Home News Batman: The Animated Series na Blu-ray w 2018
Batman: The Animated Series na Blu-ray w 2018

Batman: The Animated Series na Blu-ray w 2018

236
1

Któż z nas nie oglądał za młodu kultowego serialu animowanego na TVP2 / Polsacie o Zakapturzonym Krzyżowcu? Batman: The Animated Series właśnie doczeka się wydania BD w przyszłym roku.

Właśnie dobiegł końca New York Comic Con, a na wydarzeniu tym Warner Bros. ogłosiło, że w drugiej połowie 2018 roku ukaże się Batman: The Animated Series na nośniku Blu-ray. Nie znamy jeszcze szczegółów wydania, lecz zważywszy na fakt, iż jest to serial podzielony na 85 odcinków może być sprzedawany jako boxset bądź podzielony na części.

W zeszłym roku Warner wydał także film pełnometrażowy Batman: Maska Batmana z 1993, który rozgrywa się w uniwersum współdzielonym z serialem z lat 90. Ogłoszenie było związane z 25-leciem Batman: The Animated Series. Ostatnie wydanie animowanego Batmana weszło do sprzedaży w 2004 i 2005 w formie czterech części na DVD.  

Warner nie podał jeszcze informacji, co – poza serialem – będzie zawarte w nowym wydaniu, ani czy możemy spodziewać się także edycji 4K UHD BD.

(236)

Jakub Krawczyński Z wykształcenia anglista i pedagog - lubuje się w rąbniętej muzyce i alienujących filmach. Podobno zna się na grach i dlatego bezwstydnie przyznaje się do tego w notce o sobie, bo i tak ich nikt nie czyta.

Comment(1)

  1. Kultowy serial animowany. Warto będzie odświeżyć ;)

    12 godzin temu, Jakub Krawczyński napisał:

    Zakapturzonym Krzyżowcu

    To określenie brzmi strasznie :blink: