Home News Informacje prasowe Telewizory Hisense są najpopularniejsze na świecie! Tyle sztuk firma sprzedała w grudniu
Telewizory Hisense są najpopularniejsze na świecie! Tyle sztuk firma sprzedała w grudniu

Telewizory Hisense są najpopularniejsze na świecie! Tyle sztuk firma sprzedała w grudniu

737
0

Popularność produktów marki Hisense rośnie w imponującym tempie. Wśród najczęściej wybieranych znajdują się oczywiście telewizory. Chiński producent właśnie ogłosił, że w grudniu 2022 roku osiągnął globalnie pierwsze miejsce pod względem wolumenu sprzedaży swoich modeli!

Hisense świętuje sukces: 1. miejsce pod względem sprzedaży telewizorów w grudniu 2022. Co w 2023 roku?

Według danych opublikowanych przez instytut badań rynkowych AVC Revo, światowa sprzedaż telewizorów Hisense w grudniu 2022 roku wyniosła ponad 2,3 mln sztuk. Ten wynik plasuje markę na pierwszym miejscu na rynku międzynarodowym i świadczy o stale rosnącej pozycji marki w branży TV. To kolejny sukces marki, która w okresie od stycznia do października 2022 roku uplasowała się na drugim miejscu pod względem wolumenu sprzedaży TV na świecie w okresie styczeń – październik 2022.

telewizory hisense 2022 2023
fot. Hisense

Z raportu AVC Reco przedstawiającego wyniki sprzedaży w branży TV wynika, że, Hisense zajmuje drugie miejsce pod względem wolumenu sprzedaży na świecie w 2022 roku. Tym samym udział marki w rynku wyniósł 12,06%. Wolumen sprzedaży zagranicznej wzrósł aż o 12,2% w stosunku do poprzedniego roku, odnotowując dynamiczny wzrost w Europie, Japonii oraz na rynkach wschodzących.

Podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej FIFA World Cup 2022, których Hisense był oficjalnym sponsorem, uwagę widzów przyciągały bandy reklamowe LED z napisem „Hisense TV nr 1 w Chinach, nr 2 na świecie”. Osiągnięty przez Hisense wynik sprzedażowy pokazuje, że marka od lat skutecznie dostarcza klientom na całym świecie rozwiązania premium, które gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie.

Czego spodziewać się po Hisense w 2023 roku? Byliśmy na targach CES 2023, by się przekonać! Zachęcamy do przeczytania i obejrzenia naszej relacji:

Źródło: informacje prasowe

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Telewizory Hisense – przeczytaj więcej:

(737)

3.7 3 głosy
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x