Home News Tomb Raider: powstanie kontynuacja filmu z Alicią Vikander        
Tomb Raider: powstanie kontynuacja filmu z Alicią Vikander        

Tomb Raider: powstanie kontynuacja filmu z Alicią Vikander        

161
0

MGM i Warner Bros. chcą kontynuacji filmu Tomb Raider. Wytwórnie zatrudniły już scenarzystkę a za realizację odpowie producent Bohemian Rhapsody.

Jak podaje portal Deadline, wytwórnie MGM oraz Warner Bros. wybrały Amy Jump jako scenarzystkę kontynuacji filmu z 2018 roku. Z informacji, którymi dysponuje serwis wynika, że Alicii Vikander spodobał się scenariusz Jump. Była ona odpowiedzialna za fabułę filmów High-Rise z Tomem Hiddlestonem i Free Fire z Brie Larsson.

Tomb Raider

Krytycy poprzednią filmową odsłonę Tomb Raidera powitali przeciętnymi recenzjami. Na Rotten Tomatoes uzyskała ona wynik 52% (pozytywnych publikacji). Jeśli chodzi o box office, to z kolei dzieło Roara Uthauga zarobiło 274 mln USD przy budżecie 98 mln.

Pomimo tego, że w hollywoodzkich realiach kwota ta oznacza minimalne zyski, Graham King w obliczu sukcesu Bohemian Rhapsody (którego jest także producentem) ma zamiar wyprodukować kontynuację Tomb Raidera. Nie wiemy jeszcze czy Roar Uthaug stanie ponownie za kamerą.

Tomb Raider | RECENZJA | Wydanie 4K UHD Blu-ray

Ostatnią grą z Larą Croft był natomiast recenzowany przez nas w ubiegłym roku Shadow of the Tomb Raider.

(161)

Jakub Krawczyński Gram od 1991, kocham moje hobby więc mam wszystkie konsole. Niemniej fascynuje mnie świat filmu, technologii i popkultury ogólnie, a poza dobrym kinem samym w sobie, doceniam także świetną jakość obrazu - tak w grach, jak i filmach.