Skocz do zawartości
skalasz1

Blu-ray Disc Player Sony BDP-S350

Rekomendowane odpowiedzi

[quote]dzwiek mnie powalil na kolana...........ja pie.......[/quote]

Witaj w rodzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NO w szkalnej to chyba dzwiek jest wyjatkowy. W scenach koncowych (juz to pisalem ale ciagle pod wrazeniem jestem) z ciężarówką i F35 całe mieszkanie drżało w posadach a mimo to dźwięk był świetny a anie panował huk. A nawet nie mam suba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szklana 4- ten film niespecjalnie mnie wciągnął

Czekam na GORĄCZKĘ z de Niro i Alem. Jak tylko Warner wyda- kupię choćby za stówę. Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='124220' date='05.10.2008, 06:43 ']Szklana 4- ten film niespecjalnie mnie wciągnął

Czekam na GORĄCZKĘ z de Niro i Alem. Jak tylko Warner wyda- kupię choćby za stówę.[/quote]
klasyka w rzeczy samej,uwielbiam ten film,scena koncowa ucieczki z banku powala... bedzie sie dzialo,tez kupie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='124185' date='04.10.2008, 21:11 ']pewnie że nie

dla mnie rzeczowy test to ten sam film zapuszczony w obu urządzeniach JEDNOCZEŚNIE /tak tak- 2 takie same płyty trzeba mieć/ na tych samych telewizorach w tym samym momencie. [b]Telewizory identycznie ustawione oczywiście
[/b][/quote]




Wystarczy jeden TV z dwoma , skalibrowanymi pod dany player, wejściami HDMI .
2 takie same płyty to już chyba nie problem, każdy chyba potrafi wykonać kopię bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przełączanie wejść to jednak nie jest szczyt marzeń w takim teście - a już szczególnie gdy lag z tego wynikajacy trwa 2-3 sec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na allegro tez sie juz pojawiły za 799 zł , ciekawe czy z polskiej dystrybucji i czy to juz cena realna na tą chwile czy gosc kupił w mm i robi sobie reklame

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='drhubert' post='124591' date='07.10.2008, 14:03 ']W Maximedia jest już 735 zł[/quote]
mozesz dac linka bo widze 774 zł :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='lipa_ml' post='124620' date='07.10.2008, 14:46 ']mozesz dac linka bo widze 774 zł ;)[/quote]
Było inaczej musieli zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='drhubert' post='124757' date='08.10.2008, 11:42 ']Było inaczej musieli zmienić[/quote]
no ale to tak czy siak dobra cena biorąc pod uwage z w mm mieli po 799 , pytanie tez czy mają to na stanie , musze do nich napisac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..a w UK w zaleznosci od sklepu 200-249 Funtow, a model 550 300- 349 funtow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='124783' date='08.10.2008, 14:16 ']za te pieniadze na pewno warto ![/quote]
a czy na takim playerze + onkyo 605 bedzie słychac róznice miedzy truehd a dd ? albo dts a dts hd master ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mam takie pytanie czy jest możliwość puszczenia video z componentu na lcd a jednoczesnie z hdmi audio na amplituner ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie odtwarza. Ludzie prosze Was, kupujecie BD i chcecie na tymogladac divxy? xD

Mam go od wczoraj, swietny odtwarzacz budżetowy, dziala szybko, w miare cicho, posiada dużo opcji, do dźwięku jaki ja używam (zwykłe DD i DTS podłączone przez optyka) jest idealny. Obraz żyleta ;) Dałem dość dużo bo 859zł (RTV Euro AGD) ale jestem zadowolony. Szkoda że gwarancja tylko 1 rok :/ Nie bede placił dodatkowych 100zł za 3 lata :/ Powinny być 2 lata "w standardzie" ech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakość DVD bardzo dobra - upscaling do 1080p.
Ale filmy w formacie AVCHD powalają na kolana a wiem co mówie - zapuściłem najnowszrgo Indiana Jones normalnie potęga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='bigolo1' post='126053' date='15.10.2008, 20:20 ']... filmy w formacie AVCHD powalają na kolana a wiem co mówie - zapuściłem najnowszrgo Indiana Jones normalnie potęga![/quote]


A skąd to niby ten Indiana Jones i jak to w AVCHD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam
jak u was z odtwarzaniem AVCHD
u mnie kazda płytka do kreska przez srodek ekranu tv i podzielony obraz na 2 czesci :)
ludzie poradzcie cos ?
robie krok po kroku jak tu
[url="http://www.bitburners.com/articles/convert-mkv-files-to-blu-ray-or-avchd-for-playstation-3-using-tsmuxer/4019/"]http://www.bitburners.com/articles/convert...g-tsmuxer/4019/[/url]
pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopiero kupiłem ten odtwarzacz wiec przepraszam za glupie pytanie...Dźwięk z BD leci do amplitunera poprzez kabel optyczny, obraz poprzez HDMI do telewizora.
Co zrobic w momencie jak dźwięk na płycie BD jest tylko dźwiękiem PCM (jedyna ścieżka dźwiękowa 5.1 na płycie) i poprzez optyka nie leci na amplituner, tak więc siłą rzeczy nic nie słychać?

Przepraszam za takie męczenie w podstawowych sprawach ale może ktoś mi powie co dokładnie jak ustawić? Patrze na tą instrukcję [url="http://pdf.crse.com/manuals/4120891111.pdf"]http://pdf.crse.com/manuals/4120891111.pdf[/url] i na stronie z audio (44 i dalej) nie moge tego znaleźć albo czytam to i nie wiem że to właśnie o to chodzi. Da sie wogole zrobic tak by dźwięk z PCM 5.1 poszedł do ampli przez optyka i został rozłożony poprawnie na 5 głośników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...