Skocz do zawartości
skalasz1

Blu-ray Disc Player Sony BDP-S350

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie to co zrobiłeś to rewelka . Swietny teścik,szacun. Mam małe pytanie soft aktualizowałeś ze strony sony tak??? I jak to jest z tym BDlive - działa dopiero po najnowszej aktualizacji??? czy na oryginalnym sofcie też idzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie player zaktualizował soft automatycznie sam łącząc się z odpowiednim adresem do downloadu informując mnie tylko, że jest nowy soft i czy chce go załadować. Zupełnie tak samo jak w N-boxach

BD live działa po aktualizacja. To ona udostępniła tą funkcję kilka dni temu. Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='dembol' post='122909' date='28.09.2008, 22:15 ']Mobor twoj denon moze sie schowac jesli chodzi o dzwiek do Yamahy dvd s2700 potworze jeszcze raz SCHOWAĆ nawet model 39 denona mzoe sie schowac jesli chodzi o dzwiek wielokanalowy tą yamahe biją te denony jedynie wizją lecz zdecydowanie nie fonią:D[/quote]

już się raz skompromitowałeś - odpusć sobie chłopie.



///////////////////////////////////////////////////// EOT //////////////////////////////////

mjasinsk

swietny opis- moje gratulacje. Nie ze wszystkim sie zgadzam /mam na myśli wykonanie/ ale na pewno w tej cenie nie ma co za wiele marudzić tylko trzeba korzystać z technologii zaszytej w 350tce :)
Ja kupiłem dedykowaną pamieć do tych odtwarzaczy tzn SONY MICRO VAULT 2GB - myślę że wystarczy na długo

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info.To właśnie chciałem wiedzieć. A co do 350-ki stwierdzam,że za te pieniadze wymagać więcej nie można. Ja za troche mniejsze pieniądze kupiłem pół roku temu pioneera DV400V-a to "tylko" player dvd,mp3,divx. który też skaluje płyty do 1080p,ale nie robi tego tak jak ten sony.Dlatego ja z tego blu-raya jestem zadowolony.Trzeba wziąśc pod uwage ,że przed promocją kosztował nawet 400zł wiecej.Chciałbym sie tylko dowiedzieć czy po zmianie na najnowszy soft dochodza jakies dodatkowe opcje,czy np. player odczytuje płyty BD jeszcze szybciej itp...Czy otwiera "tylko" droge do BDlive??? Edytowane przez banjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pelny szacunek,bardzo fajny opis...
sam dzi kupie pamiec i atakuje z aktualizacja,ciekawe czy dam sobie rade... podlacze do routera i powinno dzialac,tak... Edytowane przez dude0666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mjasinsk - wielkie dzięki! Uratowałeś wątek, bo zaczynał już tonąć.
Czekam na dalszą część szczególnie dotyczącą jakości obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj odtwarzacz jest podłączony kablem sieciowych (chilowo odłączony od N-boxa) wychodzącym z routera. Dostęp sieciowy to kablówka ustawienia DHCP.
Jezeli masz stałe IP może będziesz musiał coś poprzestawiać. Jeżeli DHCP to jedynie firewall może coś zatrzymać ale wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
firewall niczego nie zatrzyma
z właczonym DHCP nie potrzeba robić dosłownie nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dorzuciłem jeszcze switch netgeara i juz wszystkośmiga i blu sony i nbox. Jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mjasinsk - powiedz mi jak to jest z podpieciem takiego switcha pod ruter z funkcją AP dla WLAN - podpinam go /port WAN/ pod jeden port LAN w apku- czy tak ?
Też mam juz wszysstkie porty zajęte. Niedługo trzeba bedzie podpiąć kolejne 2 urządzenia i robi się sajgon Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie to jest tak:

