Home HyperX HyperX CloudX Revolver Gears of War – test limitowanych słuchawek gamingowych
HyperX CloudX Revolver Gears of War – test limitowanych słuchawek gamingowych

HyperX CloudX Revolver Gears of War – test limitowanych słuchawek gamingowych

2.32K
0

Limitowane edycje różnych produktów związanych z grami to coś co nakręca mnie totalnie i niestety powoduje często uszczerbki portfela nad którymi ciężko jest zapanować. Nie inaczej było w przypadku testowanych dzisiaj słuchawek. Od momentu, kiedy je pierwszy raz zobaczyłem, zapragnąłem je mieć. Szczególnie, że noszą nazwę HyperX Cloud Revolver. To oznacza, że będziemy mieli do czynienia z naprawdę mocnym zestawem słuchawkowym do grania, który swego czasu zebrał doskonałe recenzje. Zestaw ten będzie też idealnym dopełnieniem ekskluzywnej wersji konsoli Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB z bezprzewodowym kontrolerem Xbox One Gears of War Crimson Omen Limited Edition, której premiera odbędzie się równolegle z czwartą częścią gry – 12 października 2016. Zobaczmy zatem dlaczego akurat taka wersja Cloud Revolver jest obecnie najbardziej porządna pośród kolekcjonerów wszelkiej maści gadżetów.

hyperx-cloudx-revolver-gears-of-war-2

Wyposażenie

Słuchawki zostały zapakowane w bardzo atrakcyjne pudło. Już ono zdradza nam, że mamy do czynienia z totalnie limitowaną edycją Gears of War! Po jego otwarciu naszym oczom ukazuje się doskonale zabezpieczony produkt we wręcz luksusowym wnętrzu. Oprócz samych słuchawek o których za chwilę, znalazło się miejsce na przedłużacz kabla oraz dodatkowe materiały w postaci skróconej instrukcji obsługi oraz… kodu do najnowszej części gry – tzw. GEAR PACK. To miły ukłon w stronę fanów, jeszcze bardziej uatrakcyjniający cały zestaw.

(2315)

Piotr "Gmeru" Gmerek Redaktor naczelny HDTVPolska. Posiadacz THX Certified Level 2. Członek polskiego oddziału SMPTE. Maniak najwyższej jakości obrazu. Poniżej 4K nie schodzę ;-). Pasjonat i kolekcjoner konsol, gier oraz filmów. Na słowo "Limitowana edycja" dostaję gęsiej skórki ;-).

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subskrybuj  
Powiadom o