Jump to content

D4r3KS

Użytkownik
 • Content Count

  648
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

D4r3KS last won the day on November 23

D4r3KS had the most liked content!

Community Reputation

153 Excellent

About D4r3KS

 • Rank
  1080p

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie bardzo.. możliwe że coś na CANAL+ 4K może coś leciało film/serial ciężko powiedzieć strzelam...
 2. Nie znam żadnego innego filmu z atmosem tylko "Na granicy" i zauważ że w stosunku do Wiedźmina pisałem o dubbingu nie lektorze, lektor jest w DD.
 3. Musisz wiedzieć że na netflix praktycznie nie ma ścieżek dolby atmos z językiem pl jedyną jaka mi przychodzi do głowy to Wiedźmin dub Co nie zmienia faktu ze powinieneś szukać sound bara który tworzy jak najlepszą przestrzeń dźwiękową.
 4. On jest jak Piotr Żyła gdyby nie Eisenbichler byłyby pierwszy Uszkodzony on jest już widać od dawna, raz na jakiś czasu wypuszczają go z ciemnej piwnicy i może odpisać na forum.
 5. Ani twój telewizor nie odtworzy mkv dv ani mediaplayer bo nie obsługują tego kontenera z dv. Chcesz obsługi mkv dv pisz do producentów. Człowieku ogarnij się ty nawet nie wiesz jaki soft jest najnowszy w twoim ugoosie a co dopiero takie rzeczy. Albo jeśli nie chcesz czekać na devs od ugoosa, zainstaluj sobie plexa na twoim odtwarzaczu i odpal plik Midway który wcześniej pobrałeś wtedy odpalisz mkv z DV.
 6. Wnioski to ty masz poziom debil. Jedyny wniosek jest taki że twój player na systemowym mediaplayerze nie czyta mkv z flagami DV tak trudno ci to pojąć? Zamiast się kompromitować napisz do ugoosa kiedy zrobią update aby player odczytywał poprawnie mkv z dv. Także jedyną zdezorientowaną osobą jesteś ty, pojęcie to ty masz zerowe. Haha nawet nie wiesz jaki jest najnowszy soft co za fajfus Release candidate firmware v.0.3.8.1 for Ugoos AM6 family & X2/X3 families 1. Separated superuser options SuperSU and Magisk 2. Changed the default color theme for Magisk Manager 3. Fixed return of hdmi sound parameters after listening to Hi-Fi PCM audio 4. Fixes of Ethernet work 5. Other changes of system Full OTA Pack also in folder (your files will not be deleted *********************
 7. Obie trylogie będą posiadać obraz dolby Vision także najlepiej gdybyś taki odtwarzacz szukał, nawet jeśli twój tv nie ma tego teraz to przyszły będzie mieć.. Nie masz dużego wyboru Panasonic UB450, panasonic ub820 Sony X700, x800m2 ale będzie trzeba ręcznie przełączać DV gdy film go ma i wyłączyć gdy inny go nie ma.
×
×
 • Create New...