Skocz do zawartości
skalasz1

Blu-ray Disc Player Sony BDP-S350

Rekomendowane odpowiedzi

Sony BDP-S350 za 1299.00zl na digitalo.pl [url="http://digitalo.pl/product_info.php/products_id/2854"]http://digitalo.pl/product_info.php/products_id/2854[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='skalasz1' post='116980' date='07.09.2008, 16:08 ']Sony BDP-S350 za 1299.00zl na digitalo.pl [url="http://digitalo.pl/product_info.php/products_id/2854"]http://digitalo.pl/product_info.php/products_id/2854[/url][/quote]

A w Szwecji juz w zapowiedziach jest Sony 550 za 3600 SEK czyli okolo 1300 zl. Moze warto zaczekac ? Nie napisali tylko kiedy wyjdzie, ale raczej nie pozniej niz w pazdzierniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

550 to też konstrukcja a'la manta - zdecydowanie dla małowymagajacych
szczerze powiedziawszy - o niebo lepiej zrobione są stare playery soniacza. Kto widział nowe modele ten wie :)
Najbardziej śmieszy pomysł z pendrive'm w 550tce
Zamiast wrzucic do urzadzenia pamięć stałą i zostawić uzytkownikowi wejście na karty SD /a racze MS znajac SONY/ - wymyslili że na potrzeby BonusView użytkownik bedzie musiał podłączać pendrive'a.... a zgadnijcie jeszcze gdzie jest wejscie USB <_<
chore

Poszli po najmniejszej linii oporu- pod każdym względem

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem zachwycony wytworami Sony, ale jak w tej samej cenie to bez watpienia 550 a nie 350 (analog 7.1 i pełen DTS na pokładzie).
Zapłacić jakies 2000 euro za Pioneera ? to juz wolę kupić porządny przedwzmacniacz i tą Mantę, która chyba jest najczęściej wymienianym BR plejerem na forum <_<
Wiem że Denon jest ładny, ale tym razem jakoś mnie nie przekonuje.

Wracając do Sony 550, będzie działał szybko ale ciszej niż PS3 (zaraz sie posypią na mnie gromy) a jak na ilosc wyjsc i dekoderów to najlepszy na dzisiaj zakup w relacji cena / jakosc (chociaz go jeszcze nie testowalismy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdę powiedziawszy pokładałem duże nadzieje w 550tce ale na IFA przeraziłem się nowymi wytworami SONY...
Mozna to kupic jako drugi-trzeci odtwarzacz w domu....

Szczerze powiedziawszy - dla mnie transport Denon'a pozostaje na chwilę obecną numero uno jesli chodzi o jakosc wykonania/możliwości/cenę
Na analogowym wyjściach mi nie zależy - wszystko mieli amplituner...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moj ampli Yamahy ma tylo DD i DTS Stare oczywscie wiec co bedzie jesli podlacze Po coaxialu blu raya a film bedzie np w DD True HD czy DTS HD ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po koaksjalu tylko zwykle DD lub DTS. Jesli masz we wzmacniaczu wejscia liniowe (cinch) w ilosci 5.1 lub 6.1 i rzeczywiscie Sony zdekoduje Dolby HD lub DTS MA i wysle to po analogu to bedziesz sie mogl cieszyc tymi sciezkami. Stad ta cala dyskusja o Sonym, bo jego glowna sila (poza szybkim startem) jest pelnia dekoderow i wyjscie audio 7.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szybki start to tez chwyt marketingowy
Bajer polega na tym ze elektronika sterująca /mikroprocesor, pamięci.../ jest włączona - tylko przetworniki, transmitter HDMI, wyswietlacz są uspione. Przejscie do trybu gotowości z "głębokiego snu" /prawdziwy tryb stand-by/ zabiera ok 35-40 sec... Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='crazy-j' post='117188' date='08.09.2008, 19:59 ']Też nie jestem zachwycony wytworami Sony, ale jak w tej samej cenie to bez watpienia 550 a nie 350 (analog 7.1 i pełen DTS na pokładzie).
Zapłacić jakies 2000 euro za Pioneera ? to juz wolę kupić porządny przedwzmacniacz i tą Mantę, która chyba jest najczęściej wymienianym BR plejerem na forum :)
Wiem że Denon jest ładny, ale tym razem jakoś mnie nie przekonuje.

