Home Testy Uchwyty / wieszaki Vogel's Vogel’s W53080 wideo test Obrotowy uchwyt i wieszak do telewizora
  Poprzedni film nc+ GO wideo test aplikacji mobilnej telewizji nc+
  Następny film Vogel's W50710 / W50810 wideo test uchwyt i wieszak uchylny do telewizora

Vogel’s W53080 wideo test Obrotowy uchwyt i wieszak do telewizora

1.65K
1

Słowem wstępu

Kilka tygodni temu zaprezentowałem Wam najbardziej rozbudowany i dopracowany uchwyt do telewizora firmy Vogels’s czyli DesignMount (NEXT 7345). W komentarzach prosiliście o kolejne testy, szczególnie tańszych modeli. Schodzimy zatem piętro niżej i bierzemy na warsztat obrotowy uchwyt o oznaczeniu W53080. Nie jest to oczywiście niska półka a sam uchwyt to zdecydowanie nadal czołówka takich rozwiązań na rynku. Stanowi jednak ponad 50% mniejszy wydatek względem topowego modelu.

Dla przypomnienia holenderska firma Vogel’s jest znana na całym świecie z gamy doskonałych rozwiązań montażowych do ekranów LCD, plazmowych i ledowych, sprzętu audiowizualnego i tabletów do różnych pomieszczeń domowych. Wszystkie produkty są opracowywane z myślą o zwiększeniu komfortu osobistego.

Powyżej pełny WIDEO TEST modelu Vogel’s W53080. Dodatkowo parę słów ode mnie na temat samego produktu w formie recenzji. Zapraszam do oglądania, czytania i komentowania.

(1646)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(1)

 1. Ja mam model W52070 różniący się chyba tylko odległością tv od ściany (32cm zamiast 54cm).

  Nie jestem w stanie go odpowiednio wypoziomować :(

  Uchwyt do ściany przykręcony pionowo (sprawdzone poziomicą). I gdy tv jest przesunięty na prawą stronę mocowania i jest poziomo, to po przesunięciu na środek jest już mniej poziomo i po przesunięciu na lewo wisi tak krzywo, że mi to przeszkadza.

  Niemożliwe jest takie ustawienie, żeby tv w każdym ustawieniu był poziomo, wspornik musi być w którymś miejscu skrzywiony :(

  Szkoda, bo poza tym bardzo mi się podoba i byłbym wniebowzięty gdyby nie to.

  6828295d12eada35acb77a349da0b24e.jpg

  Sent from my iPhone using Tapatalk