Skocz do zawartości
predipall2015

M9702 V2 Czyli Chinskie OPPO 203 z HDR10+ i Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Jasiek_31 napisał:

Raportują bo na płycie BD czy BDUHD Cinavia jest zapisywana w bezstratnej ścieżce dźwiękowej, MKV mają zapewne tylko ze stratnym dźwiękiem.

Nie. Na oryginalnym firmware ta sama bezstratna ścieżka dźwiękowa mająca zaaplikowanią Cinavię jest w OPPO 203 wykrywana ze struktury BDMV, a z mkv już nie.

Powyższa tabelka ma też błąd bo na oryginalnym firmware struktura BDMV (Blu-ray i UHD Blu-ray) też działa - oczywiście z pełną obsługą menu. Z tym, że w przypadku Blu-ray'a trzeba go najpierw potraktować BDMV Modifier.

  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:  Playery wyslane do Hiszpana . V3  co zmienieli w nowej wersji dowiem sie i dam znac. Jak Przyjda Playerki do niego bede pisal do osob ktorzy chcieli.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest może jakaś informacja czy ten producent chce zrobić taki prawdziwy klon czyli żeby jeszcze odtwarzał płyty ? Ewentualnie jaki by trzeba podłączyć zewn. player UHD (za ile i w jaki sposób) żeby to działało jak Oppo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adam60 napisał:

A czy jest może jakaś informacja czy ten producent chce zrobić taki prawdziwy klon czyli żeby jeszcze odtwarzał płyty ? Ewentualnie jaki by trzeba podłączyć zewn. player UHD (za ile i w jaki sposób) żeby to działało jak Oppo ?

Całe szczęście, że nie ma takiego zamiaru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie Hiszpan widze cos nie odpisuje zalatany moze .  Rozmawialem z Ronem i mozemy zamowic u niego bezposrednio z chin  wysylka na nastepny dzien po wplacie (wplata poprzez paypal ) wiec Prosze podac ile osob chce kupic te playerki to przesle mu liste maili ktore beda wpłacać z paypal i moze da nam znizke. DHL ? mysle ze do 10dni powinnismy miec te Playerki u siebie . 

ok Panowie kto jest chetny ?    jesli 3 osoby wezma to cena z 399dolarow   spada na 350dolarow :)    platnosc paypalem na maila: 550522208@qq.com      . Po wplacie piszecie maila do niego( rong@hdlsl.com )  :  z jakiego maila pusciliscie przelew ktory jest powiazany z paypalem  i adres wysylki  

 

 

zdeklarowana kwota na paczce bedzie 19.5 dolara.

 

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze dopisz jaki bedzie koszt cla i vatu jak Wam to UC zatrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1a8713ee-180b-4ab8-bc07-bf7f33a70263.jpg

1e43f093-21c3-4048-b2a5-2af97cedeb76.jpg

3d9cac3f-fcb5-4052-8767-0f0a31ebe075.jpg

16 minut temu, binary napisał:

To teraz jeszcze dopisz jaki bedzie koszt cla i vatu jak Wam to UC zatrzyma.

no to zatrzymaja nie ma problemu duzo zamawiam z chin :)  Wysle im potwierdzenie wplaty na 19.5 dolarow :)  tak jak bedzie zdeklarowana 

DHL zawsze zatrzymuje wszystkie i dzwonia do mnie o potwierdzenie wplaty :) 

A jesli ktos bedzie chcial aby go zatrzymali to wyjdzie 318-320zl oplaty to i tak taniej jak od Hiszpana bo on mial playerki po 1750zl.

Edytowane przez predipall2015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie zrozumiales pytania, zadam je wiec  je wprost

Jakie sa dodatkowe koszty Vatu, cla i obslugi celnej przewoznika dla kwoty o wartosci 350 USD?

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, binary napisał:

Moze nie zrozumiales pytania, zadam je wiec  je wprost

Jakie sa dodatkowe koszty Vatu, cla i obslugi celnej przewoznika dla kwoty o wartosci 350 USD?