Wracając do Sony 550, będzie działał szybko ale ciszej niż PS3 (zaraz sie posypią na mnie gromy) a jak na ilosc wyjsc i dekoderów to najlepszy na dzisiaj zakup w relacji cena / jakosc (chociaz go jeszcze nie testowalismy).[/quote]

Zgadzam sie z twoja wypowiedzia.Produkty Sony to nie Denon czy Pioneer,ale tez i nie ta cena.Sony 350 w USA zbiera bardzo dobre recenzje [url="http://www.blu-ray.com/players/players.php?id=62&show=userreviews"]http://www.blu-ray.com/players/players.php...how=userreviews[/url] .Prawdopodobnie zakupie go po powrocie z moich wakacji.Powod tani w stosunku do tego co potrafi,przygotowany do profilu 2.0,DTS HD Master po HDMI.Przeczekam z nim czas az pojawi sie cos za rozsadna cene od Denona czy Pioneera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli cena 550 bedzie oscylować w okolicy do 1000zł - produkt rzeczywiscie godny uwagi...i tu się zgodzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='crazy-j' post='117321' date='09.09.2008, 15:33 ']Po koaksjalu tylko zwykle DD lub DTS. Jesli masz we wzmacniaczu wejscia liniowe (cinch) w ilosci 5.1 lub 6.1 i rzeczywiscie Sony zdekoduje Dolby HD lub DTS MA i wysle to po analogu to bedziesz sie mogl cieszyc tymi sciezkami. Stad ta cala dyskusja o Sonym, bo jego glowna sila (poza szybkim startem) jest pelnia dekoderow i wyjscie audio 7.1[/quote]

No mam analog 5.1 ale 350 nie ma takowego wyjscia... Bardziej chodzilo mi o to czy po podlaczeniu coaxialem do mojej yamahy uzyskam jakis dzwiek kiedy film bedzie w DD HD lub DTS HD czy bedzie cisza ?
W przyszlosci kiedy bede mial ampli z Dekoderami HD to bitstream z blu sie przyda :)

[quote name='mobor' post='117334' date='09.09.2008, 16:36 ']Jezeli cena 550 bedzie oscylować w okolicy do 1000zł - produkt rzeczywiscie godny uwagi...i tu się zgodzę[/quote]

Nie licz na to ,mysle ze za 350 bedzie tzreba dac kolo 1k za 550 z 1,4-5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja raczej kupie 350 lub 550 jesli bedzie w dobrej cenie.... Prosze was o odp. na 1 czesc mojego pytania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po koaksjalu tylko do wysokosci zwyklego DD lub DTS (przynajmniej tak stoi na naszym forum).
Przez analogowe z Sonego 550 oczekuje wiele osob na pelne DD HD i DTS MA, dlatego warto dolozyc ta niewielka roznice w cenie (jesli ktos oczywiscie zamierza kupic Sony, bo ja patrze tez na "amerykanskie" pioneery ktore maja sie pojawic w Europie w listopadzie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle tylko ze ten analog w sonym 550 jest baaaardzo słabiutki wiec korzysci z gęstego audio wiele nie bedzie- niestety




[b]
NIE DZIEL SKÓRY NA NIEDŻWIEDZIU - NOSTRADAMUS,CZY JAK ... ? :)[/b]

Edytowane przez BoDeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ,czyli jak na blu ray bedzie film w dts hd to zostanie on okrojony do zwyklego dts i pojdzie po coax do mojego ampli tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu sie zgadzamy. I chyba tez sie zgadzamy, ze za cene topowego plejera HD (bedzie kolo 2000 euro) z wybitnymi analogami lepiej kupic np. transport i wzmacniacz, a jak kogos stac to transport, przedwzmak/dekoder plus koncowka ?

edycja:
1. tak
2. ten niedzwiedz to o plejerach Pioneera z USA ? :) Ceny juz sa podane, sklepy tez podalem w watku o Pioneerze.

Edytowane przez crazy-j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bodex - kto jak kto ale Ty doskonale wiesz że w kwestii tego Soniacza mam rację :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozna nawet dalej teoretyzowac, ze dzwiek okrojony z HD do zwyklego (ale najwyzszego mozliwego) DD i puszczony przez koaksjal do dobrego wzmaka moze lepiej zabrzmiec niz HD zdekodowane do kiepskiego analoga od razu w plejerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, w kilka dni po premierze S350 można dostać za mniej niż 900pln.

Myślę, że za miesiac będzie po 800 bo teraz marketingowo to NOWOŚĆ!!

Oczywiście strategicznie marketingowcy wywołują "owczy pęd", a więc rzucajcie się ludzie bo lepiej i taniej już nie będzie, a zaraz wam wszystko wykupią i co zrobicie!!! :angry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc- nie wiem czy nie lepiej zaczekać na Mantę :angry:
Jakość AV będzie podobna ale cena za to 2x niższa :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w Szwecji juz jest cena ustalona na Sony 550. Zaczyna sie od 1250 zl.
I naprawde jestem w kropce. Patrzac na wszystkie plejery i ich ceny to najbardziej zaczyna misie podoboc... Samsung 2500. No bo skoro obraz HD jest wszedzie taki sam, dzwiek przez HDMI tez, przez audio niewiadomo co bedzie , to liczy sie najbardziej skalowanie SD, a tam siedzi najlepszy (tak misíe wydaje) skaler w tym poziomie cenowym plejerow.

Samsung, kto by pomyslal....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...