Home Promocje Takiej promocji na Dzień Babci związanej z telewizorami jeszcze nie widzieliście!
Takiej promocji na Dzień Babci związanej z telewizorami jeszcze nie widzieliście!

Takiej promocji na Dzień Babci związanej z telewizorami jeszcze nie widzieliście!

948
0

Warto pamiętać o swoich babciach i dziadkach nie tylko od święta. Niemniej jednak x-kom oferuje teraz ciekawą tematyczną promocję, dzięki której możemy zaoszczędzić na kupnie nowego telewizora aż 900 zł. Wystarczy jeden gest 😉

Zanim jeszcze wkroczył do nas Internet, był taki (teraz już starożytny, ale nadal istniejący) wynalazek zwany telegazetą, który to oferował dostęp do informacji z kraju i świata bezpośrednio z poziomu telewizora. Jest spora szansa, że wasze babcie i dziadkowie nadal z niej korzystają, albo przynajmniej mają do niej dostęp. Więc, może by tak złożyć im wizytę? Wiąże się ona również z bardzo atrakcyjną promocją.

X-kom – promocja na Dzień Babci – zaoszczędź 900 zł na nowy telewizor Philips

Jeśli odwiedzicie swoich dziadków, sprawdźcie telegazetę i wejdźcie na stronę o numerze 541. Oczywiście z teletekstu można skorzystać także np. przez dekoder telewizyjny (przycisk TXT), ale skoro dzisiaj jest Dzień Babci, czemu nie uczynić z tego pretekstu do wizyty 😉 ?

Na stronie 541 znajdziecie kody promocyjne o wartości 50, 200 lub 900 zł na zakup telewizorów marki Philips. Promocja obowiązuje do 4 lutego 2020 r. lub do wyczerpania ilości produktów w promocji:

Philips PUS8804 (55”) – 900 zł taniej

[LINK]

dzień babci promocja

Philips PUS 7354 (43”) – 200 zł taniej

[LINK]

dzień babci promocja

Philips PHS4304 (24”) – 50 zł taniej

[LINK]

dzień babci promocja

(948)

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o