Home Gry na PC FIFA 20 | RECENZJA 4K HDR | Volta… wio?
FIFA 20 | RECENZJA 4K HDR | Volta… wio?

FIFA 20 | RECENZJA 4K HDR | Volta… wio?

4.42K
0

FIFA 20 kończy z Alexem Hunterem znanym z FIFA 19. Na miejsce jego wskakuje tryb Volta. Czy to wystarczająco, aby tchnąć nową energię w długoletnią serię gier EA? Pożonglujcie sobie tekstem, aby się przekonać.

Słowem wstępu

fifa 20 recenzja

FIFA 20 to czwarta odsłona piłkarskiej serii na silniku Frostbite, a zarazem trzecia, w której Electronic Arts zaimplementowało HDR. Należy przypomnieć, że w FIFA 19, którą recenzowaliśmy dla Was rok temu, ten element Ultra HD bardzo dobrze się prezentował. Najnowsza gra piłkarska Elektroników żegna się z fabularną Podróżą (z Alexem Hunterem) i wprowadza w jej miejsce (także fabularyzowany) tryb piłki ulicznej/halowej, Volta. I… w sumie, każdą z wyżej wymienionych rzeczy nowa FIFA robi świetnie lub wręcz nawet wybitnie. Ale najbardziej pewnie zastanawiacie się, czy w trzonie rozgrywki zaszły na tyle dalekie zmiany, by sięgać po kolejną odsłonę… Mam nadzieję, że z końcem tej recenzji znajdziecie satysfakcjonującą na to odpowiedź.

GOOGLE_300x250_FIFA20_ME

Samsung QLED 4K Ultra HD + Xbox One X

Advertisement


ZOBACZ TAKŻE: Na czym polega technologia 4K Ultra HD?


(4422)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o
khoza
Gość
khoza

Ogólnie w Media Expert jak się kupi w przedsprzedaży, to zyskuje się dodatkowe pakiety i stroje FUT – jak dla mnie kozak