymi. madVR ma niewątpliwą przewagę jeśli chodzi o konwersję HDR do SDR, ale mało kogo to interesuje. Nie należy też zapominać, że komp nie puści Ci do wyświetlacza czy to DV czy HDR10+, nie zrobi Ci też konwersji HDR10 do DV - zrobi to natomiast OPPO czy ten chiński klon.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda zarządzanie zasobami sieciowymi smb chodzi o etap dodawania, polega to na tym że wskazujemy folder który zostanie dodany do podmenu Network?

To tło na ekranie głównym z można zmieniać?

Działa z klonem? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oppo.oppomediacontrol&hl=en

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, D4r3KS napisał:

Jak wygląda zarządzanie zasobami sieciowymi smb chodzi o etap dodawania, polega to na tym że wskazujemy folder który zostanie dodany do podmenu Network?

To tło na ekranie głównym z można zmieniać?

Działa z klonem? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oppo.oppomediacontrol&hl=en

mam ta apke na IOS   i wszystko dziala z klonem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki (dziewczyny też :)) dajcie znać pls jak wygląda kwestia zakupu tego klona:

1. kupowaliście u tego Hiszpana czy na stronie bd-mod.com?

2. czy ten model od Hiszpana ma oprogramowanie jailbreak?

3. jesteście z zakupu zadowoleni - faktycznie jest to poziom jakości oppo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. ja kupuje przez whatsupa u niego.

2. hiszpan pewnie ma ten mod bo juz jest wgrany w clona.

3. Jestem zadowolony do dnia Dzisiejszego :) 

 

POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zainteresował mnie ten klon,chciałbym się dowiedzieć jak stabilny jest soft,czy nie wiesza się czasem,jak jest z odtwarzaniem SACD ISO bo znalazłem na zagranicznym forum,że bywają problemy,chociaż najbardziej interesuje mnie Dolby Vision.Nadal można się dogadać z chińczykiem co do wartości którą deklaruje aby uniknąć cła,ewentualnie utargować zniżkę?Nie zamawiałem z Chin więc nie bardzo wiem,a lepiej uniknąć dodatkowych kosztów.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kurier przywiózł drugą sztukę M9072 v3 

Kolega Rong jest niesamowity. W czwartek mail i zapłata paypal, dziś player w domu :)

Oczywiście bez dodatkowych opłat - przesyłka zadeklarowana i udokumentowana na 19,50 USD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Barnaba napisał:

Dzisiaj kurier przywiózł drugą sztukę M9072 v3 

Kolega Rong jest niesamowity. W czwartek mail i zapłata paypal, dziś player w domu :)

Oczywiście bez dodatkowych opłat - przesyłka zadeklarowana i udokumentowana na 19,50 USD.

hehe widze ze zadowolonY :) 

22 godziny temu, Krzysztof W. napisał:

Witam

Zainteresował mnie ten klon,chciałbym się dowiedzieć jak stabilny jest soft,czy nie wiesza się czasem,jak jest z odtwarzaniem SACD ISO bo znalazłem na zagranicznym forum,że bywają problemy,chociaż najbardziej interesuje mnie Dolby Vision.Nadal można się dogadać z chińczykiem co do wartości którą deklaruje aby uniknąć cła,ewentualnie utargować zniżkę?Nie zamawiałem z Chin więc nie bardzo wiem,a lepiej uniknąć dodatkowych kosztów.Pozdrawiam

soft po tescie  a ogladam codziennie dziala bez problemu :)  " SMB "mam podpiete iso z napisami osobnymi i okladkami filmow wyglada to bardzo fajnie :) czyta bez problemow :)  Z chinczykiem o cla itp dogadasz sie zawsze wartosc deklarowana jak sie nie myle on daje 19.50 :)  co do znizej jak z nim rozmawialem nadal mi dawal 250dolarow :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, predipall2015 napisał:

co do znizej jak z nim rozmawialem nadal mi dawal 250dolarow :) 

chciałeś napisać: 350 $ ?

ja teraz jeszcze trochę utargowałem z tytułu kolejnego zakupu - w końcu jestem stałym klientem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem wielkie oczy na te 250 $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Barnaba napisał:

chciałeś napisać: 350 $ ?

ja teraz jeszcze trochę utargowałem z tytułu kolejnego zakupu - w końcu jestem stałym klientem ;)

heheh przepraszam 350 mialo byc :D  a ile masz znizki juz to pewnie tez mi tyle da bo rowniez duzo zamawialem 

3 minuty temu, STELVIO napisał:

Ja zrobiłem wielkie oczy na te 250 $

hehe mala pomylka :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, predipall2015 napisał:

a ile masz znizki juz to pewnie tez mi tyle da bo rowniez duzo zamawialem

330

  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@predipall2015

Kiedyś coś pisałeś o klonie pioneera masz jakieś nowe newsy?

A co do M9072 jest w planach może jakaś nowa wersja?

Wrzucisz screen jak wygląda twój dysk sieciowy i filmy z okładkami?

Jeden pisze hiszpan drugi rango od kogo wy w końcu kupujecie tego boxa :D ?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...