Home Testy Konsole Test trybu HDR w konsoli PS4 i grze Deus Ex: Rozłam ludzkości
  Poprzedni film HyperX CloudX Revolver Gears of War - test limitowanych słuchawek gamingowych
  Następny film Test technologii HDR w grach na przykładzie LG OLED B6 oraz konsoli Xbox One S: Forza Horizon 3 i Gears of War 4

Test trybu HDR w konsoli PS4 i grze Deus Ex: Rozłam ludzkości

3.40K
6

Od kilki tygodni wszyscy się zastanawiali: pójdzie ten HDR w Full HD czy nie pójdzie? Wczoraj wyszedł patch do gry Deus Ex: Rozłam ludzkości na PS4. Pojawiła się idealna okazja by sprawdzić czy z konsoli posiadającej HDMI 1.4 300Mhz da radę wypuścić tryb HDR? Powyższy film daje nam na to odpowiedź.

(3401)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Comment(6)

  1. Sony wypuściło łatkę bodajże numer jej był 4.01 i HDR zaczął poprawnie działać w Full HD. Czyli był błąd. Wygląda to nieźle. Porównałem sobie szybko na złączach HDMI1 i 2: na pierwszym HDR a na drugi SDR z dwóch konsol ta sama gra. Ale Deus nie powala ;-). Większe wrażenie dużo robi na mnie póki co Forza i potem GOW4.

  2. Kiedy test Sony ZD9? Bo widziałem że macie już go w redakcji:)))
  3. Panowie tak odchodząc od tego 4k to czy było by możliwe z technicznego punktu widzenia dodanie trybu HDR do telewizorów FullHD?Jest na rynku sporo dobrych modeli nawet w cenie 3000 zł za 50-55 cali z matrycami 100Hz.

  4. 1 godzinę temu, Amralew napisał:

    Panowie tak odchodząc od tego 4k to czy było by możliwe z technicznego punktu widzenia dodanie trybu HDR do telewizorów FullHD?Jest na rynku sporo dobrych modeli nawet w cenie 3000 zł za 50-55 cali z matrycami 100Hz.

    Nawet jeśli by było możliwe nie ma ABSOLUTNIE takiej możliwości, bo to by oznaczalo czyste frajerstwo dla producentów. Sorry chcesz porządny HDR na dziś ponad 10 tys za tv.

  5. Że nie ma takiej możliwości bo liczy się tylko kasa i czysty zysk to wiem.Życie;-)