Home News W przyszłym miesiącu ukaże się 9 filmów Pixar na 4K UHD Blu-ray
W przyszłym miesiącu ukaże się 9 filmów Pixar na 4K UHD Blu-ray

W przyszłym miesiącu ukaże się 9 filmów Pixar na 4K UHD Blu-ray

655
0

Niedawno zaczęły pojawiać się w USA i Europie wznowienia filmów Marvel Cinematic Universe na 4K UHD Blu-ray. We wrześniu natomiast pojawią się reedycje filmów Pixara w tym formacie.

W tym miesiącu w Wielkiej Brytanii można zakupić trylogię filmów “Iron Man” na płytach 4K UHD Blu-ray, osobno bądź w wydaniu łączonym. Marvel postanowił bowiem wydawać filmy z MCU, które poprzednio nie były dostępne w tym formacie. W tym roku na 4K UHD Blu-ray pojawią się jeszcze “Thor”, “Strażnicy Galaktyki”, “Dr Strange” i “Ant-Man”.

Pixar

Analogiczna sytuacja będzie dotyczyła także produkcji Pixara. W przyszłym miesiącu w USA na 4K UHD Blu-ray zostaną wydane “Merida Waleczna”, “Auta”, “Auta 2”, “Gdzie jest Nemo?”, “Gdzie jest Dory?”, “W głowie się nie mieści”, “Ratatuj” i “Dobry dinozaur”. Nie wiemy jeszcze, kiedy te filmy pojawią się w sprzedaży w Europie. Bez problemu będzie można je na pewno nabyć na przykład w UK. Definitywnie należy się również spodziewać wydania “Toy Story 4” w tym formacie, choć prawdopodobnie nie w Polsce.


ZOBACZ TAKŻE: Shazam! | RECENZJA | Wydanie 4K UHD Blu-ray


Źródło: flatpanels

(655)

Jakub Krawczyński Fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o