Skocz do zawartości
skalasz1

Blu-ray Disc Player Sony BDP-S350

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam małe pytanie - za 2dni planuje zakup odtwarzacza blu-ray tak do 1000zł. Zastanawiam sie własnie nad tym nowym odtw. sony BDP-S350 , sharp BD-HP 20S i biore pod uwage też słynnego samsunga BD-P1400.Czy mógłby mi ktoś z kolegów(koleżanek) powiedzieć który z wymienionych odtwarzaczy ogólnie wyróznia sie na plus. Dla mnie kluczowa role odgrywa obraz. Wiem że 1000zł to nie majątek ,ale niestety wydac więcej nie moge. Odtwarzacz podpiety będzie do plazmy panasonica. Jeżeli do tej kwoty jest cos lepszego to oczywiście przyjmuje każdą propozycje. Dzięki, Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
generalnie blu ray gwarantuje dobry obraz z niewielkimi roznicami w tych granicach cenowych wiec bierz to co nowe i niejako jest kolejna generacja playerów czyli sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciekawy test w [url="http://www.ultimateavmag.com/hddiscplayers/908sonys350/"]avmag[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko bo 350 jest za 799 w MM i nie wiem czy oplaca sie czekac na 550 tylko po to aby puscic DTS MA po analogu ? czy to sie mija z celem bo dts ma po analogu bedzie gorszy niz przyciety i puszczony po coaxialu ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze sie oplaca wcale nie musisz puszczac tego po analogu
mozesz puscic po hdmi i wtedy bedzie to konkretny dzwiek
a co do czekania oczywiscie ze sie oplaca przeciez wiekszosc czeka na ten wlasnie dekoder dts w odtwarzaczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no to co innego :) z samej ciekawosci jaki masz model??
w takim razie nie umiem tobie odpowiedziec jak sie zachowuje analog w tanim s550
ja osobiscie wolalbym na 36 rat rozlozyc i kupic nowe dziecko pionera:)) lx91 ten to napewno po analogu pusci mocarny dzwiek no ewentualnie flagowiec sonego ES 5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YAMAHA HTR-5630 :] nie nie bede sie bawil w zadne raty itp rzeczy ,pozatym nie stac mnie na wydawanie grubych pieniedzy na paczke ktora stoi za szklem :)
A lepiej wygladaja DVD w 350 po hdmi i skalowaniu niz z mojego dvd yamahy podlaczonej po eurozlaczu ?

Edytowane przez Whiplash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kiepsciutki model tej yamahy czas na zmiany o ile jest gotówka
aaaaaaaaa tak nie mozesz mowic ze to kawalek pudelka za szkłem bo dla nie ktorych taki sprzet to zycie :) miedzy innymi dla mnie hehehe
przypuszczam na 90% ze te dvd bije na leb tą 350 jesli chodzi o obraz sd dvd jak chcesz odtwarzacz hd ktory pieknie skaluje dvd to zainwestuj w najtansza toshibe hd dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu kiepsciutki ? ja nie narzekam :)
Czyli obraz DVD z sony 350 bedzie gorszy niz z mojego DVD S540 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce dawac ci blednych odpowiedzi trzeba poczekac na bardziej pewne odpowiedzi ale
ja ci powiem krotko bluray jest do plyt bluray :) i nei radzi sobie z dvd tak jak to robia playerki dvd
np moja yamaha dvd s2700 ma taki obraz ze czacha dymi a to tylko material sd :lol: malo ktorej blu przeskaluje tak plytki dvd
kolegi samsung 1400 poprostu dno do mojej yamki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwne ze nie slyszales do tej pory o skalerach w DVD.... bardzo czesto o niebo lepszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
whiplash yamaha dvd s2700 lub denon 3930 z obrazu sd dvd potrafia zrobić cuda
bija na leb bluray w tej dziedzinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem o dvd ze skalerami ale nie w moim modelu :D Moj wypuszcza po componencie nawet 576 wiec o zadnym skalowaniu mowy nie ma :D Dlatego mysle ze blu ray bedzie dawal lepszy obraz z dvd po upscalu niz bez w mojej yamaszce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inzynierowie sony ciezko pracuja. Oto nowy [url="http://support.sony-europe.com/hav/downloads/firmware/firmware.aspx?site=odw_en_GB&m=BDP-S350&f=FW_BDPS350"]update ver010[/url]
:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slyszalem o dvd ze skalerami ale nie w moim modelu :D Moj wypuszcza po componencie nawet 576 wiec o zadnym skalowaniu mowy nie ma :D Dlatego mysle ze blu ray bedzie dawal lepszy obraz z dvd po upscalu niz bez w mojej yamaszce

