Skocz do zawartości
skalasz1

Blu-ray Disc Player Sony BDP-S350

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście ze nie, nie chodzi tutaj nawet o niski model, bo i przy wyższych można powiedzieć ze tak samo.

Co do Javy to nie wiem, nie używam, wiec na dzisiaj problem mnie nie dotyczy, ale płytkę zawsze się da przerobić i ta nowa Java nie będzie mi potrzebna, chyba ze się mylę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze mozna i tak ale w takim wypadku kupowanie płyt po to by sie z nimi dalej uzerać nie ma chyba żadnego sensu

To juz lepiej cyknąć do wypożyczalni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie oczekujesz chyba wiecznego wsparcia dla low-end'owego palyerka ?

Rok- półtorej i finał

A za moment wyjdzie nowa dystrybucja javy i odtwarzacz do smeici (nowych filmów nie odtworzy)

Jak to? To znaczy, że mój obecny player BDP-S370 też będzie bezużyteczny z powodu nowej javy? Chyba, że źle zrozumiałem. Proszę o wyjaśnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie - dobrze zrozumiales

sony nawet oficjalnie o tym informuje w instrukcji na stronach ktorych sie zwykle nie czyta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co do Javy dużo nie wiem, chodzi o coś takiego jak miał Avatar?

Bo powiem, żeby oglądać film to mi Java nie jest potrzebna, myślałem ze Jave używa się do dodatków nie filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BD nie jest specyfikacją zamkniętą jak DVD i tu tkwi problem. Co chwile cos wprowadzają, zmieniają, ulepszają....

Dopóki dostajesz aktualizacje- jest git...Ale jak ich zabraknie - to tylko kwestia czasu

Avatar był pierwszym przykładem razem z 2012 gdzie bez FU nie dało sie nic zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Sony jest nowy soft nr 21 do 350-tki. Fajnie, że producent jeszcze coś uaktualnia w leciwym przecież już modelu <_< Wg producenta ten soft jest do modeli BDP-S350 / S550 / S5000ES.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi powiedzieć co odtwarzacz zrobi z materiałem 50p z płyty BD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten odtwarzacz i chciałbym go sprzedać. Jaka jest teraz jest cena rynkowa i za ile można go sprzedać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...