Home Testy Telewizory LCD LG AirPlay 2 w LG TV 2019 | TEST | Co nowego w webOS?
AirPlay 2 w LG TV 2019 | TEST | Co nowego w webOS?

AirPlay 2 w LG TV 2019 | TEST | Co nowego w webOS?

6.47K
11

Panel domowy

Każdy telewizor z webOS na 2019 rok zyskał nowy ekran o nazwie “Panel domowy”. To miejsce gdzie dokonano agregacji wszystkich potrzebnych informacji na temat podłączonych urządzeń zarówno do telewizora jak i tych w całym domu (IoT). Chodzi np. o lodówkę, pralkę czy oczyszczacz powietrza. Z poziomu telewizora możemy nimi sterować na ile pozwala oczywiście system i funkcje danego urządzenia.

test lg tv webos 2019 airplay 2 apple

System webOS 2019 SM9800 NanoCell OLED testSystem webOS 2019 SM9800 NanoCell OLED testSystem webOS 2019 SM9800 NanoCell OLED test

(6474)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(11)

 1. Jaki masz pilot ?

  U mnie na pilocie od C9 AN-MR19BA mam klawisze bezpośrednie do Netflix , Amazon , oraz ten Movies - on jest od Rakutena

  Inne serwisy możesz sobie pod dany klawisz przypisać jak chcesz np Ipal pod 2 , Player pod 3 itd ....

  Jeżeli odinstalujesz Rakutena to gdy ten klawisz klikniesz przeniesie Cie do planszy gdzie możesz znowu zainstalować Rakuten Ipla ,Player  ...

 2. Ja mam taki sam pilot w takim razie. Ale to już nawet nie chodzi o to co mogę pod niego przypisać - w sensie pod przycisk movies, tylko o to, że nie da się żeby pod tym przyciskiem były wszystkie serwisy które opłacam, bo tak rozumiem to, co jest napisane w artykule powyżej i to samo pisali w recenzji C9. 

 3. No to  pytanie do Gmeru :

  Jak do tej pory nie umiem zrobić by np nasz portal umieścić tak jak Tobie to wyszło :

  IMG_5556.jpg

  Co trzeba zrobić ?

   

  Oraz :

   

  Cytat

  Po naciśnięciu MOVIES na naszym ekranie pojawia się serwis, który agreguje wszystkie serwisy wideo. Dzięki niej, możemy bardzo szybko wyszukać interesujący nas film czy serial we wszystkich serwisach jakie subskrybujemy:
  Źródło: https://hdtvpolska.com/airplay-2-w-lg-tv-2019-test-co-nowego-w-webos/?showfull=1

  IMG_5608.jpg

 4. witam, mi tez przycisk movies wywołuje apke rakuten. Jeszcze mam problem z homekit . Po aktualizacji wyskoczyło okno na tv czy chce polaczyc iphon, chciałem ale teraz chciałbym to zrobic na 2 iphonie i nie wiem jak wywołac cały proces łaczenia. Kiedy w iphonie zaczynam dodawanie akcesorium czeka na kod a tv nic nie robi, w ustawieniach nie widze tego. Proszę o porade jak to zrobic?:)

 5. Zatem cała nadzieja w Gmeru  :)  może zdradzi nam co źle robimy

 6. Czy przy tej aktualizacji pojawiała się aplikacja Apple TV tak jak na Samsungach?

 7. Apple TV jest póki co na wyłączność na Samsung. Gdyby był na innych tv na pewno pojawiłoby się o tym info w teście. Co do waszych pytań, spakowałem już C9 ale jak przyjedzie E9 wrócę do tematu. Może się ktoś wypowie kto ma ten telewizor już?

 8. napisałem do BOK LG w sprawie przycisku, odpowiedzieli ze obecnie ten przycik wywołuje tylko apke Rakuten :(

 9. No tak .. to pewnie już tak zostanie :)

  A żeby pojawiło się takie menu :

  IMG_5608.jpg&key=3fc45eabf2321329d0b2ea8

  należy w szukaj wpisać ,, movie ,, i jest jak na fotce 

 10. Ten rakuten to w sumie spoko serwis, filmów tam dla mnie jest więcej ciekawych niż na Amazonie i Netflixie razem wziętych, ale płacić za każdy jeden, słabo 😒 szkoda, że nie jest to usługa abonamemtowa jak cała reszta. 

REKLAMA: Automatyczne przekierowanie nastąpi za 20 sekund Przejdź do HDTVPolska teraz »