No o to nie musisz się martwić bo 350-tka odtwarza znakomicie dvd po upscalu a tu potwierdzenie [url="http://whathifi.com/Review/Sony-BDP-S350/"]http://whathifi.com/Review/Sony-BDP-S350/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i po przestudiowaniu internetu i forum zakupiłem u "idiotów" Sony BDP-S350. Obraz jak to blu-ray piekny,droższe playery napewno zabijaja tego soniacza,ale mi to wystarcza. Mam tylko takie pytanie jaka ustawić rozdzielczośc w odtwarzaczu??? 1080p,auto lub mniejszą??? podłączone to mam do nowej plazmy panasonika o rozdzielczości 1024:720. Tv ten jest kompatybilny z trybem 24p. Nie wiem czy ustawienie tak wysokiej rozdzielczości w odtwarzaczu jest w tym przypadku wskazane. Dlatego prosiłbym o jakąś porade jak to najlepiej ustawić. dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='banjo' post='122540' date='26.09.2008, 14:52 ']No i po przestudiowaniu internetu i forum zakupiłem u "idiotów" Sony BDP-S350. Obraz jak to blu-ray piekny,droższe playery napewno zabijaja tego soniacza,ale mi to wystarcza. Mam tylko takie pytanie jaka ustawić rozdzielczośc w odtwarzaczu??? 1080p,auto lub mniejszą??? podłączone to mam do nowej plazmy panasonika o rozdzielczości 1024:720. Tv ten jest kompatybilny z trybem 24p. Nie wiem czy ustawienie tak wysokiej rozdzielczości w odtwarzaczu jest w tym przypadku wskazane. Dlatego prosiłbym o jakąś porade jak to najlepiej ustawić. dzięki.[/quote]

witam
tez u idiotow kupilem dzis SONY BDP#%) przychodze do domku,podlaczam i co... NIC... wielki zolty trojkat z wykrzyknikiem w srodku ( na ekranie mojego telewizora oczywiscie !!!!!) na wyswietlaczu napis SYST ERR ja pierd.... mowie do siebie... sprawdzam w instrukcji jest napisane,ze w razie takiego komunikatu,amen,prosze sie zglosic do serwisu..... wiec pakuje,znowu droga do sklepu i tyle... na szczescie wymienili na nowy i dziala bez problemu,ale zgaga po temacie zostala... wrzucam szklana pulapke 4 dzwiek w DTS HDM i miod wszystko oki,[beeep]ioza...
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak zawsze może sie trafić egzemplarz wadliwy, ale z wymiana w takich przypadkach nigdy nie ma problemu. Ja jestem teraz w fazie testów i doszedłem do wniosku,ze nawet płyty cd brzmia jakby klarowniej,a porównywałem z kilkoma odtwarzaczami jakie mam jeszcze w pokoju- sony xe 220 , sony ns 355,(przywiazany jestem troche do marki :) ) no i pioneer DV-400V. Swoja drogą tez mam szklana pułapke 4-wziałem przy okazji między innymi ze względu na śmieszną cene. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mambo1971' post='120437' date='25.09.2008, 21:30 ']slyszalem o dvd ze skalerami ale nie w moim modelu :) Moj wypuszcza po componencie nawet 576 wiec o zadnym skalowaniu mowy nie ma :) Dlatego mysle ze blu ray bedzie dawal lepszy obraz z dvd po upscalu niz bez w mojej yamaszce

No o to nie musisz się martwić bo 350-tka odtwarza znakomicie dvd po upscalu a tu potwierdzenie [url="http://whathifi.com/Review/Sony-BDP-S350/"]http://whathifi.com/Review/Sony-BDP-S350/[/url][/quote]

Czyli dvd bedzie ladniej wygladac na 350 niz u mnie na starym DVD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='mambo1971' post='120437' date='25.09.2008, 21:30 ']slyszalem o dvd ze skalerami ale nie w moim modelu :) Moj wypuszcza po componencie nawet 576 wiec o zadnym skalowaniu mowy nie ma :) Dlatego mysle ze blu ray bedzie dawal lepszy obraz z dvd po upscalu niz bez w mojej yamaszce

No o to nie musisz się martwić bo 350-tka odtwarza znakomicie dvd po upscalu a tu potwierdzenie [url="http://whathifi.com/Review/Sony-BDP-S350/"]http://whathifi.com/Review/Sony-BDP-S350/[/url][/quote]

Czyli dvd bedzie ladniej wygladac na 350 niz u mnie na starym DVD ? A jak z DVD + R -R ? chodza ladnie ?czy ma problemy ?

Edytowane przez Whiplash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem zakupic dzisiaj ten player w Media, ale dostalem w lapki nowa gazetke z poznanskiego RTV EURO AGD i co widze ??? Samsung 1500, tanszy od tego Soniacza o 50 zl !!!
Co lepiej wybrac ??? Sony czy Samsung??
Tak swoja droga, to Euro Agd, w porownaniu z promocja urodzinowa MM, oferuje te same tv lub podobne o 200zl taniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do tych dwóch playerów omawianego samsunga i sony, nie jestem przekonany o wyzszości samsunga, jeżeli w ogóle można o takowej mówić. Ja zakupiłem sony i wcale nie żałuje,obraz w połaczeniu z plazmą daje niewiarygodny obraz(warto zakupić markowy kabel HDMI). Na plus trzeba także zaliczyć szybki odczyt płyty BD(jest znaczna poprawa w stosunku do starszych odtwarzaczy) i niesamowicie cichą mechanike- nic nie słychać nawt przy całkowitym wyciszeniu systemu i zbliżeniu ucha przy szufladzie:D. Ja nie twierdze że coś jest lepsze od drugiego,ale wydaje mi sie ze są to równorzędne odtwarzacze na podobnym poziomie technicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z testów ostatnio pokazanych w necie wynika jasno, ze sony jest lepszy w odtwarzaniu BD od Samsunga i oferuje cos jeszcze co wyłapałem w jednym z testow - tj. minimlanie przyzwoity poziom dzwieku audio cd jak na ta klase odtwarzacza czego nie oferuja ani Samsung ani Panasonic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...