Home News CES 2023 Hisense – 2. miejsce na świecie, ekspansja i wielkie partnerstwa. Firma podkreśla rozwój na CES 2023
Hisense – 2. miejsce na świecie, ekspansja i wielkie partnerstwa. Firma podkreśla rozwój na CES 2023

Hisense – 2. miejsce na świecie, ekspansja i wielkie partnerstwa. Firma podkreśla rozwój na CES 2023

637
0

Na targach CES 2023 w Las Vegas firma Hisense opowiedziała o znaczącym rozwoju, który nastąpił w 2022 roku. Podkreślono osiągnięcie 2. miejsca na świecie w dostawach telewizorów, a także ekspansję produktową i na kolejne rynki. Miniony rok był też okresem sponsorowania piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze. Co przekazał producent na swojej konferencji w USA?

CES 2023 – Hisense podkreśla globalny rozwój i ekspansję na kolejne rynki

4 stycznia podczas konferencji prasowej na targach CES 2023 David Gold, prezes Hisense USA, podsumował dotychczasowe osiągnięcia marki Hisense w zakresie globalnej ekspansji, rozwoju innowacji technologicznych, działalności B2B oraz sponsoringu.

Wysoka skala, wydajność i elastyczność – cechy, dzięki którym Hisense wyróżnia się w branży

W 2022 roku Hisense TV osiągnął rekordowy wynik, zajmując 2. miejsce w globalnych dostawach telewizorów mimo trudnej sytuacji gospodarczej na rynku. Znaczący wzrost sprzedaży jest ściśle związany z przyjętą strategią biznesową i nieustającymi wysiłkami Hisense w zakresie podnoszenia jakości produktów.

hisense telewizory 2023 stoisko ces 2023
Stoisko firmy Hisense na targach CES 2023

Hisense posiada łącznie 66 zagranicznych oddziałów oraz biur, a także 31 centrów badawczo-rozwojowych, a urządzenia marki dostępne są już w ponad 160 krajach i regionach. Włączenie takich marek jak Toshiba TV, Gorenje i Sanden do portfolio Hisense pozwoliło na rozszerzenie kategorii produktowych.

Nowym rozwijającym się sektorem marki jest działalność B2B, a także rozwój systemu smart home, gdzie Hisense wykorzystał mocne strony zarówno w technologiach RTV, jak i AGD. – Połączenie Vidaa, naszego systemu operacyjnego smart TV oraz platformy ConnectLife do monitorowania i sterowania pracą urządzeń AGD tworzy ekosystem do zarządzania inteligentnym domem – mówi David Gold, prezes Hisense USA.

hisense telewizory 2023 stoisko ces 2023
Stoisko firmy Hisense na targach CES 2023

Globalne partnerstwa i sponsoring pozytywnie wpływają na wzrost świadomości marki

Minęło wiele lat od 2004 roku, w którym marka zadeklarowała chęć ekspansji na zagraniczne rynki. Długoterminowe inwestycje Hisense w zakresie marketingu sportowego tj. UEFA, Paris Saint-Germain czy United Soccer zaprocentowały, skutecznie podnosząc świadomość marki. A przełomowy wzrost świadomości marki nastąpił dzięki sponsoringowi FIFA World Cup 2022.

David Gold podkreślił, że znaczący wzrost sprzedaży jest ściśle związany z inwestycjami w produkcję, badania i rozwój, strategicznymi przejęciami, nowymi partnerstwami i tworzeniem innowacyjnych produktów. W nadchodzących latach Hisense będzie dążyć do dalszego rozwoju, wyprzedzając najnowsze rozwiązania w dziedzinie elektroniki użytkowej, urządzeń gospodarstwa domowego etc.

Dowiedz się więcej na stronie producenta. Konferencję Hisense na targach CES 2023 można obejrzeć poniżej:

Źródła: Hisense, własne

Znajdujesz się w sekcji Informacje prasowe. Zamieszczone tutaj materiały zostały w dużej części opracowane przez firmy niezwiązane z redakcją HDTVPolska. Redakcja HDTVPolska nie ponosi odpowiedzialności za treść publikacji.


Telewizory Hisense – przeczytaj więcej:

(637)

0 0 głos
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x