Skocz do zawartości
skalasz1

Blu-ray Disc Player Sony BDP-S350

Rekomendowane odpowiedzi

Na ceneo BDP-S300 jest już za 835 zł, a sklep ma praktycznie 100% pozytywów. dobrze, dobrze ;) ..., wrócę z urlopu na początku paździenika i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej - przy takiej cenie chyba warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na stronie internetowej Sony UK pojawily sie nowe player'y Blu-ray [url="http://www.sony.co.uk/product/blu-ray-disc-player"]http://www.sony.co.uk/product/blu-ray-disc-player[/url] .Na Amazon UK bedzie dostepny od 05.09 za 229.99£ [url="http://www.amazon.co.uk/Sony-BDPS350-Blu-Ray-Disc-Player/dp/B001DN1SP4"]http://www.amazon.co.uk/Sony-BDPS350-Blu-R...r/dp/B001DN1SP4[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Whiplash' post='114910' date='27.08.2008, 12:39 ']A jak BDP s300/350 radzi sobie z nagrywanymi blu ray'ami ????[/quote]

Na 300 nie idą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie ida :):D

Po naladowaniu nowej firmware (3.80) S300 czyta BD-R (probowalem na wideo z SR11 grawerowane na Vaio).
Co ciekawsze ostatnia firmware (4.20) dekoduje nawet Dolby TrueHD i przyspiesza Jave.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie oszukujmy się - nie zawsze tanio musi oznaczać brzydko czy źle - " tak krawiec kraje, jak mu materiału staje " :)

Szukając ideału w relacji cena/jakość można się nieźle spocić ,a player to tylko jedno ogniwo tego łańcucha, więc jeśli ma być tanio,
to godzimy się na kompromisy - nie wymagajcie więc rzeczy niestworzonych ... :D

I tak w ślepych testach większość nie będzie wiedziała który BR aktualnie leci ! :P

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ggregg' post='116004' date='01.09.2008, 21:19 ']A wg mnie ida :):D

Po naladowaniu nowej firmware (3.80) S300 czyta BD-R (probowalem na wideo z SR11 grawerowane na Vaio).
Co ciekawsze ostatnia firmware (4.20) dekoduje nawet Dolby TrueHD i przyspiesza Jave.[/quote]

A to ok. Ja sprawdzałem na starszym.

[quote name='BoDeX' post='116007' date='01.09.2008, 21:31 ']I tak w ślepych testach większość nie będzie wiedziała który BR aktualnie leci ! :P

.[/quote]

A taka jest właśnie prawda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal nie wiadomo keidy bedzie 350 w pl ? Ja caly czas na nia czekam ,jak by nie patrzec to cos nowszego... 300 w media markt w kielcach stoi za 1299zl !!!! To drozej niz w euro rtv agd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzialem na IFA modele 350 i 550 - makabra !!!
Jedna wielka TANDETA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oplaca sie czekac na 350 w takim razie ?? Czym ona sie rozni od 300 pozatym z nie ma mp3 ? Widze ze nowy soft pozwala 300 dekodowac ddhd ,czyta nagrywane blu ray , a 350 czym sie rozni w rodzajach nosnikow czy dekoderow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest lekko szybszy w zczytywaniu płyt i pozwala wywalać formaty HD jako bitstream ... Jezeli nie zależy Ci na DTS HD MA - spokojnie możesz popędzic do sklepu po 300 tkę
350 - nie ma za to wyjscia 5.1, ma spartanski wyswietlacz, koczowate wykonanie /o wiele gorsze plastiki etc/...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Whiplash' post='116346' date='03.09.2008, 11:59 ']nadal nie wiadomo keidy bedzie 350 w pl ? Ja caly czas na nia czekam ,jak by nie patrzec to cos nowszego... 300 w media markt w kielcach stoi za 1299zl !!!! To drozej niz w euro rtv agd :)[/quote]

Pytałem w jednym centrum sony - mówili, że (350) podobno będzie dostępny 4/09. Cena nieznana.
Cena pewnie będzie 1100-1200zł, bo mają 300-tkę, za 970zł.

