Jump to content

Daniel Towalski

Użytkownik
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

14 Good

About Daniel Towalski

 • Rank
  S-VHS

Recent Profile Visitors

523 profile views
 1. Ja jako laik korzystam z Cocktail Audio i Roon. Wtedy widzę jak plik zachowuje się podczas przesyłu - i polecam taką opcję. Oczywiście, daleko mi do audiofila, ale na moje potrzeby w zupełności wystarcza.
 2. BTW. mam do sprzedania v3 - jest na OLX. 1550, zniżka dla forum - 1450 z przesyłką. (350$ * 4.15)
 3. @Koneser, wrzuć na serwer, podaj link - sprawdzę. Mam M9702v3, Egreat, Shield 2019Pro. Sprawdzę z ciekawości na wszystkim.
 4. Na wifi i A10 nie daje rady.
 5. Jak mam kilka różnych napisów, bo są niedopasowane, to nie wyświetla nazwy napisów - tylko u mnie jest ściażka 6/7, 7/7 bez żadnych opisów.
 6. Musisz sprawdzić uprawnienia - sam z siebie nie może nie widzieć folderów. Plex w wersji darmowej był tylko w opcji z transkodowaniem - więc szkoda zachodu. NFS powinien być bezproblemowy. Dla mnie sieci to nie problem, bo kiedyś to wystudiowałem, więc wszystko śmiga bezproblemowo.
 7. Na projektorze mam Egreata, przeniosę na testy M9702v3. Różnic w obrazie szukałem na TV.
 8. Szkoda mi go, bo TV zostanie pewnie kilka lat, do jakiegoś dużego update w stylu 8k. Moim zdaniem: Egreat plusy: lepsza biblioteka, czyta wszystkie pliki po kolei jak leci, świetny obraz, JA nie zauważyłem żadnych przycięć na moim zestawie, lepsza obsługa pilotem (przewijanie, wybieranie napisów) M9702v3 plusy: świetnie czyta BDMV menu, DV i HDR10+ (nie mogłem wykorzystać, ale byłem u znajomego i DV działa), po prostu BR player Egreat minusy: słabe wsparcie, chociaż kilka dni temu była aktualizacja, długo się uruchamia, brak DV i HDR10+ M9702vs minusy: nie czyta wszystkich plików, długo uruchamia MKV, problematyczne dołączanie napisów, wolne przewijanie, gorsza bibliotek filmowa. Obraz moim zdaniem - jeden i drugi ma taki sam. Wiele zależy od tego, kto co sobie ustawi na TV, bo tam też można wyostrzać do woli, ale na tych samych ustawieniach - to jest to samo.
 9. Zgadza się, jest wygodniejszy, ma kilka innych zalet - ale jest również szybszym protokołem. Fakt, wkleiłem tabelkę z zapisem. NFS jest nieproblematyczny.
 10. W SYnology nie ma opcji wyłączenia logowania, a Windowsa ostatnio widziałem w markecie, także moja niewiedza
 11. Nie musiałeś się logować? Z nasa trzeba przy SMB się zalogować, więc przy jakiejkolwiek przepince, ponowne logowanie. NFS był w Windowsie problematyczny, bo to protokół linuxowy.
 12. Więc tak - miałbyś rację, gdyby artefakty czy przycięcia pojawiały się w różnych momentach, losowych. A one są w tych samych scenach, które są trudne do obrobienia. Żaden serwer multimedialny - udostępniasz katalog po NFS - serwer multimedialny potrzebujesz, żeby z jakiejś natywnej apki na TV czy innym MiBoxie chcesz odtworzyć film nie posiadając odtwarzacza. NFS jest najszybszy, bezkonfliktowy i nie potrzebuje uwierzytelniania w przeciwieństwie do samby.
 13. Ok. Dla testów podejdę z dwoma odtwarzaczami i zobaczę jak sobie poradzą TV na m9702, zanim chętny się znajdzie.
 14. Ja mam inne doświadczenia, a jaki masz TV i ustawienia? To tylko hobbystycznie pytam. Teraz byłem testować B9 i dobrze wyszło, natomiast AF9 wyłożył się na maksa.
 15. VC-1 nie oglądałem. 4k jest bardzo płynny, nie ma przycięć. Egreat stawiam na równo z M9702 v3, ale biblioteka i katalogowania, przewijanie na plus Egreat.
×
×
 • Create New...