Home News Kolejny wielki hit filmowy trafi w tym roku na 4K UHD Blu-ray? To jedno z największych dzieł kina – kiedy?
Kolejny wielki hit filmowy trafi w tym roku na 4K UHD Blu-ray? To jedno z największych dzieł kina – kiedy?

Kolejny wielki hit filmowy trafi w tym roku na 4K UHD Blu-ray? To jedno z największych dzieł kina – kiedy?

3.72K
0

W czerwcu na nośnik 4K UHD Blu-ray może trafić jeden z największych klasyków kina wszech czasów! Remasteringu i ponownego wydania ma się wedle doniesień doczekać “Titanic”. Kiedy premiera?

“Titanic” ma zostać wydany na płycie 4K UHD Blu-ray – premiera w czerwcu 2022?

“Titanic” – jeden z najbardziej kasowych filmów w historii kina – może wreszcie trafić w tym roku na nośnik 4K UHD Blu-ray! Tak twierdzi jeden ze znawców tematu udzielający się na Twitterze: GeekGab. Powołując się na jego informacje, o sprawie doniósł serwis FlatpanelsHD. Kiedy można się spodziewać premiery odświeżonego dzieła Jamesa Camerona?

Kolejny wielki hit filmowy trafi w tym roku na 4K UHD Blu-ray! To jedno z największych dzieł kina - kiedy?
“Titanic” na 4K UHD Blu-ray? Premiera podobno w czerwcu 2022 roku!

Jeden z jego najsłynniejszych filmów miałby zostać wydany na 4K UHD Blu-ray w czerwcu bieżącego roku. Za takim scenariuszem przemawiają na pewno wcześniejsze zapowiedzi Camerona, który przy wielu okazjach zapowiadał debiuty swoich obrazów w zremasterowanej formie.

“Titanic” był już z resztą wcześniej poprawiany. W 2017 roku w wybranych kinach w USA prezentowano wersję filmu w Dolby Vision. Wtedy też słynny reżyser stwierdził, że do HDR zostanie w przyszłości przekonwertowany “Avatar” – inna z legendarnych produkcji światowego kina.

 „Oglądanie filmu, który wszyscy znają, ale w HDR i 3D z odpowiednim kontrastem na projektorze laserowym z Dolby Vision – to naprawdę wizja z przyszłości… Cały film zremasterowaliśmy w HDR i jest oszałamiający. To coś więcej niż efekt taśmy 70 milimetrów, to więcej niż jakikolwiek format, który znano wcześniej” – mówił o nowej wersji “Titanica” Cameron.

Wraz z premierą na 4K UHD Blu-ray, “Titanic” może też trafić w najwyższej jakości do oferty serwisu Disney+! Magnat medialny nabył bowiem w 20219 roku odpowiadające za tę produkcję studio 21st Century Fox, co uprawnia go zaoferowania filmu z 1997 roku szerokiej publiczności online. Na pewno nie dojdzie do tego w USA, gdzie prawa do “Titanica” dzierży Paramount.

magicLinks_2_1

Źródło: https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1642571852


Przeczytaj recenzje i teksty na temat filmów:

(3723)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x