Jump to content

Ketsurui

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Ketsurui last won the day on December 29 2019

Ketsurui had the most liked content!

Community Reputation

65 Excellent

About Ketsurui

 • Rank
  VCD

Profile Information

 • Lokalizacja
  PG
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

221 profile views
 1. Jeżeli LG OLED przy wyłączeniu nie wydaję dźwięku "pyknięcia" zazwyczaj po 4h pracy ekranu, znaczy to, że zaczyna robić kompensację. Trwa ona do 15min, u mnie zazwyczaj kończy się po około 7min od wyłączenia i wtedy "pyknięcie" oznacza koniec kompensacji. Łączny czas się liczy.
 2. Jeśli trafi się na naprawdę wadliwy egzemplarz to widzi się to na filmach lub grach a nie na siłę szuka na planszach testowych. Skoro czegoś nie widać podczas normalnego użytkowania to po co kombinować? No ale co kto lubi, jedni grają na TV i filmy oglądają a inni plansze testowe. Brakuje jeszcze tylko aby ustawić niskie podświetlenie OLED ze strachu przed wypaleniem, swoją drogą byli na tym forum już tacy co oglądali na podświetleniu 20 w ciągu dnia 😂
 3. Niektórzy tak mają, że kupują wypasione TV a później całe dnie na planszach testowych spędzają 🤣
 4. Z tego co mi wiadomo długą kompensację używa się po jakiś 100-120h - telewizor sam wyświetli informację, że należy ją przeprowadzić. Samemu wcześnie jej nie rób (OLED LG sam przeprowadza krótkie kompensacje po 4h wyświetlanego obrazu), chyba, że są problemy z obrazem. W czym Ci przeszkadza to rozjaśnienie? Wątpię, że widać je na czymś innym niż te plansze testowe. Jak masz taki duży problem z tym, pomimo iż kilka osób pisało, że wszystko OK to oddaj OLEDa i odpuść sobie nerwów. Po wymianie matrycy lub telewizora na inny wcale nie musi być lepiej, możesz trafić nawet gorzej.
 5. Jak dla mnie wszystko ok. Nie ma co się wady doszukiwać na siłę...
 6. @Brudziszewskikupił OLEDA bez nr seryjnego i tylko z roczną gwarancją. Swoją drogą nie wiem jak głupim trzeba być aby dokonać takiego zakupu buhahah Teraz przez swoją ignorancję wylewa żale na forum i odradza każdemu OLEDA bo sam nabył śmiecia niewiadomego pochodzenia buhahah Tutaj link do wątku na forum od którego zaczęła się jego frustracja i hejt na OLEDY. https://hdtvpolska.com/forum/topic/50298-lg-oled-b7-okropne-pasy-na-calej-szerokosci-ekranu/#entry503433
 7. Brudziszewski to frustrat który kupił badziewie bez naklejki z nr seryjnym. Sam sobie jest winny kupna i teraz wylewa żale na forum.
 8. Jak się wypali to trudno, kupię LCD. Telewizor ma służyć mi a nie ja jemu. Nie będę się męczył z ciemnym obrazem aby posłużył trochę dłużej.
 9. Ja w ciągu dnia oglądam z podświetleniem na 5, wieczorami schodze do 1. Nic mi się nie wypali! Gdybym miał sie tak bać jak niektórzy i oglądać na niskim podświetleniu to już bym wolał LCD kupić. Normalnie mam ustawione na 80 w ciągu dnia, dla HDR wiadomo - 100. Prawie rok czasu grania na Ps4 i nic się nie wypaliło, a jak się wypali to kupię drugiego albo LCD. To tylko telewizor i ma sprawiać przyjemność z oglądania a nie ciągle katowanie się ciemnym obrazem. Majątku nie kosztował. Niektórzy o telewizor dbają pewnie bardziej niż o żonę xD
 10. Chyba nie czytałeś co kolega wyżej podlinkował. Proszę specjalnie dla Ciebie skopiuje jego link: https://forumprawne.org/ubezpieczenia-polisy-ubezpieczyciele/731756-odmowa-naprawy-sprzetu-mimo-wykupionego-ubezpieczenia-sprzetu.html I to nie jest jednostkowy przypadek, tak dzieje się często. Wystarczy dobrze poszukać w necie.
 11. 65B9 - 6,4k 65C9 - 6,7k 65E9 - 8,2k Ceny sprawdzone chwile temu
 12. Z tym jednym się zgodzę, ludzie za bardzo boją się wypaleń i obchodzą się z oledem jak z jajkiem, ja użytkuję go normalnie i problemów nie mam. Druga sprawa to, że oledy staniały na tyle, że praktycznie są w cenach dobrych LCD. LG 55C9 już od dłuższego czasu jest za 4,5k, natomiast 55B9 za 4k a to nie jest jakiś duży wydatek.
 13. Wiem do czego jest OLED, sam kupiłem go głownie do grania na ps4 i problemów z wypaleniami nie mam.
×
×
 • Create New...