Home News Co nowego na Amazon Prime Video? Lipiec 2019
Co nowego na Amazon Prime Video? Lipiec 2019

Co nowego na Amazon Prime Video? Lipiec 2019

931
1

Lipiec na Amazon Prime Video przyniesie nam przede wszystkim nowy superbohaterski serial „The Boys” z Karlem Urbanem („Dredd”, „Star Trek”, „Thor: Ragnarok”) w roli głównej. Oto, co czeka nas w tym miesiącu w temacie nowości Prime Originals.

W tym miesiącu z większych premier jest tylko jedna, ale za to bardzo konkretna. Serial „The Boys” będący adaptacją komiksu o tym samym tytule.

Netflix i Amazon inwestują najwięcej w nowe produkcje

Traktuje on o małym, tajnym oddziale powołanym przez CIA do kontrolowania superbohaterów. Ci ostatni kompletnie wykolejone życie, gwałcąc, mordując i nadużywając swojego statusu celebrytów. Zamiast ratować świat, tylko stwarzają pozory. Tytułowy skład specjalizuje się w ich zwalczaniu. Twórcą komiksu jest Garth Ennis, autor „Kaznodziei(“Preacher”), a po „The Boys” należy spodziewać się dużej dawki brutalności oraz odwrócenia konwencji tematyki superbohaterskiej. W głównych rolach występują między innymi: Karl Urban, Elisabeth Shue, Laz Alonso i Jack Quaid.

Amazon Prime Video

Reżyserem pierwszego odcinka jest Dan Trachtenberg, mający na koncie m.in. świetny, kameralny thriller „10 Cloverfield Lane” i w niedługim czasie zajmujący się adaptacją „Uncharted”. Za produkcję odpowiadają Seth Rogen i Evan Goldberg.

Nowe seriale Prime Original – lipiec 2019:

Nowe seriale Prime Original Series
Tytuł data premiery dodatkowe info
Kung Fu Panda: The Paws of Destiny 4/07/2019
The Boys 26/07/2019
Nowe sezony seriali Prime Original Series
Tytuł data premiery dodatkowe info
Dino Dana 05/07/2019
Wszystko albo nic: The Carolina Panthers 19/07/2019 4K HDR

ZOBACZ TAKŻE: Amazon Prime Video na Chromecast, YouTube na Fire TV


(931)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Comment(1)

  1. To chyba chodzi o amerykański Amazon? Chyba ze w Polskim się spóźniają. Syn czeka na 3 sezon Dino Dana i jeszcze nie ma. Może się pojawi dzisiaj?