Home News Informacje prasowe Robert Lewandowski ambasadorem marki Philips Ambilight TV!
Robert Lewandowski ambasadorem marki Philips Ambilight TV!

Robert Lewandowski ambasadorem marki Philips Ambilight TV!

141
1

Rewelacyjna gwiazda futbolu, Robert Lewandowski, przystępuje do Ambilight TV club jako najnowszy członek. Setki tysięcy posiadaczy telewizorów Philips już wiedzą, że Ambilight TV zmienia wszystko w doświadczeniu oglądania telewizji. Teraz dołącza do nich jedna z gwiazd pierwszego zespołu FC Barcelona, który także przekonał się o unikalnych możliwościach, jakie oferuje Ambilight TV, przekształcając zwyczajne oglądanie telewizji w wyjątkowe przeżycie.

Gwiazda FC Barcelona dołącza do rodziny AMBILIGHT TV.

Robert Lewandowski, wybitny piłkarz, teraz korzysta z własnego telewizora Ambilight, co jest dla niego niezapomnianym doświadczeniem, które zdobyło uznanie gracza i zgodę na zostanie nową “twarzą” telewizora Ambilight. Technologia Ambilight TV słynie z unikalnej zdolności do przekształcania zwykłego oglądania telewizji w niezwykłe wrażenia wizualne.

Komentując tę nominację, Kostas Vouzas, dyrektor generalny TP Vision (Philips TV & Sound Europe & Americas), powiedział:

“Ambilight TV zmienia sposób, w jaki doświadczamy filmów i sportu, zwłaszcza piłki nożnej, dostarczając nowego, immersyjnego poziomu rozrywki. Teraz wszyscy członkowie FC Barcelona i personel klubu mogą osobiście doświadczyć magii Ambilight TV i przekonać się, jak daleko wykracza ono poza tradycyjną telewizję. Cieszymy się, że to doświadczenie przyczyniło się do tego, że Robert stał się nowym ambasadorem marki. Jestem pewien, że jego telewizor Ambilight odmieni sposób, w jaki ogląda swoje ulubione filmy i sport.”

TP Vision, odpowiedzialna za projektowanie, produkcję i sprzedaż telewizorów Philips z technologią Ambilight, jest od maja 2023 roku głównym partnerem FC Barcelona. Logo Ambilight TV widnieje na koszulkach pierwszego zespołu mężczyzn i jest wyraźnie widoczne na stadionie oraz dociera do milionów widzów w ich własnych domach.

Robert Lewandowski ambasador philips ambilight tv 2

Ambilight TV tworzy wrażenie większego i lepszego obrazu telewizyjnego, który wychodzi poza fizyczne granice telewizora, sprawiając, że telewizor wydaje się unosić, a nie być tylko przytwierdzony do ściany.

Korzyść wynikająca z dodatkowego światła została doceniona w świecie filmów od dawna, ale badania TP Vision pokazują, że ta dodatkowa subtelność Ambilight może znacząco zwiększyć doznania sportowe, zwłaszcza podczas oglądania piłki nożnej.

Test Philips OLED907 tył ambilight

Ambilight TV już teraz odnosi ogromny sukces, uzyskując jedne z najwyższych ocen satysfakcji w branży elektroniki użytkowej i ciesząc się bardzo wysokim współczynnikiem powtórnych zakupów wśród zadowolonych klientów Philips TV.

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Przeczytaj więcej na temat produktów firmy Philips:

(141)

1 1 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
Bodzio
Bodzio
19 dni temu

Philips ma coraz gorsze telewizory. Konkurencja odskakuje. A każe sobie jeszcze płacić słono za to. Do tego na siłe wciska swój system zamiast sprawdzony Google TV.
A to nie wszystko. Telewizory Philipsa nie współpracują juz z …Philips Hue ….
Żenada

1
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x