Skocz do zawartości
skalasz1

Blu-ray Disc Player Sony BDP-S350

Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie, że Manta wyda B-RD? Jak tak to chyba niezbyt szybko...

Swoją drogą mój znajomy jest wielkim fanem Manty. Na każdy argument, że to badziew zaraz znajdzie sensowne wytłumaczenie. Moje ulubione jest na temat badziewnych tacek Manty, że się wyginają bo są z kiepskiego plastiku - wg niego tak jest specjalnie bo to zabezpieczenie przed przypadkowym złamaniem :angry:

Edytowane przez Redundantor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie bardzo liczyłem na 550. Miałem nadzieje że będzie zbudowany podobnie do swojego starszego brata ...a tu klops :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że ja wciąż o tych cenach w Szwecji, ale dobrze mieć jakieś odniesienie, a poza tym Sony 350 pobił chyba rekord. Jeszcze go tak naprawdę nie ma w sprzedaży, a jego cena internetowa spadła juz poniżej 750 zł :blink::o:_bezradny:
Tyle samo kosztuje Samsung 1500. Po wygranej najpierw zdrożały plejery BR, a zaraz chyba zaczną je rozdawac po 1 zł. Ciekawe czy wpłynie to na ceny topowych plejerów (Denon, Pioneer, Marantz), które raz, że nie są "wszystko mające", dwa że przebijają cena dobre wzmaki.

Edytowane przez crazy-j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam CIę że SONY 350 wart jest dużo mniej niż te nieszczęsne 750zł....
Jak go zobaczysz w TESCO obok komputera NTT - będziesz wiedział dlaczego :_bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche przesadzasz. Wlasnie wyjelem go z pudelka i zakonczylem podlaczanie :blink:

Pierwsze wrazenia :
- wykonczenie przyzwoite (porownywalne do S300, stoi obok)
- glebokosc duzo mniejsza
- ladowanie BD szybkie (szybsze niz S300 z ostatnim firmware)
- obraz doskonaly sur BD
- dzwiek rowniez (lepszy niz PS3 czy S300)

Uwazam wiec, ze za 250€ lepszego aparatu aktualnie nie kupisz :_bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos mnie nie przekonałeś
Jeszcze napisz ze wyswietlacz ma wiecej pól alfanumerycznych niż s300 to już będę miec pewność w kwestii czy go rzeczywiście masz :)

Jedyne z czym się zgodzę to szybsze ładowanie

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie chcialem ciebie przekonac, bo zdawalem sobie sprawe, ze nie jest to mozliwe :)

Mam natomiast nadzieje, ze moja opinia pozwoli innym na zakup tego doskonalego aparatu i wyrobienie sobie wlasnego zdania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qqreqq czy mógłbyś sprawdzić czy 350-ka czyta mp3 no i jak długo wczytuje płyty blu-ray z javą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to napisz jeszcze jaki jest czas "wygrzewania" się odtwarzacza /czyli zimny start/ - mam na myśli pełny start od zera a nie start z "oszukanego trybu uśpienia"

z tym "doskonałym aparatem" to już na prawdę przesadziłeś Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas, ktory podalem jest wlasnie od zera (odpowiedz na pytanie Pablossa) B)

Jezeli naprawde cie to interesuje, to moge zmierzyc wychodzenie z uspiena.

Wiedzialem, ze cie nie przekonam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='mobor' post='117827' date='13.09.2008, 11:37 ']z tym "doskonałym aparatem" to już na prawdę przesadziłeś[/quote]

ale co mnie pociesza to fakt, ze nie jestem sam :
[url="http://whathifi.com/Review/Sony-BDP-S350/"]tu[/url]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro ten odtwarzacz dostał max ocenę /podobnie SONY HDR-TG3 dostała nagrodę Eisa- a raczej Sony sobie ją kupiło/ to ciekawi mnie ile gwiazdek dostanię Pioneer Denon czy Arcam ...Jeżeli tyle samo to ja nie mam więcej pytań :)
Chyba nie sądzisz ze ten player jest równie "doskonały" jak wyzej wymienione... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nie nalezy porownywac What hi-fi i EISA :)

Jezeli chodzi o marki, ktore cytowales, to czy sadzisz, ze beda one za 250€ ?

Dla mnie waznijsza cecha jest jakosc obrazu i dzwieku niz ilosc pol na wyswietlaczu ...

Conclusion : mamy po prostu inne idealy B) i zeby zakonczyc ta dyskusje cos specjalnie dla ciebie :
[url="http://www.guidetohometheater.com/avreceivers/908pio09tx/index.html"]elite[/url]
(mnie tez sie podoba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że ten player może odpalać się szybciej. Na IFIe miał naklejkę: quick start. Chyba czas najwyższy na zrobienie porządku z tym wolnym odpalaniem co?

W sumie jeżeli chodzi o mierzenie startu to chodzi o to jak długo wgrywa się np. java czyli ikona np. z ptakiem na RE:C czy MIN itd. Warto włożyć płytę 1.1 lub wyżej i to sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s350 ma 2 tryby uśpienia

1) normalny stand-by z którego się budzi ok 30-40 sec
2) tryb połowicznego uspeinia w którym procesor jest cały czas na chodzie, wygaszony jest tylko wyswietlacz i wyjścia AV/HDMI... I prez to start jets błyskawiczny. Ot i cała tajemnica. Czas chyba wprowadzić pojęcie zimnego i ciepłego startu - tak jak w GPS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Whiplash' post='118101' date='14.09.2008, 15:41 ']350 czyta wszytkie DVD ? typu + i - R ? i blu ray nagrywane ?[/quote]

Tak, sprawdzalem DVD+R, +RW i BD-RE nagrywane na Vaio :) Wg instrukcji gra tez -R, ale nie sprawdzalem, bo nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega właśnie testuje ten odtwarzacz (zakupiony w Warszawskim Centrum Sony) i jednoznacznie stwierdza że nie czyta MP3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odtwarzacz BDP-S350 jest już w Saturnie za 1050pln a 300 jest na w sklepach internetowych po 820pln i teraz pytanie który warto kupić ? czy starszy ( 300 ) bardziej rozbudowany ale starsza elektronika czy nowszy ( 350 ) w/g mnie brzydszy i 2x mniejszy , ciekawe ?? a może sharpa za 600pln ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ci sie nie spieszy ;) , poczekaj jeszcze kilka dni (tygodni ?) i znajdziesz S350 taniej (ja swojego kupilem za 250€).
A poniewaz mialem rowniez S300, radzilbym ci S350 (szybszy, wieksze mozliwoscie i prawie dwa razy mniejszy - dla mnie jest to zaleta)
Sharpa nie znam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ggregg' post='119106' date='18.09.2008, 11:31 ']Jezeli ci sie nie spieszy ;) , poczekaj jeszcze kilka dni (tygodni ?) i znajdziesz S350 taniej (ja swojego kupilem za 250€).
A poniewaz mialem rowniez S300, radzilbym ci S350 (szybszy, wieksze mozliwoscie i prawie dwa razy mniejszy - dla mnie jest to zaleta)
Sharpa nie znam :([/quote]

Witam;

Podałeś informację że 350 czyta MP3, niestety sam widziałem że nie czyta takiego formatu.

Gdzie leży prawda???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poniewaz sam nie uzywam mp3, kolega podrzucil mi wygrawerowana plyte mowiac, ze to mp3. I dzialala.
Wieczorem przetestuje z plytka, ktora sam nagram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...