Home News CANAL+ kasuje w Polsce popularną usługę! Abonenci dostają ważne wiadomości
CANAL+ kasuje w Polsce popularną usługę! Abonenci dostają ważne wiadomości

CANAL+ kasuje w Polsce popularną usługę! Abonenci dostają ważne wiadomości

26.99K
0

Platforma CANAL+ niedługo pozbawi właścicieli dekoderów Wifibox+ do swojej usługi nc+ GO TV. To już dosyć archaiczna sub-usługa serwisu, którego rolę pełni obecnie CANAL+ online. Abonenci będący w posiadaniu starszych dekoderów są informowani przez CANAL+ o nadchodzącej utracie dostępu, do której dojdzie w listopadzie.

CANAL+ wciąż wygasza usługę nc+ GO TV. Teraz zniknie z dekoderów Wifibox+

Ci abonenci, którzy korzystają jeszcze ze sprzedawanych przed laty jeszcze pod nazwą nc+ dekoderów Wifibox+, muszą się liczyć z kolejnymi ograniczeniami dostępu do usług. Operator informuje, że w połowie listopada wyłączy na nich dostęp do nc+ GO TV – platformy VoD, za pośrednictwem której do dziś można oglądać treści na żądanie od CANAL+ i jego partnerów.

Klienci CANAL+ otrzymują od platformy wiadomość z następującą treścią:

“Prowadzimy prace mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa kodowania treści na naszych dekoderach. W związku z tym usługa nc+ GO TV może nie być dostępna na Twoim dekoderze WIFIBOX+ od 16.11.2023 r. Jeśli nadal chcesz z niej korzystać, zapraszamy do odwiedzenia najbliższego Punktu Obsługi i Sprzedaży lub kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Zaproponujemy rozwiązanie, które pozwoli Ci kontynuować korzystanie z usługi.”

Już wcześniej CANAL+ wyłączyło serwis streamingowy nc+ GO, którego rolę przejęło promowane dziś CANAL+ online. Z kolei usługa nc+ GO TV opuściła już jeden z modeli dekodera Wifibox+, a ponadto również Box+. Jak przekazał w rozmowie z serwisem Witualnemedia.pl rzecznik prasowy CANAL+ Polska Piotr Kaniowski, niebawem wsparcie na dekoderach Wifibox+ ma zostać całkowicie zakończone. Dalsze korzystanie z nc+ GO TV ma być możliwe po wymianie dekodera.

telewizja kanały canal+ plus axn black jak gdzie odbierać jaki numer

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-canal-nc-go-tv-wideo-na-zadanie-wymiana-dekodera-wypowiedzenie-umowy-jak-ogladac


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(26991)

5 1 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x