Home News Informacje prasowe Tak wygląda Titan OS – nowy system Smart TV dla telewizorów Philips! Na które modele trafi?
Tak wygląda Titan OS – nowy system Smart TV dla telewizorów Philips! Na które modele trafi?

Tak wygląda Titan OS – nowy system Smart TV dla telewizorów Philips! Na które modele trafi?

1.65K
0

W 2024 rok wybrane telewizory marki Philips zostaną wyposażone w zupełnie nowy system Smart TV: Titan OS! To nowość na rynku. Na które modele trafi? Czekamy na potwierdzenie aplikacji, które pojawią się w obrębie Titan OS w Polsce.

Telewizory Philips z nowym systemem. Oto Titan OS! Na jakie modele trafi?

Titan OS S.L. (Titan OS), firma technologiczna, rozrywkowa i reklamowa, ogłosiła uruchomienie swojej działalności oraz wprowadzenie niezależnego, europejskiego systemu operacyjnego dla Smart TV.

Titan OS S.L. nawiązał strategiczne partnerstwo z TP Vision, które już cieszyło się wyłącznym partnerstwem dla telewizorów opartych na systemie Linux, a teraz będzie oferowany na wybranych telewizorach Philips w Europie i Ameryce Łacińskiej. Nowy system operacyjny początkowo pojawi się na dwóch modelach, PML9019 mini-led i PUS8919 – oba zostaną wprowadzone na rynek w pierwszej połowie 2024 roku.

Titan OS S.L. został założony przez doświadczonych liderów branży z sektorów rozrywki, mediów i inwestycji w Europie i Ameryce, w tym uznanych ekspertów z Disneya, Roku, Rakuten TV i KKR. Firma ma swoją siedzibę w Barcelonie, a jej globalna obecność jest rozwijana poprzez dodatkowe biura w Amsterdamie i Tajpej.

CEO, Europe & LATAM, TP Vision Kostas Vouzas skomentował: „Jako część naszej długoterminowej strategii, posiadanie wyboru platform Smart TV jest niezbędne. Nasza praca z Titan OS S.L. pozwoli nam na wdrożenie naszej własnej personalizacji i integracji produktu. Ostatecznie, nasi klienci skorzystają na tym, mając łatwy dostęp do zarówno globalnych usług premium, jak i zwiększając i upraszczając dostęp do bardziej lokalnych treści”.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani partnerstwem z TP Vision, firmą odpowiedzialną za marki Philips i AOC”, stwierdził Jacinto Roca, CEO w Titan OS S.L „Razem tworzymy telewizję na nowo, aby dostarczyć najlepsze spersonalizowane doświadczenie, pomagając widzom łatwiej znaleźć swoje ulubione treści. To pozwoli nam, od pierwszego dnia, dotrzeć do milionów widzów w Europie i Ameryce Łacińskiej”.

System operacyjny zapewni klientom dostęp do obszernej listy aplikacji i kanałów, dzięki zawartym umowom z globalnymi i lokalnymi partnerami na rok 2024, w tym Netflix, Prime Video, Youtube, Disney +, Pluto TV, DAZN, wśród wielu innych.

Titan OS S.L. ma niezłomne zobowiązanie do bezpieczeństwa danych i prywatności. Przestrzegając rygorystycznie lokalnych i regionalnych przepisów oraz dostosowując się do najnowszych standardów IAB, zapewnia ochronę praw naszych klientów. Platforma Titan jest również wzmocniona zaawansowanymi usługami zapobiegania oszustwom i dokładnego pomiaru, co ustanawia nowy standard w bezpiecznej i godnej zaufania rozrywce telewizyjnej.

Póki co nie mamy potwierdzenia, co z naszymi lokalnymi, polskimi aplikacjami – czy Player, Polsat Box Go czy TVP VOD znajdą się w komplecie w obrębie Titan OS już na premierę wymienionych telewizorów? Czekamy na dalsze wieści.

Źródła: informacje prasowe, własne

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Philips:

(1652)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x