DHL i tylko DHL ma o tyle swoja proceduje gdzie pracuje tam szwagier , ze każda paczke biora do Oclenia nawet  wartosci zdeklarowane do 30dolarow (bo czesto jest tak ze deklaruja do 30dolarow a tak naprawde paczki sa placone w wartosci paru tys dolarow) gdzie przez innych przewoznikow takie deklaracje od nadawcy sa pomijane . do tego doliczasz Vat plus clo% za przedmiot  oni maja swoja tabelke ile % za wartosc przedmiotu doliczaja  ,dlatego czesto dzwoniac do mnie pytaja sie co jest w srodku , np elektronika doliczaja 8%   , cos innego jakas czesc mechaniczna juz inny % .  Przy wartosci do 30 dolarow gdy wyslesz im potwierdzenie wplaty do takiej kwoty nic nie robia nie naliczaja vat ani % za przedmiot nie wiem jak to sie ma w ich procederze ale zawsze mialem tak naliczane  i nie dostawalem Nigdy dodatkowych kosztow. Paczka przechodzila przez oclenie i wysylali ja do mnie bez dodatkowych kosztow.

@binary a jestes chetny na tego playerka bo brakuje nam jednej osoby do znizki :) 

Edytowane przez predipall2015
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem cały czas chętny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już "po bólu". 

Koszty 1390,05 zł

Bardzo dziękuję koledze @predipall2015za zaangażowanie:)

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2019 o 10:22, predipall2015 napisał:

Aktualizacja:  Playery wyslane do Hiszpana . V3  co zmienieli w nowej wersji dowiem sie i dam znac. Jak Przyjda Playerki do niego bede pisal do osob ktorzy chcieli.

Jestem zainteresowany zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, pmcomp napisał:

Jestem zainteresowany zakupem.

zamawiamy od Chinola Wysyla DHL   350 dolarow platnosc paypalem :)  jak cos to priv podam ci pelne dane i email do wplaty .  bo jestem z nim w ciaglym kontakcie na whatsupie 

Jesli dzisiaj wszystko wplacimy to jutro wysyla :)   juz @Barnaba wplacil  ja przeleje za 2 playerki ok 18.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolałbym od Hiszpana. Z Chin na 100% będzie cło i VAT.

Chyba, że Chińczyk przyjmie dzieloną płatnośc PayPal np. 331 USD + 19 USD. W DHL na 1000% nalezy pokazać dowód wpłaty PayPal. Nie raz ciągnąłem coś z Chin.

 

Nalezy też mieć fakturę od Chińczyka otrzymaną mailem na swoje dane. DHL nie lubi a często nie chce honorować papierów z wnętrza paczki. Tam i w UC siedzą ludzie, któ®zy znakomicie wiedzą jak to działa.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, predipall2015 napisał:

zamawiamy od Chinola

a jak zabezpieczacie się przed "wałkiem" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, pmcomp napisał:

Przed wałkiem zabezpiecza PayPal.

niby w jaki sposób? musiałbyś mieć chyba zamówienie z jakiegoś sklepu. a tu leci zamówienie przez WhatsUp

to naprawdę wystarcza PayPalowi? że się powie że się ustnie z kimś umówiło na zakup sprzętu - wybierze opcję zapłata za towar/usługę

i już?

Edytowane przez klaus71

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam PayPal ubezpiecza każdą transakcję zakupu przez internet. Nawet taką przez email. Tak kiedyś było w regulaminie, sprawdź jak jest teraz.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pmcomp napisał:

Ja wolałbym od Hiszpana. Z Chin na 100% będzie cło i VAT.

Chyba, że Chińczyk przyjmie dzieloną płatnośc PayPal np. 331 USD + 19 USD. W DHL na 1000% nalezy pokazać dowód wpłaty PayPal. Nie raz ciągnąłem coś z Chin.

