Home Promocje Zaoszczędź kilkaset złotych kupując sprzęt RTV – nowa promocja
Zaoszczędź kilkaset złotych kupując sprzęt RTV – nowa promocja

Zaoszczędź kilkaset złotych kupując sprzęt RTV – nowa promocja

1.77K
0

W Media Expert trwa ciekawa promocja, dzięki której kupując kilka promocyjnych produktów możemy zaoszczędzić na jednym z nich. Przyglądamy się akcji i temu, jakie telewizory można kupić dzięki niej taniej.

W sieci Media Expert trwa obecnie promocja “Piąty Produkt 80% taniej”. Obejmuje ona szereg produktów od sprzętów AGD przez smartfony, aparaty i kamery, na telewizorach skończywszy. My oczywiście skupiamy się na tych ostatnich.

Czytelniku. Jako jedyni w kraju sprawdzamy osobiście opisywane telewizory pod względem posiadanych parametrów za pomocą specjalistycznego sprzętu pomiarowego o wartości ponad 100 000 zł:

Masz więc pewność, że czytasz o produkcie czy promocji, która nie jest przepisana z ulotki lub z innej strony w sieci bez jej faktycznego sprawdzenia

W redakcji HDTVPolska pracujemy przy użyciu najlepszych urządzeń – Jeti Specbos 1211 oraz Klein K-10A.

Zasady promocji

Dzięki specjalnej ofercie, możemy uzyskać rabaty od 20 do 80%. Im więcej produktów kupujemy, tym możemy liczyć na wyższy rabat. Promocyjne produkty dostępne są w sześciu kategoriach: AGD, AGD do zabudowy, AGD małe, telewizory, smartfony i akcesoria oraz foto i kamery. Aby uzyskać rabat, należy zakupić od 2 do 5 produktów, które są objęte promocją. Zniżka przysługuje wtedy na najtańszy spośród nich sprzęt.

  • 20% rabatu przy kupnie 2 wybranych produktów promocyjnych (kod K-1547-20)
  • 40% rabatu przy kupnie 2 wybranych produktów promocyjnych (kod K-1547-40)
  • 60% rabatu przy kupnie 2 wybranych produktów promocyjnych (kod K-1547-60)
  • 80% rabatu przy kupnie 2 wybranych produktów promocyjnych (kod K-1547- 80)

Promocja trwa do 23 stycznia 2020.

Jakie telewizory są objęte promocją?

Promocją objętych jest 36 modeli telewizorów we wszystkich możliwych przedziałach cenowych, począwszy od przystępnego cenowo 55-calowego Philips PUS6554 po OLED-y z wysokiej półki LG C9 i Sony AG9.

 

Przykład zniżki

Chcemy zakupić dwa telewizory, Philips PUS7354 (75”) w cenie 5999 PLN oraz Sony XG7005 (49”) za 2279 PLN. Dzięki zastosowaniu kodu K-1547-20 na tańszy telewizor XG7005 otrzymujemy 455 złotych rabatu (20% jego nominalnej ceny). Końcowa cena zamiast 8278 PLN wynosi 7827,15 PLN.

media expert promocja telewizory

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakupić jakiś telewizor z niższej półki cenowej i zarazem dokupić do niego sprzęt tańszy (np. jakiś odtwarzacz Blu-ray). Należy jednak pamiętać, że też rabat wtedy będzie proporcjonalnie niższy.

Uwaga: kody rabatowe nie kumulują się!

O telewizorach

Philips PUS7334 (43″) / PUS7354 (75”)

Przejdź do oferty (PUS7334, 43”)
Przejdź do oferty (PUS7354, 75”)

