Home News Wystartował nowy, autorski kanał na YouTubie. Będzie konkurencją dla gigantów?
Wystartował nowy, autorski kanał na YouTubie. Będzie konkurencją dla gigantów?

Wystartował nowy, autorski kanał na YouTubie. Będzie konkurencją dla gigantów?

158
0

“Program Pierwszy Polskiego YouTube’a” to nowo powstały kanał, a jego twórcami są znani i cenieni youtuberzy: Rafał Masny, Bartosz Urbaniak z kanału “ORB”, Szymon Pękala z kanału “Wojna Idei” i Łukasz Polikowski “Człowiek Absurdalny”.

Czym jest “Program Pierwszy Polskiego YouTube’a“? Tworzą go znani influencerzy

Prowadzący w opisie pierwszego odcinka informują, że jest to miejsce, gdzie zderzają się ze sobą różne poglądy i perspektywy. Twórcy nie zamierzają się też ograniczać. Chcą zapraszać do programu wielu gości, również tych powiązanych z szeroko pojętą polityką.

Będziemy się spierać, pokazywać różne poglądy i perspektywy; zapraszana będzie prawica, lewica i środek. Na razie zaś spokojniejsza dyskusja na temat tego, gdzie zmierzają media w Polsce i na świecie oraz zapowiedź tego o czym ma być tenb kanal. Zostańcie z nami! – napisali.

“Program Pierwszy Polskiego YouTube’a” wystartował! Za nami już 4 filmy

Pierwszy odcinek “PPPY” ma charakter wprowadzający. Prowadzący rozmawiają o kondycji mediów w Polsce i na świecie, poruszając takie zagadnienia, jak: dezinformacja, polaryzacja społeczeństwa, influencerzy, rola mediów społecznościowych czy przyszłość dziennikarstwa. Zapowiadają również profil nowego kanału, który ma być przestrzenią do dyskusji na ważne tematy społeczne, polityczne i kulturowe.

Oprócz stałej czwórki prowadzących, mają pojawiać się także zapraszani przez nich goście.

Na ten moment nowy projekt youtubowy ma prawie 20 tys. obserwujących. Pierwszy materiał zyskał już 69 tys. wyświetleń, a drugi 42 tys.

Źródło: YouTube


Filmy, seriale i serwisy VoD – przeczytaj więcej:

(158)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x