 

Nalezy też mieć fakturę od Chińczyka otrzymaną mailem na swoje dane. DHL nie lubi a często nie chce honorować papierów z wnętrza paczki. Tam i w UC siedzą ludzie, któ®zy znakomicie wiedzą jak to działa.

co tydzien mam zamowienia z alli poprzez DHL bo zajmuje sie rowniez skladaniem Drukarek 3d wiem jak to w DHL dziala ,(chinol wysyla mi czesci i zamowienie jest realizowane nawet tylko przez whats up ) nie trzeba wysylac zadnej fv potwierdzenia kupna od Chinola.. Tym bardziej jesli napisze ze to Jest GIFT najwazniejsze dla DHL to jest co sie znajduje w srodku i potwierdzenie platnosci nic poza tym..i  jak wyszczegolnilem DHL nie patrzy ze jest 20-30 dolarow bo dobrze o tym wiedza biora na Clo kazda paczke ... DHL ma swoje % oclenia i w przypadku elektroniki wynosi to 8% i 24% vatu od wartosci przedmiotu.

Jeszcze nadmienie  najlepszy okres to okres zimowy swiateczny ... wtedy nawet zdeklarowane nizsza kwota paczki przechodza od razu do odbiory ... nie sa brane na oplaty i oclenia.. maja taki zapiernicz za przeproszeniem ze te male paczki nawet nie patrza :)  4 drukarki 3d w DHL przeszly mi zima bez zadnych oplat :) 

3 godziny temu, pmcomp napisał:

Jestem zainteresowany zakupem.

a jesli liczysz kwote od Hiszpana to zobacz sobie cene jaka Ci wyjdzie on tam dolicza dodatkowo  kwote przesylki plus platnosc paypalem . I wychodzi ponad 400eu. Jak patrzylem wychodzilo mi 417eu   w zaogragleniu 1800zl   . Gdzie my dostalismy znizke od chinola 50dolcow prawie =350dol   + oplaty  (319zl vat + 106zl clo ) =1755zl  Chinol   a 1801zl Hiszpan. 

@Barnaba   fakture za media player dostaniesz jutro w mailu od niego na kwote 19.50dolarow  bo wszystko bylo realizowane poprzez whats upa a nie strone .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, predipall2015 napisał:

DHL ma swoje % oclenia i w przypadku elektroniki wynosi to 8% i 24% vatu od wartosci przedmiotu.

 

A co na to Premier Morawiecki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, predipall2015 napisał:

Gdzie my dostalismy znizke od chinola 50dolcow prawie =350dol   + oplaty  (319zl vat + 106zl clo ) =1755zl  Chinol   a 1801zl Hiszpan. 

 

Róznica żadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, pmcomp napisał:

Róznica żadna.

no wlasnie wiec albo tu albo tu roznice minimalne .. Tym bardziej ostatnie czasy kontakt z Hiszpanem jest meczacy nie wiem moze juz powoli przestaje sie tym wszystkim zajmowac :) 

 

2 godziny temu, pmcomp napisał:

A co na to Premier Morawiecki?

To juz on musi zmienic prawo w takim wypadku art. 51 ust. 1  . W zawartosci jak i fv kwota nie przekracza 22euro :)  zwolnienie od Podatku :) 

Dnia 8.05.2019 o 14:22, misfit napisał:

Tworzysz katalog SUB, a w nim umieszczasz napisy sub.srt. I za pomocą pilota wciskasz subtitle i wybierasz Inne (ostatnia pozycja).

lub

Tworzysz katalog z nazwą filmu, dajmy na to Gladiator, w nim umieszczasz plik Gladiator.srt i w tymże katalogu tworzysz następny katalog Gladiator, w którym umieszczasz strukturę BDMV, czyli powinno wyglądać to tak:
- Gladiator/Gladiator/BDMV
- Gladiator/Gladiator.srt

Nazwa katalogu z filmem oraz pliku z napisami musi być taka sama, w innym razie ten sposób nie zadziała.
Zakładam, że na tym chińskim klonie będzie podobnie skoro korzysta z tego samego firmware.

zobacz kolego cos takiego ma wygladac tak :

doczytalem tez ze mozna dodawac okladki do filmu wtedy Oppo nie pokazuje Folder tylko ikone okladki

 

Bez tytułu.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, pmcomp napisał:

A co na to Premier Morawiecki? 

Niecierpliwie czeka aż to stanie się rzeczywistością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, predipall2015 napisał:

 

To juz on musi zmienic prawo w takim wypadku art. 51 ust. 1  . W zawartosci jak i fv kwota nie przekracza 22euro :)  zwolnienie od Podatku :) 

Nie zrozumiałeś. Nie ma stawki VAT 24%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...