Home Strefa filmu Recenzje Blu-ray Avengers: Koniec gry | RECENZJA | Wydanie Blu-ray
Avengers: Koniec gry | RECENZJA | Wydanie Blu-ray

Avengers: Koniec gry | RECENZJA | Wydanie Blu-ray

3.49K
7

Dźwięk (5,5/6)

Na płytach Blu-ray i Blu-ray 3D znajdziemy bezstratną ścieżkę DTS-HD Master Audio 7.1. Disney nie umieszcza miksu Atmos na wydaniach domowych w Polsce (tak jak nie wydaje swoich filmów u nas na 4K UHD Blu-ray).

Avengers: Koniec gry

Miks dostarcza bogatej palety różnego rodzaju odgłosów otoczenia, wypełniającymi boczne i tylne kanały. Przy eksplozjach odczuwalny jest efekt przestrzenności w 360 stopniach. Całość jest nieco stonowana i może wymagać odtwarzania przy nieco wyższym ustawieniu głośności, ale z ogromną gracją wypełnia wszystkie kanały. Przekłada się to na dużą immersję, co przy dobrym zaakcentowaniu muzyki Alana Silvestri stanowi zgrabne dopełnienie ważnych, emocjonalnych momentów. Pomimo, że nie mamy do czynienia tutaj ze ścieżką Atmos, bas jest zaskakująco obfity. Dialogi znajdują się komfortowo z przodu oraz centrum i co najważniejsze, są dobrze słyszalne.

Jest to jedna z lepszych ścieżek dźwiękowych w filmach Disneya w ostatnim czasie.

(3491)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

7
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o