Jump to content

Daniel57

Użytkownik
 • Content Count

  601
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

47 Excellent

1 Follower

About Daniel57

 • Rank
  1080p

Profile Information

 • Lokalizacja
  Polska
 • Gender
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

6263 profile views
 1. @Nygus po raz pierwszy i ostatni proszę Ciebie żebyś się ode mnie odczepił. Jeżeli masz sam z sobą problem to nie przerzucaj tego na innych. Żegnam.
 2. Poczytaj w necie jakie sklep potrafi robić problemy gdy coś idzie nie po jego myśli. Sam to przechodziłem (rękojma) i żadnych problemów. W dzisiejszych czasach jest bezproblemowy kontakt i jak @Michał Smyła napisał że to renomowany sklep więc nie powinien robić problemów. Wybór należy do niego. Tyle ode mnie.
 3. Równie dobrze , a może nawet sklep będzie miał ;więcej argumentów ; dla wybrania dla siebie lepszej opcji z powodu że telewizor został rozpakowany ( pewnie folie itp. zdjęte ) i powieszony na ścianie. Można w necie poczytać o tym że chcą aby kupujący na swój koszt wysyłał przesyłkę itp.
 4. Zadzwoń do sklepu powiedz powiedz o co chodzi i że odsyłasz telewizor z tytułu rękojmi . Poprzez email dołącz zdjęcia przedstawiające powód zwrotu i że chcesz nowy bez wad egzemplarz TV. Nie baw się w żadne serwisy . Sam to nie dawno przerabiałem i nie miałem żadnych problemów z wymianą TV tym bardziej że Obsługa Sklepu to profesjonaliści.
 5. Byłem przekonany że każdy producent ma swoje demo żeby się wyróżnić na tle konkurencji , a tu proszę na wszystkich TV takie same obrazki wyświetlają 😃
 6. Jeżeli obraz i działanie tego TV Tobie odpowiada to spróbuj jeszcze raz tylko jak będziesz w sklepie to zażądaj tV z innej serii . Dodatkowo niech sprawdzą na miejscu żebyś nie musiał się stresować kolejny raz. Pamiętaj że u każdego producenta zdarza się produkt nie spełniający norm , a pisanie że to barachło itp. można odnieść również do innych marek .
 7. @Leszek123l Najważniejsze że masz sprawny telewizor i jesteś zadowolony. Ja złożyłem w sklepie reklamacje w ramach rękojmi i wszystko poszło bardzo sprawnie , jutro mam mieć dostarczony nowy telewizorek. Na marginesie to muszę napisać o bardzo profesjonalnym i życzliwym podejściem do tematu Pana Kierownika Sklepu Samsung Brand Store w Galerii Bałtyckiej .
 8. Przestańcie znowu osobiste wycieczki do Adam60/hubio . Naprawdę piszcie sobie na priw a tu piszcie o Samsungu który jest tematem.
 9. Samsung Q70R przegląd RTINGS. https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q70-q70r-qled
 10. Małe sprostowanie kolega pojechał po 65q80-90 fn a przyjechał z 65 q70r . Info o rozdzielczości i urządzeniu dostępne jest po wejściu w menu , ale gdy po włączeniu dekoder pobiera swoje ustawienia jest możliwość chwilowego podglądu parametrów poprzez naciśnięcie na pilocie ; kółka; . Dodam że dekoder to produkt Samsunga i tu może być przyczyna takiego działania.
 11. Dzięki @escapers ale przy dekoderze ta opcja nie działa. Przy włączonych urządzeniach pokazuje info o dekoderze np.ulubione kanały język, napisy , aktualny i następny program ale jaką dostaje z dekodera rozdzielczość nie chce się wyświetlić.. Będzie szukał jeszcze w instrukcji moze się doszuka.
 12. Kolega zakupił tego Samsunga i w jego imieniu mam do Was pytanie. Jak można wyświetlić na ekranie informacje o rozdzielczości podawanej do tv przez dekoder kablówki.
 13. Ja bym zwracał telewizor bez zastanowienia , kurierka to około +/-100 zł. Co chwilę są jakieś promocje i jest możliwość ; coś dobrego; zakupić. Sam mam mały problem z matrycą w tv i w przyszłym tygodniu będę na 100% wiedział jak zakończy się moja sprawa.
 14. Mamy test Samsung Q70R na portalu RTINGS.com https://www.rtings.com/tv/reviews/samsung/q70-q70r-qled
 15. Wiadomo już coś konkretnego jaka jest w modelach 65 i wyżej zastosowana matryca IPS czy VA ? Jakie odświeżanie? Planujecie test , a jeżeli tak to kiedy można się spodziewać ?
×
×
 • Create New...