Home News IFA 2019: TCL zaprezentuje telewizory miniLED i QLED?
IFA 2019: TCL zaprezentuje telewizory miniLED i QLED?

IFA 2019: TCL zaprezentuje telewizory miniLED i QLED?

1.54K
4

Na początku września odbędą się targi IFA 2019 w Berlinie. Firma TCL z tej okazji zaprezentuje między innymi swoje najnowsze telewizory miniLED oraz QLED.

TCL w ostatnich latach bardzo prężnie się rozwijało. Chińska firma zakończyła rok 2018 z drugą sprzedażą wśród producentów telewizorów na świecie. Na rynku amerykańskim zajmuje natomiast miejsce pierwsze, niedawno detronując Samsunga.

TCL

Niedługo rozpoczną się drugie, obok CES, największe targi elektroniki użytkowej na świecie, IFA 2019. Chiński producent zapowiedział konferencję prasową, która odbędzie się 5 września. Ma być poświęcona produktom z wielu kategorii, w tym telewizorom.

Chiński koncern wspominał o tym, że na berlińskich targach zaprezentuje innowacje w segmencie miniLED i QLED. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że TCL ogłosi datę wejścia do sprzedaży telewizora X10 4K miniLED. Ponadto powinniśmy ujrzeć nowe odbiorniki QLED firmy.


ZOBACZ TAKŻE: TCL: debiutują niedrogie telewizory 4K UHD z Android TV


Konferencja TCL odbędzie się 5 września między godziną 14:30 a 16:00.

Źródło: HDTVtest

(1535)

tags:
Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

4
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o