Home Strefa filmu Recenzje Blu-ray Avengers: Koniec gry | RECENZJA | Wydanie Blu-ray
Avengers: Koniec gry | RECENZJA | Wydanie Blu-ray

Avengers: Koniec gry | RECENZJA | Wydanie Blu-ray

3.49K
7

Obraz (5,5/6)

“Avengers: Koniec gry” na Blu-ray to bardzo dobry skan filmu. Jest on skalowany z 2K (w takiej rozdzielczości ukończono go w post-processingu). Co ciekawe Trent Opaloch nakręcił go wyłącznie kamerami Arri Alexa 65 IMAX w rozdzielczości 6,5K. Film zrecenzowaliśmy na Samsungu Q7FN na Xbox One X i soundbarze Samsung MS6501 oraz Philips OLED PUS8804 i soundbarze Sony HT-ZF9.

Avengers: Koniec gry

Transfer jest dobrej jakości, a wyróżniają się tutaj naturalne kolory, a także dobra szczegółowość zarówno w najjaśniejszych, jak i najciemniejszych scenach. Detale są widoczne nawet przy dużym poziomie ruchu, a otoczenie wygląda ostro. Okazale prezentuje się również miks CGI z tzw.performance capture, szczególnie jeśli chodzi o nową wersję Hulka. W “Końcu gry” znajdziemy bardzo dużo interakcji kolorów, nie tylko głównych barw, lecz także pomniejszych odcieni. Jest to aspekt, który niewątpliwie prezentowałby się jeszcze lepiej przy HDR (i szerokiej palecie barw), ale nawet w standardowym skanie 1080p, koloryzacja jest bardzo okazała.

Avengers: Koniec gry

(3491)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

7
Dodaj komentarz

avatar
0 Tematy w komentarzach
0 Odpowiedzi na temat
0 Obserwujący
 
Najczęściej komentowany komentarz
Najgorętszy wątek komentarza
0 Komentuj autorów
Autorzy ostatnich komentarzy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o