Edytowane przez _Lee_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w saturnie 300 wciaz za jedyne 1280zl :lol:

Podobnych kwiatków widziałem dziś kilka :

- TV Sharp XL2 (czy jakoś tak) - wersja 40" droższa od 46" :)
- TV SONY 52W3000 cena 9999 (to juz nie pułkownik- to GENERAŁ)
- TV SONY 52W4000 tydzien temu kosztował 7999 ale chyba na wieść o serii 4500...podnieśli cenę do 8999 :)

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pabloss' post='116355' date='03.09.2008, 12:10 ']Kupiłem 300-tkę w mediamarkcie na krakowskiej za 790zł!!![/quote]

Pabloss - kiedy? dziś? czy jeszcze są? :lol:

w Wawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='116352' date='03.09.2008, 11:26 ']jest lekko szybszy w zczytywaniu płyt i pozwala wywalać formaty HD jako bitstream ... J[b]ezeli nie zależy Ci na DTS HD MA - [/b]spokojnie możesz popędzic do sklepu po 300 tkę
350 - nie ma za to wyjscia 5.1, ma spartanski wyswietlacz, koczowate wykonanie /o wiele gorsze plastiki etc/...[/quote]

A 300 nie wyslya bitstream wszytkich formatow hd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie - tylko LPCM -rąbnąłem się /LPCM jednak i tak wystarczy/
Oczywiscie poza DTS:HDMA które przekształca w zwykłego DTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Redundantor, kupiłem w niedzielę w Wawie w media na krakowskiej, były jeszcze 3 sztuki. Edytowane przez Pabloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wlasnie pojawil sie nowy Blu-ray Disc Player Sony BDP-S350 na stronie Sony Polska [url="http://www.sony.pl/product/blu-ray-disc-player/bdp-s350"]http://www.sony.pl/product/blu-ray-disc-player/bdp-s350[/url] :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Pabloss' post='116488' date='03.09.2008, 22:11 ']Redundantor, kupiłem w niedzielę w Wawie w media na krakowskiej, były jeszcze 3 sztuki.[/quote]

Byłem i już są tylko za 1199 :blink: więc plan październikowy zostaje

Co do ceny BDP-S350B - to zgodnie z informacjami na stronie sony ma kosztować 1100 zł. Cena nie jest atrakcyjna zwłaszcza, że S500 można kupić za ok. 1300 zł.

A tak przy okazji mam pytanie.

Mój DVD - Sony NS78H ma funkcję skalowania sygnału 480i (DVD) do np. 1080i, czy 1080p. Działa nieźle - widać to gołym okiem szczególnie przy DVD lepszej jakości. "[b]Wyjście sygnału wideo o dużej rozdzielczości ? interpolacja do formatu 780p / 1080i / 1080p[/b]"

Blu-Ray również ma taką funkcję. [b]"Nowa technologia Precision Cinema HD Upscale ? przekształcanie sygnałów o standardowej rozdzielczości (480i) do formatu 1080p i reprodukcja przez interfejs HDMI? odpowiednika sygnału full HD do wyświetlenia na telewizorze 1080p"[/b]

Czy film upscalowany przez Blu-ray będzie lepiej wyglądał niż upscalowany przez DVD, czy nie ma to znaczenia? Z nazwy brzmi bardziej jakościowo ;)

Edytowane przez Redundantor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
film skalowany przez SONY czy nawet PS3 wygląda o wiele gorzej niż skalowany przez PORZĄDNE dvd /ale nie takie za 1 czy 2 tysiace zł/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i super ! Bitstream DTS MA i DD TrueHD ,dekoder DDPlus Czyta wypalane bluray ,DVD i plusy i minusy ,Co mnie zdziwilo 350 miala nie radzic sobie z mp3 a na stronie pisze ze mp3 dziala? Ile w tym prady co sony pisze - przekonamy sie niedlugo. Ja czekam az sie pojawi w Media i lece go nabyc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak go zobaczysz zapał ci lekko opadnie
wygląda jak manta za 200zł...która też jest "wszystkomająca"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe no zobaczymy ,btw i tak stoi za szybka wiec malo go widze a chodzi mi o sprawy techniczne ;) nie wiadomo keidy moze pojawic sie w sklepach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...