Skocz do zawartości
Maciej Koper

TCL U55S7906 Test - ekonomiczny TV Ultra HD 4K

Rekomendowane odpowiedzi

Ale koledzy:

1) TCL to marka budzetowa wiec szukanie tam wysokiej jakosci to chyba sredni pomysl

2) o jakosci obraz tv decyduje przede wszystkim jakosc matrycy/panelu wraz z elektronika a nie to czy matryca ma 60 czy 120 Hz

3) mozna miec tv z kiepskim obrazem i 120Hz i tv ze znakomitym obrazem na matrycy 60Hz

Same Hz to nie wszysyko. Co nie zmienia faktu, ze riki tiki to bezczelny handlarz, ktory bajki opowiada i bedzie opowiadac bo po to ma forum.

Zrozumcie to jest jego narzedzie handlu a nie miejsce merytorycznych dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale takie narzędzie hndlu, które naciąga klientów i sprzedaje sprzęt niezgodny z opisem podchodzi pod paragraf.

A to kolejna moja archiwizacja, dla potomnych bo na tamtym forum zaraz poleci w kosmos wraz z hdrem w tclu ;)

9b06e2e52c5abdb794a69cb46b1af69a.jpg

A kiki pisze, że jest w ciągłym kontakcie z supportem TCLa. Support to facebook. Nie no... Szacun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utwórzcie osobny temat o sprzedawcy który według was jest ; kłamczuchem ; i tam będzie można pisać co się chce na jego temat. Mi się wydaje że ten temat to TCL U55S7906 ....dla którego Maciej i Gmeru poświęcili swój czas aby wskazać nam plusy i minusy tego LCD i o tym w tym temacie chciałbym poczytać , podyskutować , zapytać w razie wątpliwości. Teraz to nie da się ten temat spójnie , merytorycznie poczytać. Może Moderator rozdzieli posty o telewizorze od tych z nierzetelnym sprzedawcą.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysl

Telewizor to jedno a sprzedawca to drugie

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to tak dla rozluźnienia emocji teraz zagadka jaki producent ma na rok 2016 modele FHD ze 100Hz matrycami? :D

a. Samsung

b. LG

c. Sony

d. Panasonic

e. TCL

PS. Chodzi oczywiście o nowe modele typowo z 2016r. a nie kontynuacje jak nieśmiertelne LF652 czy J6200 ;)

Panasonic

Co wygrałem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie dam głowy,ale prawdopodobnie 100 Hz jest w Samsungu K6500,w LG LH660,w Panasonic DS630,modele FHD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he

Ja wczoraj dostalem takie 2

Witaj w klubie

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się z nim patyczkował. Moim zdaniem z racji wieku gość powinien być bardziej stonowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic

Co wygrałem? :)

Kalibrację gratis przy zakupie TV u LOCOLOCO :D hehe

Dokładnie jedyny model z FHD i 100Hz matrycą z oferty 2016r. wśród wszystkich producentów wg mojej wiedzy to Panas DS630 występujący w 2 wielkościach: 40DS630 oraz 50DS630.

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre teksty są na polskim FB od TCL :)

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam komentarzy nie wykasuje. Jeszcze zaraz wyjdzie, źe nie ma vp9 więc 4k na YT papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek jest niezmordowany, na swoim FB zakończył już test TCL S7906 i wziął się za test Samsunga 40uk6400. Widać dostaje wigoru kiedy pali mu się grunt pod nogami.

  • Lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz jakie pomyje wyleje na Sama... Z resztą jak zawsze ;) Dla niego najlepsze ostatnio są telewizory z czerwoną książeczką zamiast instrukcji.

U Kikiego skończyły się TCLe w sklepie... No niemożliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyły sie TCL to zaczną sie Sharpy

Ogólnie to nasze Chlopaki niezłą wojenke rozpętali

Smieli podważyć słowa testera z 30 letnim stażem. No nie ładnie Panowie bardzo nieładnie

Nie macie tych telewizorow i wypisujecie jakieś bradnie i wstawiacie jakies tabelki wykresy. A gdzie fotki z testu Pionnera a gdzie poziom czerni z wonder ball

Wysłane z mojego SM-N910C

  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz jakie pomyje wyleje na Sama... Z resztą jak zawsze ;)

Nie wyleje, bo w tym roku znowu nimi handluje. Tak samo jak Panasonicami, które od tego roku zachwala, bo tych z poprzedniego nie ma w ofercie.

No, ale Hitachi mimo wszystko najlepszy w swojej klasie cenowej... W końcu to Vestel...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na Samsungu.ma sie najmniejsze prowizje. Samsung ma wlasnych przedstawicieli wielkopowierzchniowych i tam robi biznes a nie w sklepiku loco koko kiki fiki spółka z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Podobno TCL ma ciśnienie i dają mega warunki do sprzedaży. Szukali również promotorów do sieci rtv. Próbowali podkupić sprzedawców Samsunga. Wiedza ze sprawdzonego źródła.

Nastęona nowość: nie odtwarza plików vp9. Na YT max to 720p czyli mp4

Edytowane przez mafia35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes tego na 100% pewny?

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się temu gnojowi bo inaczej Górskiego nazwać nie można dostanie. Niech go tam zjedzą i wszystkie tv oddadzą. Miarka się przebrała. Na elektrodzie dostał bana :D Brawo. Ktoś zmądrzał na tamtym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że brak vp9

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...