Home Patronat medialny Turniej BEST Gamers Tournament 2018 w Warszawie!
Turniej BEST Gamers Tournament 2018 w Warszawie!

Turniej BEST Gamers Tournament 2018 w Warszawie!

110
0

BEST Gamers Tournament to największy turniej gier elektronicznych na Politechnice Warszawskiej. W tym roku odbędzie się on w dniach 8-9 grudnia i zostanie poprzedzony konferencją w dniu 7 grudnia.

Poprzednie edycje zawsze przyciągały świetnych graczy oraz osoby ściśle związane z e-sportem w Polsce. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, ponieważ turniej zostanie wzbogacony o wcześniej wspomnianą konferencje, na której zainteresowani będę mogli wysłuchać oraz podyskutować z prelegentami na tematy związane z e-sportem, produkcją gier oraz szeroko rozumianą popkulturą.

Turniej BEST Gamers Tournament 2018

W turnieju mogą wziąć udział wszyscy studenci dowolnej uczelni. W rozgrywkach drużynowych może wziąć udział jedna osoba nieposiadająca statusu studenta. W przypadku gier jednoosobowych decyduje kolejność zgłoszeń. Natomiast w przypadku rozgrywek drużynowych odbędą się eliminacje, jeżeli liczba zgłoszeń będzie znacznie większa niż przewidywano.

Weź udział w turnieju BEST Gamers Tournament, na miejscu czekać będą liczne atrakcje, a mianowicie konkursy z super nagrodami, strefa Free-To Play oraz transmisja rozgrywek z widownią.

Więcej szczegółów na oficjalnej stronie wydarzenia: http://bgt.net.pl/

Turniej BEST Gamers Tournament 2018

(110)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).