Home Testy Uchwyty / wieszaki Vogel's Vogel’s W50710 / W50810 wideo test uchwyt i wieszak uchylny do telewizora
  Poprzedni film Vogel's W53080 wideo test Obrotowy uchwyt i wieszak do telewizora
  Następny film Philips AmbiLux 65PUS8901 wideo test telewizor Android TV 4K Ultra HD

Vogel’s W50710 / W50810 wideo test uchwyt i wieszak uchylny do telewizora

1.65K
4

Słowem wstępu

Mamy za sobą dwa testy zaawansowanych uchwytów firmy Vogels’s czyli DesignMount (NEXT 7345) oraz W53080. To pod każdym względem wysoka półka produktowa ale i spora cena. Tym razem postanowiłem przyjrzeć się uchwytowi, który będzie dostępny chyba dla każdego kto zakupi nowy telewizor. Model to W50710 / W50810. W moje ręce trafił dokładnie ten pierwszy jednak główna różnica między nimi to maksymalny rozmiar telewizora jaki można na nich zawiesić. Na pierwszym będzie to 55 cali a na drugim 65. Różni je też udźwig: 30kg oraz 40kg.

Dla przypomnienia holenderska firma Vogel’s jest znana na całym świecie z gamy doskonałych rozwiązań montażowych do ekranów LCD, plazmowych i ledowych, sprzętu audiowizualnego i tabletów do różnych pomieszczeń domowych. Wszystkie produkty są opracowywane z myślą o zwiększeniu komfortu osobistego.

Powyżej WIDEO TEST modelu Vogel’s W50710. Dodatkowo parę słów ode mnie na temat samego produktu w formie recenzji. Zapraszam do oglądania, czytania i komentowania.

(1651)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(4)

  1. Firma porządna, ale przesadzili z ceną za ten uchwyt,

  2. Ej zaraz. 289zł to dużo za taki uchwyt? Ja uważam, że to bardzo dobra cena w stosunku do tego co sobą oferuje. Bez przesady.... O drogich to można było powiedzieć w przypadku poprzednich co testowałem ale nie ten ;-).

  3. Ale co kilka razy taniej? Taki uchwyt jak z tematu? To ile kosztuje? 30zł? :D To na pewno jest super jakości. Jak dla kogoś za taki uchwyt jak wyżej 280zł to dużo to serio możemy sobie dyskutować bez końca. Co do W50710 / W50810 to każdy może sam iść do Mediaka czy innego sklepu RTV i dotknąć ten produkt oraz podejść do drugiego i porównać. Uchwytów jest całe mnóstwo na rynku. Jak będę miał czas to chętnie przetestuję inne. Póki co robię to na Vogelsach bo jest mega dobry. A staram się testować głównie takie rzeczy jak już zabieram się za coś innego niż temat wyświetlaczy > szkoda czasu mojego i kupującego na czytaniu o kiepskich produktach. Ale jak mówię: jak mi pozwoli czas to kiedyś zobaczę coś innego. Właśnie HAMA się odezwała :P;) To już wiadomo co będzie być może kolejne ;) Chociaż osobiście mam mieszane uczucia... więc zobaczymy czy znajdę tam coś godnego uwagi.