Skocz do zawartości
predipall2015

M9702 V2 Czyli Chinskie OPPO 203 z HDR10+ i Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, D4r3KS napisał:

@predipall2015

Kiedyś coś pisałeś o klonie pioneera masz jakieś nowe newsy?

A co do M9072 jest w planach może jakaś nowa wersja?

Wrzucisz screen jak wygląda twój dysk sieciowy i filmy z okładkami?

Jeden pisze hiszpan drugi rango od kogo wy w końcu kupujecie tego boxa :D ?

Pozdro

M9702 jest stabilny I RonQ mowi ze juz nic nie bedzie ulepszal ... Jesli chodzi o Klona pioniera to chyba juz na dniach bedzie wychodzil :) 

Bede u siebie to wrzuce jak wyglada dysk u mnie i okladki dopiero wracam za 2 tyg.

 

Wez bezposrednio od Romana (RonQ) najlepszy kontakt z nim to chyba whatsup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, pokażcie jeszcze jak wygląda ta wersja V3 tylny panel i zasilacz. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, D4r3KS napisał:

Tutaj wersja PLUS z tym lepszym zasilaniem.

https://www.hiendy.com/hififorum/forum.php?mod=viewthread&tid=130396

Nie chce mi się przebijać przez te krzaczki...

Na ile wycenili tę przeróbkę? Dla purystów koszt powinien zamknąć się w 380$ (330 player + 50 zasilacz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

420zł chińczyk piszę że porównał z 203\lx500 i M9702+ v3 lepszy jeśli chodzi o dźwięk, ta wersja plus jest w starej obudowie wydaje mi się że lepszej plus ma wyjście coax, zwykła wersja v3 bez zasilacza lps jest w takiej malutkiej obudowie pozbawiona wyjścia coax.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
420zł chińczyk piszę że porównał z 203\lx500 i M9702+ v3 lepszy jeśli chodzi o dźwięk, ta wersja plus jest w starej obudowie wydaje mi się że lepszej plus ma wyjście coax, zwykła wersja v3 bez zasilacza lps jest w takiej malutkiej obudowie pozbawiona wyjścia coax.
420$ chyba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, D4r3KS napisał:

hehe no :D

@Barnaba

Jaki kosz wysyłki liczy rong? jaki kurier?

DHL w cenie :) Nie było kwestii ceny przesyłki i wyboru kuriera - po prostu tak wysłał mi już 2 razy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klon oppo to rozumiem bo wiadomo co potrafi. Ale klon pioneer to już nie wiem. Płytki i tak się nie odpali. To w czym ten pioneer taki dobry? Też czyta napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firmware z pioneera po modyfikacji ma podobne właściwości jak oppo

http://www.hd199.com/thread-1870275-1-1.html

 

A tutaj więcej zdjęć jak wygląda zasilanie w wersji plus v3

https://www.hiendy.com/hififorum/forum.php?mod=viewthread&tid=130396&page=3#pid2960935

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, D4r3KS napisał:

A tutaj więcej zdjęć jak wygląda zasilanie w wersji plus v3

https://www.hiendy.com/hififorum/forum.php?mod=viewthread&tid=130396&page=3#pid2960935

Odtwarzacz "pełniejszy". Pytanie, czy zmiany warte są 90$? Dla mnie nie.

Wyjścia cyfrowe audio przydadzą się być może audiofilom. Podobnie, sekcja zasilania powinna być słyszalna tylko dla bardzo wyrobionego ucha.

No i ten bardzo ważny element dla audiofilów, czyli konkretniejsza budowa zasilacza (transformator!) ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, D4r3KS napisał:

Próbowałem zagadać do tego rongo i ni hu hu zero odzewu.

może śpi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po Waszych wypowiedziach zdecydowałem się na zakup tego sprzętu. Miałem czekać na Zidoo ze wsparciem HDR10+ (1396), ale biorę Oppo. Raz, że ampli nie wspiera HDR10+ (Onkyo RZ840, liczę na to, że to kwestia aktualizacji) dwa -  ten ma dwa wyjścia więc można to ominąć i będzie grało. Tak myślę - HDMI1 z M9703 bezpośrednio do TV a HDMI2 do amplitunera.

Edytowane przez Daniel Towalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.10.2019 o 16:54, Daniel Towalski napisał:

Po Waszych wypowiedziach zdecydowałem się na zakup tego sprzętu. Miałem czekać na Zidoo ze wsparciem HDR10+ (1396), ale biorę Oppo. Raz, że ampli nie wspiera HDR10+ (Onkyo RZ840, liczę na to, że to kwestia aktualizacji) dwa -  ten ma dwa wyjścia więc można to ominąć i będzie grało. Tak myślę - HDMI1 z M9703 bezpośrednio do TV a HDMI2 do amplitunera.

ja tak mam wlasnie skonfigurowane jedno HDMI DO tv drugie do Ampli ... bo jesli przez Ampli to nie przepuszczal hdr10+ tylko DV.. a tak mam hdr10+ dv i Atmos :) 

Edytowane przez predipall2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie co do konfiguracji.
Zapewne coś zrobię źle ale nie potrafię ustawić tak tego sprzętu żeby wypuszczał mi zawsze to co jest na materiale źródłowych.
W chwili obecnej mogię mieć albo HDR i wtedy wszystko wychodzi HDR nieważne jak jest w źródle, albo DV i wtedy wszystko jest DV.
Zapewne jest to jakieś proste ustawienie na które po prostu nie wpadłem więc proszę o poradę.

Pozdrawiam.
A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i ni cholery nie chce działać, jak ustawiam AUTO to dostaje na wyjściu HDR.
Jak przestwie że ma wymuszać DV to znów na wszystkim mi pokazuje DV.
Telewizor to LG C9.
Gdyby ktoś miał jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem to chętnie posłucham.

Pozdrawiam.
A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy chcesz mi powiedzieć, że na materiale rec.709 z materiału w fullHD włącza ci się HDR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakie konkretnie film(y) chodzi ? Może są one po prostu w HDR10 ?
Przy ustawieniu Auto treści HDR10 powinny być wyświetlane w trybie HDR10, DV w DV, BD/DVD, itd. w SDR.

Gdy wymusisz DV to wszystko jest konwertowane do DV, nawet zwykłe BD SDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Panowie, więc to był mój błąd.
Mylnie założyłem że Blade Runner ma DV, podobnie z Balck Hawk Down i Apollo 13, na Matrix i nowym SpiderMan’ie ładnie zaświeciło się DV przy ustawieniach na auto.

A co do wymuszania DV to odpowiadając na pytanie @pmcomp, jeżeli ustawisz na sztywno na wyjściu DV to nawet na materiale bez HDR będzie na wyjściu DV.
Dziękuję wszystkim za pomoc i pozdrawiam.

A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, dlatego jak napisałem powinieneś wybrać opcje auto.

Wybór manualny przydaje sie gdy masz i HDR10 i DV na płycie. Wtedy możesz wybrać ręcznie, który chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, pmcomp napisał:

Wiem o tym, dlatego jak napisałem powinieneś wybrać opcje auto.

Wybór manualny przydaje sie gdy masz i HDR10 i DV na płycie. Wtedy możesz wybrać ręcznie, który chcesz.

OK.
Dzięki za informacje.
Zakładam że gdy odtwarzacz i TV wspierają wyższy format (w tym przypadku DV) to ten format zostanie wybrany. Z tego co wiem na każdej płycie UHD musi być HDR10 a DV bądź HDR10+ to dodatki.

Pozdrawiam.

A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...