Skocz do zawartości
predipall2015

M9702 V2 Czyli Chinskie OPPO 203 z HDR10+ i Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie planuję zakup playera 4k. Mam pytanie ile kosztuje ten player M9702 i którą wersję kupić? Jeśli tak to jak go kupić?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę razu już było pisane tutaj jak lub przez kogo można kupić. Trzeba się trochę cofnąć. Na Olx jest do sprzedania za 2200zł ale chyba można taniej. Jak się dowiadywałem wcześniej to chyba 1800zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem go bezpośrednio od chinczyka jakieś dwa miesiące temu za 350 dolarów.
Kontakt przez WhatsApp, płatność PayPal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze sprzedawcą z  Chin kontaktowałem się tylko przez maila i kupiłem ciut taniej niż 350$ ale brałem 2 szt :)

Polecam sprzedawcę - błyskawiczna wysyłka DHL, dobry kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem na stronie bd-mod.com. Cena 400 USD. Niesty trafilem na Urzad Celny, lub bardziej on trafil na moja paczke. Sam VAT byl 23%... Moj kumpel mial to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kaka napisał:

Ja kupowałem na stronie bd-mod.com. Cena 400 USD. Niesty trafilem na Urzad Celny, lub bardziej on trafil na moja paczke. Sam VAT byl 23%... Moj kumpel mial to samo.

pech :(

"mój" Chińczyk bardzo sprytnie dokumentuje przesyłkę, więc celnik nie ma szans ;)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne bo przecież bd-mod.com to ten sam chinczyk czyli rongo, dokumentacja tak na prawdę nie ma znaczenia przyjdą papiery z urzędu każą pokazać przelew z paypal i od tego policzą vat a to co napisał chińczyk na paczce czy do paczki to sobie można w buty wsadzić.

Edytowane przez D4r3KS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Barnaba napisał:

pech :(

"mój" Chińczyk bardzo sprytnie dokumentuje przesyłkę, więc celnik nie ma szans ;)

Mój też. Deklaracja jest na 19.50 USD. Niestety to nie wystarczyło. Urząd celny poprosił o dowód zakupu w Chinach oraz potwierdzenie dokonania przelewu lub wyciągu z karty kredytowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie trzeba pokazać fakturę i przelew.
Faktura na 19.5 przelew paypal także
Zupełnie „przypadkowo” robi się drugi przelew.

  • Lubię 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kaka napisał:

Ale to juz wymaga troche odwagii, bo to poswiadczenie nieprawdy...

hmm, no nie wiem, kto tu poświadczał nieprawdę - ja kupiłem przedmiot za określoną sumę i taką zapłaciłem, mam na wszystko kwity.

Ty twierdziłeś w urzędzie, że kupiłeś coś za x, a przelew za to miałeś za xx ;)

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak byś miernikiem sprawdził czy masz napięcie na wyjściu zasilacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest napięcie. Czy jak włączacie urządzenie jest na nim jakakolwiek dioda? Jakakolwiek sygnalizacja?

Edytowane przez Daniel Towalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Daniel Towalski napisał:

Jest napięcie. Czy jak włączacie urządzenie jest na nim jakakolwiek dioda? Jakakolwiek sygnalizacja?

tak - zaświeca się pojedyncza, czerwona dioda z przodu po prawej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w moim coś padło i nie działa. Czy wiadomo coś czy Ron w jakikolwiek sposób udziela "gwarancji"? Pisałem do niego, ale od wczoraj go nie ma na WhatsApp.

Edytowane przez Daniel Towalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Daniel Towalski napisał:

To w moim coś padło i nie działa. Czy wiadomo coś czy Ron w jakikolwiek sposób udziela "gwarancji"? Pisałem do niego, ale od wczoraj go nie ma na WhatsApp.

Używa także maila - ja tak z nim komunikowałem się.

Skoro przysyła DHLem, to może odeślij mu w ten sam sposób na jego koszt? Oczywiście po uzgodnieniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Daniel Towalski napisał:

Sprawa załatwiona, Ron wyśle nowy odtwarzacz, ale - co zaskakujące stary muszę oddać. Widocznie cenią tą elektronikę w środku. 

Ron potwierdza dobra renomę :)

Napisz, w jaki sposób masz odesłać przedmiot i jaki koszt przesyłki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem tracking - ale wysłał nowy sprzęt. Póki co nie wiem jak mu go zwrócić. Może jak kurier przywiezie, to weźmie ten - mam przygotowany. W każdym razie, pewnie w czwartek u mnie, bo ostatnio było turbo ekspresowo - 2-3 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaj koniecznie relację, jak wysłałeś. Może się przydać innym użytkownikom w razie zdarzeń gwarancyjnych (lub po).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam kolegów !

 Zakupiłem to urządzonko, ale w Polsce, od kogoś kto zakupił to u chińczyka. Ogólnie jest Ok. Odtwarza  pliki DVD-Audio-Iso; SACD-iso.i standardowo wszystko inne Głównie o to mi chodziło. Powiem Wam tak: Jesli chodzi o audio to d..y nie urywa. Brzmienie porównywalne z Foobarem+ DAC / przez USB / Porównywałem  równiez z Daphile. Tutaj jest remis jesli chodzi o brzmienie. Porównanie brzmienia z Pioneerem N50A wypadło na korzyść klona. Jest natomiast 1 duuuży PLUS: klon odtwarza wszystkie formaty /chyba wszystkie jakie istnieja/No i jest JEDNA SKRZYNKA.To takie spostrzezenia wstępne po 1 godz. odtwarzania. Może cos zmieni sie po wygrzaniu, na jeszcze lepsze. Mam pytanie do kolegów którzy sprowadzili klona z Chin. Co powinno być w zestawie ?? Ja otrzymałem : klona,pilot,zasilacz i i kabelek USB. Nie było żadnej płyty o której tutaj czytałem / do upgrade/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...