Skocz do zawartości
s@jmon

Magic Screen - nowy typ ekranu projekcyjnego czy tylko marketing?

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągłym dążeniu do perfekcyjnego obrazu postanowiliśmy zastosować procesory obrazu Darbee DVP 5000 oraz Darbee DVP 5100CIE. Zapraszam serdecznie na prezentację. 3D bez okularów? czy to możliwe? TAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stan dzisiejszy procesory różnią się tylko obudową oraz tym, że model DVP 5100 ma możliwość aktualizacji oprogramowania przez wbudowany port USB. Wersja 5100 powstała na potrzeby rynku tak aby urządzenie było pełnowymiarowe względem innych urządzeń takich jak Blu-Ray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ofercie pojawił się chyba nowy typ ekranu MagicScreen Prime - ktoś wie czym różni się od Future ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie modeli ekranów prosimy o kontakt e-mail lub prywatną wiadomość na forum do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda u mnie

Zdjęcia robione w południe. Niestety bardzo mocno skompresowane.

Edytowane przez stachukubik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszamy na prezentację ekranów MagicScreen


na tegoroczne Audio-Video Show 2015 - 7-8 listopad


Nasza lokalizacja - Hotel Sobieski pokój 330


AudioVideoShow2015.jpg


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi wygląda na komercyjną reklamę ... raczej długo nie powisi.

Edytowane przez pmcomp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu nikomu to nie przeszkadzało. To tylko zaproszenie na AudioVideo Show.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooooooo. Komercyjne zaproszenie. Pokazujecie się i sprzedajecie ekrany pro publico bono, no profit ;).

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym pokoju w końcu jesteście ? Pozdr

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na Audio Show w pokoju MS ? Podobno był nowy typ ekranu Dark Future. Ktoś widział i podzieli się opinią? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mogę Ci napisać to to, że była to najlepsza moim oraz moich kolegów zdaniem prezentacja na AS. Na innym forum masz więcej info. Nawet są porównania do innych ekranów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze obsługa stoiska mniej zaglądała do kieliszka ...

:angry:

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek w Świdnicy na prezentacji ekranu Magic Screen. Posiadam Benq w1070 i ekran ramowy Velvet Helios Grey. Powiem szczerze, że zrobił na mnie wrażenie, takiej czerni osobiście nie mam i nie widziałem jak tutaj. Wizualnie zdecydowanie bardziej mi się podoba niż obecny, po prostu wole jak wszystko ma cienka ramę, przypomina mi to bardziej cienki TV. Kontrast tez super, ale puszczane wszystko było z Sony hw30, czyli model zdecydowanie lepszy niż mój, jednak z nc+, gdzie sygnał był super, wiec z bluray zapewne byłoby jeszcze lepiej :) osobiście mam w planach zmianę w nowym roku, jednak najpierw będzie sprzedać obecny. No i rozwiązanie z ledami tez dla mnie fajne, bo nie zawsze lubie oglądać filmy w całkowitej ciemności i często zapalam sobie jakąś lampkę, a tutaj podświetlenie z tyłu robiloby robotę.

Jedynie żałuję, że pojechałem tak późno, trzeba było jechać wcześniej i wtedy kupić ten ekran i teraz nie byłoby rozkmin jak sprzedać i czy ogólnie uda się sprzedać obecny :)

dla niezdecydowanych polecam ekran, jednak najlepiej samemu się o tym przekonać :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w piątek w Świdnicy na prezentacji ekranu Magic Screen. Posiadam Benq w1070 i ekran ramowy Velvet Helios Grey. Powiem szczerze, że zrobił na mnie wrażenie, takiej czerni osobiście nie mam i nie widziałem jak tutaj.

Czern powiadasz. Taka czern?

Polecam przelaczyc na fullscreen

Ale na powaznie. Czerni nie zawdziecza sie magicznemu ekranowi i trikom z tylnim podswietlaniem, to kwastia dobrego projektorow i "kinowych" warunkow podczas projekcji.

Patrz od 12:30 min. Sweet Jeeebus

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czern powiadasz. Taka czern?

Polecam przelaczyc na fullscreen

Oczywiście chodziło mi porównując do mojego ekranu :)

Ale co do ekranów poniżej, wow. Jak jest taka czern i to przy swietle to rewelka. Cena też "znośna" porównując do MS, ale chyba z przesyłką do PL już tak kolorowo by nie było. Ale szkoda, że nie ma czegoś takiego też u nas. A porównując czerń tego cacka z MS to chyba wygrałoby to cacko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma, jak sa. trzeba sobie farbe kupic :)

Tez jestem ciekaw bezposredniego porownania z innymi ALR screenami, NIestety producent, pomimo przechwalek o wyzszosci swojego produktu nad wszyskimi swiatowymi liderami, nie pokusil sie o zarejestrowanie takiego porownania. Prozno tez szukac swiadectw takich starc "leb w leb", nakreconych przez uzytkownikow. Ostatni, ktory sie pochwalil zakupem na audiostereo, nie raczyl zrobic porownania w warunkach w ktorych oglada normalnie.

U mnie, na wyspach, kroluje powierzchnia REACT, (rozwijana) ale za wielka woda mieszaja rozne farbki i folie ze znacznie lepszymi efektami.

Dysyc wasko odbija (broni sie przed swiatlem odbitym) tez DNP Supernowa, Polecam przeanalizowac ponizszy filmik.

MS ma te zalete, ze swieci dobrze pod kazdym katem, wiec nadaje sie do szerokich pokoi,W wezszych pomieszczeniach, raczej polegnie z ekranami o waskim kacie odbicia.

Poniewaz nie ma takich porownan. nalezy przyjac to za pewnik.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Polsce jest oficjalny dystrybutor ekranów Black Diamond firmy Screen Innovations? Z chęcią zobaczyłbym go w akcji i porównał z ekranem ,który posiadam - magic screen future czyli tematem tego wątku he he.

czy jakaś firma organizuje prezentacje ekranow ramowych w domu klienta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno sa w sprzedazy. Widzialem kiedys w cenniku HCX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HCX ma black diamond'a w salonie i możliwość bezpośredniego skonfrontowania go ze zwykłym białym ekranem Warto zobaczyć, uświadomić sobie jak wiele wnosi ekran w niektórych aplikacjach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie można tam wbić i zobaczyć :) Chłopaki mają naprawdę dobre warunki do pokazów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie ile kosztują te ekrany bo nie badzo mogę znaleźć stronę na której podane są ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko mi nie chodzi o porównanie ze zwykłym białym ekranem tylko ekranem magic screen ,który posiadam he he .

a z tym co Maciej powiedział "HCX ma black diamond'a w salonie i możliwość bezpośredniego skonfrontowania go ze zwykłym białym ekranem Warto zobaczyć, uświadomić sobie jak wiele wnosi ekran w niektórych aplikacjach ;)" tu się zgodzę projektor to nie wszystko ekran także jest bardzo ważny. a z magic screena jestem bardzo zadowolny ale gdyby black diamond okazał sie znacznie lepszy (choć droższy) to rozważyłbym wymianę ekranu he he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...