PUS7334/7354 to przystępne cenowo telewizory 4K LCD. Opisywany 43” calowy model PUS7334 posiada matrycę IPS, a więc taką, która dobrze sprawdza się także przy świetle dziennym, jak również zapewni szerszy kąt widzenia. Natomiast drugi z modeli to 75-calowy PUS7354 i jest to odbiornik z matrycą VA. Dzięki temu uzyskamy w nim wyższe wartości czerni i kontrastu. Możemy tutaj (poza standardowym HDR10) liczyć na obsługę dwóch HDR Premium: Dolby Vision i HDR10+. Dzięki nim, że oglądanie filmów i seriali na Netflixie, Apple TV, czy też nośnikach 4K UHD Blu-ray nabierze dodatkowego kolorytu. Oprócz tego ważnymi cechami tych modelów są system Android TV, który umożliwia dostęp do tysięcy rozmaitych aplikacji, w tym popularnych usług VOD. Nie należy także zapominać obsłudze dźwięku Dolby Atmos o bardzo niskim input lagu (18 milisekund), który sprawia, że granie na konsolach jest niezwykle przyjemne i bez żadnych opóźnień w naszych ruchach. Wisienką na torcie jest trójstronny system oświetlenia Ambilight, którzy rozświetli nasz pokój barwami, które pojawiają się na krawędziach ekranu.

Philips promocja

Sony XG80 (55″) 

Przejdź do oferty

Sony XG80 to dość nowy model 4K LCD Sony z 2019 z 60 Hz odświeżaniem i bezpośrednim podświetleniem LED i HDR10. Telewizor ten posiada 55-calową matrycę IPS, która zapewnia szerokie kąty widzenia. Ponadto możemy tutaj liczyć też na wysoką jasność, ale i lepszy kontrast i czerń niż w typowych panelach tego rodzaju. Model ten posiada system Android TV, który zapewni dostęp do Netflixa, YouTube i innych najważniejszych aplikacji, jak również integrację z Chromecastem do strumieniowania bezprzewodowego.

Sony XG80

Philips PUS8804 (55″)

Przejdź do oferty

Model PUS8804 to także nowość, którą niedawno mieliśmy okazję przetestować. Posiada on wszystkie główne funkcje znane z opisywanego tutaj wcześniej modelu PUS7334, w tym obsługę Dolby Vision i HDR10+, Android TV, niski 18 ms input lag oraz Dolby Atmos i Ambilight. Poza tym, główną atrakcją tego modelu jest system dźwięku stworzony przez firmę Bowers & Wilkins. Dzięki niemu telewizor ten może szczycić się najlepszym dźwiękiem w swojej klasie cenowej.

Test Philips PUS8804 Bowers Wilkins

LG OLED C9 (65″)

Przejdź do oferty

LG OLED C9 to jeden z najlepszych telewizorów na rynku, a zarazem też przystępny cenowo w swojej klasie. Jako telewizor typu OLED oferuje nieskończony kontrast i najwyższy możliwy poziom czerni, aczkolwiek należy zadbać o dobre warunki w pokoju do oglądania na nim, aby w pełni docenić różnicę, jaką oferuje. Model ten oferuje doskonałą jakość obrazu i odwzorowanie kolorów, fantastyczne kąty widzenia, jak również radzi sobie znakomicie z szybkim obrazem. Ważną jego cechą jest obsługa HDMI 2.1, a także wprowadzenie technologii dźwięku bezprzewodowego WiSA, która radzi sobie nawet z formatami dźwięku obiektowego Dolby Atmos i DTS:X. Model ten jest idealny do każdego celu – sportu, filmów / seriali oraz gier (zaledwie 13 ms input lag).

Test LG OLED C9 2019 rok

Samsung QLED Q90R (55”)

Przejdź do oferty

Samsung QLED Q90R to flagowy telewizor 4K typu QLED, a więc wszechstronny i sprawdzający się zarówno w oświetlonym (dzięki lepszym filtrom antyrefleksyjnym) i przyciemnionym (przez dużą liczbę stref lokalnego wygaszania) pokoju. W jego przypadku również możemy liczyć na świetne kąty widzenia (są one dodatkowo poprawione), a dzięki obsłudze HDR10+ filmy i seriale zyskają tutaj na szczegółowości w jaśniejszych i ciemniejszych scenach. Ponadto świetnie radzi sobie z szybkimi obrazami i posiada bardzo niski input lag (14,5 ms), a więc można go z czystym sumieniem polecić do sportu oraz gier.

Samsung


Pełną listę telewizorów dostępnych w ramach tej promocji można podejrzeć tutaj.

(1766)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o