Home News Do telewizji naziemnej wszedł nowy, wyjątkowy kanał. Znajdziemy go na końcu listy
Do telewizji naziemnej wszedł nowy, wyjątkowy kanał. Znajdziemy go na końcu listy

Do telewizji naziemnej wszedł nowy, wyjątkowy kanał. Znajdziemy go na końcu listy

1.15K
0

Naziemna telewizja cyfrowa – w przekazie pojawił się nowy kanał! To pozycja promocyjna uruchomiona z inicjatywy Grupy Polsat Plus. Stację mogą odbierać wyłącznie posiadacze telewizorów ze wsparciem dla telewizji hybrydowej (podłączonych do sieci). Co nadaje Polsat HbbTV?

Telewizja naziemna – nowy kanał promocyjny Grupy Polsat Plus. Mogą odbierać posiadacze TV z HbbTV

Na samym końcu listy kanałów, na pozycji 333 telewizji naziemnej, zameldował się nowy kanał promocyjny Polsat HbbTV. To pozycja, która zastąpiła ulokowany tam wcześniej darmowy serwis VoD Polsat Go, który z końcem sierpnia bieżącego roku przestał funkcjonować. Polsat HbbTV emituje wyłącznie zapowiedzi programów dostępnych w kanałach Grupy Polsat Plus:

Przekaz kanału Polsat HbbTV; fot. za: Wirtualnemedia.pl

Kanał Polsat HbbTV odbierać mogą tylko telewizory z dostępem do telewizji hybrydowej, czyli podłączone do internetu. Jak donosi serwis Wirtualnemedia.pl, można do niego przejść – poza przełączeniem na pozycję 333 – klikając w ikonę “Polecamy” wyświetlaną podczas emisji programu “Wydarzenia” oraz prognozy pogody emitowanych w kanałach Polsatu.

Koniec sierpnia oznaczał jednocześnie koniec serwisu streamingowego Polsat Go. To platforma, która działała w modelu AVoD, czyli była oparta o reklamy, ale całkowicie darmowa dla użytkowników. W jej ofercie znajdowały się seriale i programy Polsatu. Wcześniej nadawca poinformował, że zamierza zakończyć działalność Polsat Go, skupiając się na rozwoju drugiej, ale już płatnej usługi: Polsat Box Go.

Dostałeś takiego maila od Polsatu? To oszustwo! KNF ostrzega - można łatwo stracić pieniądze!

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jak-odbierac-polsat-hbbtv-polsat-go-polsat-box-go-kanal-wirtualny-promo-propozycje-programowe


Telewizja i kanały – przeczytaj więcej:

(1149)

0 0 głos
Article Rating
Andrzej Tuchalski W redakcji odpowiada za treści związane z naziemną telewizją cyfrową, satelitarną oraz kablową. Prywatnie wielki miłośnik kotów oraz pływania.
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Informacje zwrotne
Zobacz wszystkie komentarze
0
Chcielibyśmy poznać twoje zdanie na ten tematx
()
x