Modem kablowy podpiety jest pod router linksysa 54gc czy jakos tam dzieki temu mam WLAN access point i 4 wyjścia kablowe. Jedno wyjscie kablowe poprowadziłem z Linksysa do pokoju gdzie jest sprzet i było podpiete do Nboxa. Teraz do tego kabla podpialem switch wyprowadzilem z niego 2 kable do Nboxa i do 350tki i wszystko smiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki model tego switch'a zakupiłeś? Czy można podłączyć np. 3 urządzenia do switch'a (n-box, Sony 350 i laptop) bo mam tylko jeden kabel poprowadzony z pokoju gdzie jest router do salonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
każdy switch zadziala
dobrze by miał autodeteksję cross'a i w miarę szybkie porty /1 gigabit/
Firmy: d-link, netgear itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale warto poszukać gdzie indziej. Pewnie będzie 30-40% tansze :D
Kupowałem niedawno AccesPointa Belkin N1 Vision za 400zł /w normalnym sklepie/. To samo w Saturnie 599 :lol:

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mjasinsk fajne porównanie z pioneerem(widać różnice). Widze ,że mamy te same playery.Mimo wyższości odtwarzacza sony co akurat nie jest żadną tajemnicą u mnie ten model pioneera dalej zajmuje szczególne miejsce ze względu na uniwersalnośc-wiadomo divx(oczywiście z pendriva, super sprawa) mp3,audio i cała reszta formatów wszystko na DV400.Opinie o tym odtwarzaczu mówią same za siebie. S350 blu-ray, dvd(Twoja opinia o obrazie z dvd jest w pełni prawdziwa, skaluje filmy naprawde dobrze) i od czasu do czasu audio, no i tez podepne sie pod reutera.Dlatego wg mnie w tym wypadku warto mieć też drugi player, w zależności co kto lubi oglądać i słuchać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam małą prośbę do właścicieli przedmiotowego Soniaka czy mogą w paru zdaniach zrobić małe porównanie jakości obrazu z PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to zaczyna być ciekawe ; ) Wyścig we własnym ogródku na to kto pierwszy zrobi test. Do tego ten jest super i chyba tylko coś do niego się dopisze jak np. wnętrze ; ) Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właściciele tego soniaka muszą mieć jeszcze ps3, żeby było co porównywać. PS3 niestety nie mam,ale słyszałem opinie iż ta wypasiona konsolka to podobno w klasie cenowej najlepszy ,najbardziej uniwersalny(ciagłe ulepszenia softu i innych bajerów) blu-ray na rynku oferujący obraz z górnej póły. Niektóre osoby biorąc pod uwage kupno odtwarzacza blu-ray, odpowiadaja że tylko ps3. Właścicieli tej konsoli nie brakuje, więc napewno sie ktoś wypowie w tym temacie. Ja sam z ciekawości podpinam sie pod prośbe o porównanie jakości obrazu z tych dwóch sprzętów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mjasinsk' post='123152' date='29.09.2008, 22:24 ']dodałem jeszcze kilka fotek i podsumowanie do mojego postu. Zapraszam[/quote]

Podziel się z nami swoją opinią na temat RX-V1800.
Masz go kilka miesięcy, jestem ciekaw czy spełnił Twoje oczekiwania związane z jego zakupem.
Żeby nie zaśmiecać wątku napisz parę słów w dziale Amplitunery.
Z góry dziękuję za odpowiedź i gratuluję fajnego opisu soniaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='marian_wierzbicki' post='123177' date='29.09.2008, 23:38 ']Podziel się z nami swoją opinią na temat RX-V1800.
Masz go kilka miesięcy, jestem ciekaw czy spełnił Twoje oczekiwania związane z jego zakupem.
Żeby nie zaśmiecać wątku napisz parę słów w dziale Amplitunery.
Z góry dziękuję za odpowiedź i gratuluję fajnego opisu soniaka.[/quote]


Tak właściwie zastanawiam się czy nie zrobic małego testu tej Yamahy skoro jest teraz do niej podłączony blu ray - byłby HD Test :()) Nie żebym się rozochocił...nie nie...
Z drugiej strony wchodzi już model rxv1900 no ale za to 1800 pewnie wyprzedażowy będzie bardziej w zasięgu cenowym wielu użytkowników.

Żeby zaspokoić Twoją ciekawość tak "na szybko" napiszę tylko, że BDP-S350 to naprawdę za mało żeby pokazać co ten ampli potrafi. I to jesta taki fajny przykład że sprzęt nie tylko fajnie wygląda na półce (a wygląd budzi szacunek) ale również zaje...fajnie gra.

Edytowane przez mjasinsk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...