Skocz do zawartości
Maciej Koper

LG OLED 55" C8 | TEST | Telewizor ThinQ na 2018r z technologią Ultra HD Dolby Vision

Rekomendowane odpowiedzi

Na moim tv nadal dostępne tylko 4.10.55
I pewnie nieprędko zobaczysz OTA. Ściągnij firmware że strony LG.
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę i jeżeli pojawi się komunikat o możliwości aktualizacji napewno to zrobię,gamma do tej pory w ciemnych scenach naprawdę mnie irytowała

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Bardzo się cieszę i jeżeli pojawi się komunikat o możliwości aktualizacji napewno to zrobię,gamma do tej pory w ciemnych scenach naprawdę mnie irytowała

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Albo właśnie ściągnę że strony LG

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię ze opowie ponieważ po pierwsze mamy już model C9 a po drugie to nie opowiadał o poprzednich softach np. z końcówką 55 wiec dlaczego teraz miałby to zrobić.

  • Plusik 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wery napisał:

Na moim tv nadal dostępne tylko 4.10.55

Bo musisz ze strony producenta ściągnąć i z pena ręcznie wgrać :) w ota go nie ma jeszcze ?

Edytowane przez Krystian Urbaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem 05.10.03 i... nie widzę żadnej różnicy. Wcześniej miałem 04.10.30 i było wszystko dokładnie tak samo :)

  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, kamilradom1910 napisał:

Zrób reset początkowy. Ja jak miałem 04.10.30 prosto z pudła to już miał skopana gamme.

Jak ta skopana gamma wyglądała, co w obrazie było nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem mało wymagający ale detale w czerniach widziałem, nie było problemów z obrazem, nawet działała redukcja szumów MPEG. Sporo gram na PS4, Switchu i oglądam anime na netflixie.

Edytowane przez Ketsurui

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

 

Zrób reset początkowy. Ja jak miałem 04.10.30 prosto z pudła to już miał skopana gamme.
Wydaje mi się że już przez samą instalację się wszystko stare resetuje.
Czyli trzeba wykonać reset do ustawień początkowych z poziomu menu?


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fio2 gdyby ci się chciało sprawdź proszę czy na ostatnim sofcie jest zablokowana możliwość powrotu.

dzięki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś przypomnieć jak instalowalo się z pendriva?
Po wgraniu na pendriva softu ze strony LG i podłączeniu go do TV urządzenie pokazuję okienka z opcjami wyboru, muzyką,zdjęcia, wideo i to wszystko.
Nie ma żadnego komunikatu o wykryciu oprogramowania pomimo że folder na penie ma poprawną nazwę.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Może ktoś przypomnieć jak instalowalo się z pendriva?
Po wgraniu na pendriva softu ze strony LG i podłączeniu go do TV urządzenie pokazuję okienka z opcjami wyboru, muzyką,zdjęcia, wideo i to wszystko.
Nie ma żadnego komunikatu o wykryciu oprogramowania pomimo że folder na penie ma poprawną nazwę.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Na stronie producenta jest mowa o rozpakowaniu pliku przed wydaniem to na pendriva, może ktoś po krótce wyjaśnić o co chodzi?
Dziękuję serdecznie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, marek206 napisał:

Może ktoś przypomnieć jak instalowalo się z pendriva?
Po wgraniu na pendriva softu ze strony LG i podłączeniu go do TV urządzenie pokazuję okienka z opcjami wyboru, muzyką,zdjęcia, wideo i to wszystko.
Nie ma żadnego komunikatu o wykryciu oprogramowania pomimo że folder na penie ma poprawną nazwę.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Na stronie producenta jest mowa o rozpakowaniu pliku przed wydaniem to na pendriva, może ktoś po krótce wyjaśnić o co chodzi?
Dziękuję serdecznie.emoji15.png

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Na stronie producenta jest bardzo, bardzo dokładna instrukcja, pokazująca krok po kroku co i jak zrobić. Instrukcja PL. W dodatku, z „obrazkami”. Strony 21-23.

Archiwum z plikiem trzeba rozpakować i plik skopiować do odpowiednio nazwanego folderu na pendrivie i to tyle.

Katalog ma się nazywać; LG_DTV

 

 

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Problem w tym że plik nie jest spakowany i po wrzuceniu go do prawidłowego folderu telewizor go nie widzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz... do tej pory byłem pewien, ze zip to jest jednak archiwum, które musi być rozpakowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Problem w tym że plik nie jest spakowany i po wrzuceniu go do prawidłowego folderu telewizor go nie widzi

 

U mnie było archiwum, które musiałem wypakować. Chyba, że system to u Ciebie robi od razu.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tonybcc napisał:

@fio2 gdyby ci się chciało sprawdź proszę czy na ostatnim sofcie jest zablokowana możliwość powrotu.

dzięki.

Uruchamiając na aplikacji SURE opcję aktualizacji oprogramowania nic się nie dzieje. Potwierdzam - zablokowana możliwość powrotu w sposób poprzednio możliwy.

12 minut temu, Grudzi72 napisał:

Ktoś już testował nowy Soft. Jak odczucia?

Gamma wygląda, jak w 4.10.20 i wcześniej, czyli poprawnie. Sprawdzałem SDR i HDR.

Żadnych błędów się nie dopatrzyłem w nowym FW. Jestem zadowolony.

4 minuty temu, chmiel2k napisał:

U mnie było archiwum, które musiałem wypakować. Chyba, że system to u Ciebie robi od razu.

Też miałem .zip do rozpakowania.

  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, chmiel2k napisał:

 

U mnie było archiwum, które musiałem wypakować. Chyba, że system to u Ciebie robi od razu.

 

Dziwne jakby u Ciebie było coś innego, na stronie LG jest zip z nowym firmwarem... zipy się same z siebie nie rozpakowuja. Nawet jak to jest archiwum „samorozpakowujace” to jest to plik exe i trzeba go uruchomić żeby się rozpakował.

w win plik zip jest widziany jako folder jeśli ktoś na nim kliknie, sam się nie rozpakuje, albo kopiujesz plik z folderu/archiwum, albo prawy przycisk i opcja rozpakuje wszystko (chyba tak się to nazywa).

Edytowane przez Nygus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Dziwne jakby u Ciebie było coś innego, na stronie LG jest zip z nowym firmwarem... zipy się same z siebie nie rozpakowuja. Nawet jak to jest archiwum „samorozpakowujace” to jest to plik exe i trzeba go uruchomić żeby się rozpakował.
w win plik zip jest widziany jako folder jeśli ktoś na nim kliknie, sam się nie rozpakuje, albo kopiujesz plik z folderu/archiwum, albo prawy przycisk i opcja rozpakuje wszystko (chyba tak się to nazywa).


Chyba nie mnie chciałeś zacytować.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, chmiel2k napisał:


 

 


Chyba nie mnie chciałeś zacytować.

 

Mylisz się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne jakby u Ciebie było coś innego, na stronie LG jest zip z nowym firmwarem... zipy się same z siebie nie rozpakowuja. Nawet jak to jest archiwum „samorozpakowujace” to jest to plik exe i trzeba go uruchomić żeby się rozpakował.
w win plik zip jest widziany jako folder jeśli ktoś na nim kliknie, sam się nie rozpakuje, albo kopiujesz plik z folderu/archiwum, albo prawy przycisk i opcja rozpakuje wszystko (chyba tak się to nazywa).
Z poziomu kompa ściąga się plik,natomiast z poziomu smartfona plik zip.
Zgrałem z poziomu smartfona i rozpakowałem już na kompie,cały plik uzyskał przez to inną nazwę i teraz spróbuje.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...