Home News Disney stworzy remake “Kevin sam w domu”. Trafi na Disney+
Disney stworzy remake “Kevin sam w domu”. Trafi na Disney+

Disney stworzy remake “Kevin sam w domu”. Trafi na Disney+

189
0

Disney zapowiedział, że stworzy remake filmu “Kevin sam w domu”. Będzie on odświeżony wraz z kilkoma innymi tytułami z katalogu 20th Century Fox i trafi na platformę VOD Disney+.

Król Lew 2019 | RECENZJA | pokićkali dzieciństwo czy pokazali pazur?

Wielu obserwatorów branży filmowej zarzuca ostatnio Disneyowi, że jego strategia w znacznej mierze polega teraz na odświeżaniu własnych produkcji. Wrażenia tego nie odmieni niedawna decyzja CEO firmy Boba Igera. Iger zapowiedział właśnie na spotkaniu z inwestorami kolejną serię remake’ów, tym razem z katalogu 20th Century Fox.

Kevin sam w domu

Wśród nich znalazła się nawet wigilijna filmowa świętość, jaką jest “Kevin sam w domu“. Innymi produkcjami, jakie doczekają się nowych wersji będą “Noc w muzeum“, “Fałszywa dwunastka” oraz “Dziennik cwaniaczka“.

Wszystkie z nich mają trafić na debiutującą w listopadzie tego roku (w USA) platformę VOD Disney+. Niestety jej start w Polsce może być nawet opóźniony do 2021 roku.


ZOBACZ TAKŻE: Filmy i seriale Marvel będą kluczowe dla Disney+, dzięki nim firma podwoi dochody


Nie wiadomo, kto zagra w remake’u “Kevina”, ani kiedy trafi do dystrybucji (i czy pojawi się w kinach). Ostatnim razem, gdy próbowano odświeżyć serię, skończyło się to kiepsko (30% Rotten Tomatoes) przyjętym “Alexem samym w domu”. Bob Iger zapewne jednak będzie mieć znacznie większe ambicje…?

Źródło: CNN

(189)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o